С яйчице и козунак в ръка, СЕПТЕМВРИйчето посреща своя пръв Великден у дома!

  • 21 132
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен и честита нова темичка, нищо че има грешка заглавието е супер  bouquet
Миерси и за кафенцето Hug,имам нужда че и аз имах пак неспокойна нощ. Ние вчера също бяхме на вън почти целия ден и беше по къси панталонки и тениска, много жега  Crazy. Дрешки втора употреба не съм купувала ,но почти всички са му такива от сестрите ми са Mr. Green, сега обаче почвам и аз да му взимам че няма много летни неща. За цени не ми се говори че все едно за мен си купувам дрехи онзи ден му взехме панталон за 27 лв., но е за кръщенето иначе не бих ги дала.
Честито на приетите на ясла, аз още нищо не съм подавала,но при нас е сложно , аз се водя че живея в друг квартал, а мъжа ми е едно село до Тутракан ooooh!, не знам как ще се оправям с ясли и градини.
За гърне още мисля му е рано, той не може да седи стабилно още, поне според мен де.
Нубче хемоглобина и според мен е ок, нашия е 107 и педи нищо не ми каза ,освен да почваме месата,но нищо притеснително.
Ставам че малкия се нааака Joyи трябва да сменям дупе.

# 61
  • Мнения: 122
Гутен Таг Sunglasses
Стаси,Ина честито! Дано като ги пуснете лесно да се адаптират. Всъщност местата са за след годинката или след втората  newsm78? Въобще не съм в час с регламента за прием.
Фейт витамин Д се предписва на всяко дете различно. Примерно  приема при Герито го спряха още средата на февруари.Причините са много -  активно и жилаво бебе,малка фонтанела - почти затворена и малко килограми.
Хайде оставям ви отивам да организирам пикника сред природата family6 1swing
Приятен ден   love001.

# 62
  • Мнения: 175
Добро утро..ама за мен не е добро  Tired правя си кафе сипвам му  мляко и гледам то се пресече  Tired а уж срока му е до днес...половин литър замина в мивката.. както и да е, ама проблема е, че кафе без мляко не мога да пия и сега съм така  #Silly Малката тъкмо заспа и до магазина не мога да ида  Crazy
Ииии.... Simple Smile  вчера пилешкото с ориз се прие добрееее  newsm44 сама отваряше уста и хапваше..не изяде много ама важното е, че яде нещо различно от ориз  Mr. Green След обяд е пробвах да опита и другото ми творение в кухнята ама Йок  hahaha не пожела да го яде  Laughing
Стаси, Инна, и от мен честито  Simple Smile
Нубче и аз мисля че хемоглобина е добре  Hug

# 63
  • Мнения: 1 789
Запис и от мен в новата тема. Аз имам това гърне на Бертони, при нас лошото е, че малката много се заиграва с предната част и не се сеща че трябва да прави нещо на задната Laughing Иначе гърнето е страхотно.

# 64
  • Мнения: 369
Като запис да се похваля  Grinning. Мишко си забели пишоната сам  Mr. Green Държах го гол сега като пече през прозореца и той за позаигра с мъжеството и хоп!

Виж на батето не е напълно забелена още, ама има време  Heart Eyes

Моите мъжаги не са приети никъде, ма не че ми трябва в момента Whistling

Бягам...

# 65
  • Мнения: 224
Благодаря, момичета  Heart Eyes Сигурно рано ви се струва, но мисля, че Инна ме разбира напълно  Mr. Green  Hug Така не съм се вълнувала от кандидатстуденсткия изпит  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 201
Стаси, Инна - браво, знам, че в Софето е много трудно с тия ясли. Пожелавам ви много бързо да свикнат и да ходят с желание. Малки са, но всеки сам си знае положението вкъщи и взима решение. Аз също мислех да пускам Ники наесен, ама баба му откачи като й казах. Ако ми се наложи да се върна на работа /ако не успеем да се справим финансово/ ще го гледа тя и евентуално на пролет ще се пробваме с яслите.
Нубче - щом е на Бертони тва гърне не го купувай Mr. Green Mr. Green Mr. Green аааа ииии подложката за количката ти е Бертонииии, ако ще я сменяш - дай ми я на мен.
Зайче - браво на Мишко, аз не събрах смелост да чакам Ники да я свърши тая работа и затова аз я свърших. Blush
Ева- много гадно това с кафето и на мен ми се е случвало.
Аз днес празник, не празник, следобед се развихрих с парцала та почти приключих с пролетното почистване - остана само спалнята, банята и Кенефа Sick

# 67
  • Мнения: 272
Привет!  Simple Smile
Да се похваля признаха ми още една оценка, дори имах 5 по предмета, но преподавателя ми каза, че по-малко от 6 на никой няма да пише  Crazy Вписа ми 6-цата и ме пусна.. #Crazy newsm44
Валерийка днес за първи път хапна попарка с два сухара-беше одобрена  Simple Smile Тази седмица бяхме и на ДК, вече е 8600 гр. и 73 см. Heart Eyes
Стаси, Ина, честито класиране за ясла!  Simple Smile Ама аз с кой ще обикалям тогава....  Sad
Бели, браво на Вики за второто зъбче, настигнахте ни.  Heart Eyes
Фейтче за вит.Д, нашето педи каза- май месец и го спирам  Heart Eyes
Ето снимка и от нас  Heart Eyes
Скрит текст:

# 68
  • Мнения: 39
Здравейтееее!
Ние след толкова много разходки вече си имаме тен  Mr. Green
Фейтче,,дали е разумно да смениш млякото с 1-ца?То,ако може и няа да навреди на бебо и аз ще закърпвам положението,когатп няма 2-ка от нашето,но все си мисля че се различават  newsm78
Айде сега пак да ви се оплача.Снощи пак кризи.Почна се от 1,30 като започна на сън да обикаля спалнята и да се рушка.Цял час го прави,даже и става и сяда(предната сутрин пак така,но си намери на бързо място-унесе се в седнало положение с тяло напред и му беше адски удобно),но не можа да си намери място.После се почна един рев и така до 5  #CrazyСега спинка и после дано не мии е кисел,за да го изкъпя о нахраня.

# 69
  • Мнения: 2 802
Здравейте и от мен и честита нова темичка, нищо че има грешка заглавието е супер  bouquet

Вече е поправена грешката  Mr. Green надявам се няма други  Crazy
Оххх ... пари, цени ... бебешки дрехи - ужас направо  #Crazy Как може едно панталонче да е 27 лв ..и  то късо ... моите дънки от Илиянци са 20 лв  Shocked Mr. Green Ми така де ... тези хора направо не се замислят  Crossing Arms


Ева ... как и го направи ориза с месото ... като супа или пюре  Crazy

Запис и от мен в новата тема. Аз имам това гърне на Бертони, при нас лошото е, че малката много се заиграва с предната част и не се сеща че трябва да прави нещо на задната Laughing Иначе гърнето е страхотно.

Това не е хубаво  Mr. Green мисля, че май предната част се махаше, такива спомени имам  Crazy
Пробвай без нея да видиш дали ще си върши раУтата без дЖидЖавката от пред  Mr. Green


Зорииии ... как в това хубаво време ще чистиш, а и е събота  Naughty
не излизахте ли малко .... ние с ММ пак се спуснахме пеша до градската, видяхме и Велвиаво после на кефе с приятели, разходки ... та сега чак вкъщи и съм отново гроги  Tired

Евва .... малката направо ти е одрала кожата  Mr. Green Hug
... и ииии браво за изпитите  Heart Eyes колко още остава ... кога ще е дипломирането  Grinning


Фейтче,,дали е разумно да смениш млякото с 1-ца?То,ако може и няа да навреди на бебо и аз ще закърпвам положението,когатп няма 2-ка от нашето,но все си мисля че се различават  newsm78

Не мисля че е проблем  Thinking ... някой даже преди няколко теми беше писал, че е писал на Хип ... от там бяха отговорили, че не е задължително при навършване на 6 месеца да се минава на 2-ка, а че тогава е препоръчително да се пие вече тя, понеже било по-маслено и т.н .... Наистина е така, но поне да го държеше повече време сит, а то е едно и също. А и както казах си мисля че като го започнах се запече и сега ще го наблюдавам как ще е с 1-цата, но поне 2 кутии ще дам за да видя резултат  Heart Eyes




# 70
  • Мнения: 175
Фейтче, консистенцшята е като на оризовата каша. Пилешкото като го сварих го нарязах на дребно, добавих много малко вода колкото да го пасирам и воала  Simple Smile стана толкова гъсто  че като истина заприлича на пастет Simple Smile

# 71
  • Мнения: 2 802
Ахам ... ама не е ли пак гъсто  newsm78 пламен примерно не ги яде тези гъстите  Whistling ... нече другите много ги яде де  Mr. Green ама трябва да е по-рединко /като плодовите пюрета например/

ще пробвам тогава ипилешко с ориз  Crazy

# 72
  • Мнения: 272


Евва .... малката направо ти е одрала кожата  Mr. Green Hug
... и ииии браво за изпитите  Heart Eyes колко още остава ... кога ще е дипломирането  Grinning
има още един предмет утре и юни месец дипломна работа Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 201
Фейтуту - излизахме, ама преди обед, а следобед на смени - единия гледа бебето, другия чисти, че иначе няма кога.
Като чета Ева82, все повече се навивам да сготвя на Нико някоя манджа тия дни, че нещо почва да ми прави въртели на пюретата и не само. Тая сутрин отказа кус-кус, отказа и попара. Заспа без да е ял, после пак ги предложих с триста зора изяде половината кус-кус. Многооооо се изнервех - викам му - а, филийка с лютеничка и отгоре саламче искаш ли, а той - гледа, гледа тъжно и показа зъбите в широоооока усмивка, като че ли ме разбра.

# 74
  • Мнения: 2 802
Хаххах Зори  Mr. Green добре дошла в клуба  "КИМ " /Клуб на измъчените майки/  hahaha hahaha hahaha

Чак не мога да повярвам, че Ники отказва храна  Crazy верно не мога  Mr. Green
Я сготви една манджичка на бърже и виж дали ще му хареса, ако не - почвай кухните  Mr. Green
Днес ми казаха за една друга часта кухня, че и в нашия квартал /до Събота пазара до поликлиниката/ че и порциона 2,60 и пак ти го носят до вкъщи  CrazyМисля го като вариант  Whistling Thinking Outta Joint

Иначе Ники може и зъбки да го мъчат, а днес в книгата четох, че лятото да не се притеснявали майките, ако децата не ядяли ... било от жегите   SunglassesLaughing

Ооо Ева ... ми то не останалоо до защитата, залягай над учебниците вече  Mr. Green

Последна редакция: сб, 27 апр 2013, 21:20 от F.a.t.e.

Общи условия

Активация на акаунт