Езиколюбителна пивница - Пълнолетна! сБирателна! (18)

  • 13 496
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 992
Кучешкият коментар на Крис нямаше как да не ме подсети за това.  hahaha

Мхм, мхм.  Mr. Green

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 2 525
В Заимов имаше предизборен митинг на Кунева. Стенли мъчеше микрофона. Ако бях микрофон, щях сама да си прекъсна кабелите... Crazy
Пееше "Обсебен". Текстът винаги е будел странни мисли у мен:

Ти си хаоса в мен
 дупка от куршум
 ти, плод развален
 бял космичен шум
 ти, град затъмнен
 полъх от парфюм
 и смях в тъжен ден
 плод на болен ум.
 
Черни истини в мойто тяло пълзят
 всички изтрели се извиват назад
 любовта ми е озаряла трева
 заразена плът-тумор в мойта глава
 

# 17
  • Мнения: 3 736
Аз много я обичам тая песен, с все текста на Ина Григорова. Без музика изглежда странно, определено. Язък, че харчи песента за глупости.

# 18
  • гр. София
  • Мнения: 2 525
Не че не ми харесва  Peace
Но се размислям за странни неща. На моменти се стряскам от мислите си и картините, които се раждат в ума ми. Докарвам го като клип на Mushroomhead ooooh!
Не съм в ред...
Това не е прозрение, а констатация  Mr. Green

Поздрав

Последна редакция: пт, 26 апр 2013, 19:49 от Зимна роза

# 19
  • София
  • Мнения: 6 219
Розе, ти си имала късмет, че на песни и танци си попаднала. Аз към 12 на обяд, след като два часа разказвах за преврата на 9 септември и превръщането на държавата в комунистическа, а две хубави кафяви очи ме гледаха неразбиращо (горките, и да искат няма как да го смелят в тая възраст), попаднах на предизборен митинг на Атака. Там до Турското консулство, което е до Попа. Даже го послушах докато чаках тролея. Пфуууууууу! Свобода, братство, равенство и турци, които забележете "не са турци, а са българи"... Късно се усетих да поснимам от тролея. Щях да си имам чуден мат`риал за анализ!

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 2 525
Песни, песни, но Стенли така мъчеше микрофона...  Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 6 219
остават 3 седмици до края на тоя панаир!
ай гласувайте, че не щъ да се повтаря през септемри!
искам поне един проект да потръгне м@мк@му!


# 22
  • Мнения: 3 736
Значи добре си е свършила Ина работата, Розе. Аз и на "Мога" много харесвам текста.  Heart Eyes

# 23
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Стенли веднъж пя на една средношколска бригада. Не помня какво пя, че бях на 15 минути след първата целувка.


# 24
# 25
  • Мнения: 1 992
Ох, Сарк, как да ти отговоря подобаващо, нямам такива готини емоути.(танцува хавайски танц)

Да, бе, къде се изгуби Ина Григорова? Създаде най-добрите текстове в бг-музиката. И не само. Тя и в Егоист май списваше едно време, ако се не лъжа.

# 26
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
 Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 27
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
В Щатите е. Омъжена. Май непишеща.

Следващата седмица ще ви осведомявам за езиковото положение в Босна и Сърбия. Това, когато има нет.
Обичам ви.

# 28
  • Мнения: 3 784
Рекординг.  Mr. Green
И ние те обичаме, Анджи.

# 29
  • Мнения: 2 040
Здравейте!  Hug

Не ви е срам!  Naughty Докато някои се трудим за благото на родината вие в нова тема сте се прехвърлили, едва ви изчетох. Нося правопис на кило.  hahaha























Общи условия

Активация на акаунт