Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 201

  • 33 365
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 293


Милият страдалец... Погледнете само ръката му - как се е сгърчила от невъзможност да погали тази, която иска...

# 721
  • Мнения: 2 293


Този колаж май не съм го виждала...

# 722
# 723
  • Мнения: 1
Здравейте невероятни,скъпи, талантливи, чаровни и можещи момичета!На всички вас желая светли празници и мисли,щастливи мигове със семействата и приятели.Хапвам си от вкусните ви сладкиши и тънки питиета,споделям усмивките ви и нетърпението за появата на Енгин както и възхищението от изключителния му талант.Чета ви,но не мога да поствам нищичко и не се чувствам някак равностойна с вас.  
Продължавам да бъда в плен на КВФ и не спирам да се вълнувам  и гледам филма-насита няма.Благодаря за труда и вкуса вложен в клиповете на Марта,Дива и Мариянка.Обичам ви! Hug

# 724
  • Мнения: 0


Evet, слизай от балкона мила. Ела при нас. Пиши и споделяй - ще помагаме.

Здравейте, момичета. От година и няколко месеца следя тази тема , защото като всички вас съм влюбена в този невероятен актьор. Аз изобщо до тогава не знаех да работя с компютър, но заради нашето момче се научих на много неща. Сега пиша за пръв път с помощта на дъщеря ми и затова съм по- бавна. Но скоро ще наваксам. Много ви харесвам всички и ми е много приятно при вас. И аз като всички вас чакам с нетърпение нов проект на Енгин и непрекъснато мисля за него. Засега от мен толкова. Целувки.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181



Весели и на теб. Вероятно сме адашки. Опитах се да те питам как да се обръщаме към теб. Но с помощ от приятел - обратното на ника ти anairamanairam, е марианамариана.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Здравейте невероятни,скъпи, талантливи, чаровни и можещи момичета!На всички вас желая светли празници и мисли,щастливи мигове със семействата и приятели.Хапвам си от вкусните ви сладкиши и тънки питиета,споделям усмивките ви и нетърпението за появата на Енгин както и възхищението от изключителния му талант.Чета ви,но не мога да поствам нищичко и не се чувствам някак равностойна с вас.  
Продължавам да бъда в плен на КВФ и не спирам да се вълнувам  и гледам филма-насита няма.Благодаря за труда и вкуса вложен в клиповете на Марта,Дива и Мариянка.Обичам ви! Hug

Хубав ден за темичката, добре дошла. Браво за смелостта да слезеш от балкона - ще ти помагаме, ще се научиш. txtloves

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Evet, слизай от балкона мила. Ела при нас. Пиши и споделяй - ще помагаме.

Здравейте, момичета. От година и няколко месеца следя тази тема , защото като всички вас съм влюбена в този невероятен актьор. Аз изобщо до тогава не знаех да работя с компютър, но заради нашето момче се научих на много неща. Сега пиша за пръв път с помощта на дъщеря ми и затова съм по- бавна. Но скоро ще наваксам. Много ви харесвам всички и ми е много приятно при вас. И аз като всички вас чакам с нетърпение нов проект на Енгин и непрекъснато мисля за него. Засега от мен толкова. Целувки.

Браво. От това по-хубав подарък за темата ни няма. За нас не сте нови - чакахме ви да слезете. txtloves

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 405
evet  Hug  bouquet
 iza danova   bouquet Hug Hug
Момичета ,приветствам ви добре сте дошли!
И аз не съм от творящите ,не съм по анализите както момичетата,които правят преговора.Но това не ми пречи да се чувствам комфортно тук . Тук ни е събрала общата страст към КВФ,към ЕА .
Момичетата са отзивчиви и помагат .За вас - сем .Ългаз

# 729
# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Офффф. Имаме нужда от това освежаване.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181



https://www.youtube.com/watch?v=U5oqdZalJJY

Офф, оф - поздрав за новите момичета, а и за всички нас де.

# 732
  • Мнения: 2 293


Офффф. Имаме нужда от това освежаване.

И в басейни го къпаха...Тоя огън трудно се гаси.
Благодаря за новата темичка, Марианче
bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт