Ще имам близнаци! Тема с продължение 28

  • 27 596
  • 781
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 351
Браво суит много се радвам за вас и аз другата седмица съм на преглед давидим колко са станали бебоците.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 713
Ева,успех-стискам палци!
Аз съм писала за килата,ама пак-до тук съм +14,като след болницата бях смъкнала на 11.мисля че е съвсем нормално и даже мисля,че до 16-18 ако кача докрая,ще е ок.но това си е за моето телосложение-аз съм 177 висока и всички качени килца са ми само и единствено на коремчето.затова и ми тежи много:(
Бемол, не всички усещат бракстън хикса,понякога имат,но се хващат само на тоновете(аз си мечтая за такива). Аз моите леки дори не ги броя-имам ги при всяко натискане на мехура и пишкане-демек на 15 мин Grinning но другите-те са ужасни,стяга цялата матка-от долу до бюста,кръста и целия корем, дъхът ми спира, кръвта ми се качва в главата и получавам сърцебиене...и така поне минута.не е болка,но сякаш кръвното ми скача изведнъж и усещАнето е мн неприятно. Но такива имам примерно 3-4 пъти на ден и това ми говори,че са бракстън,а не родилни...пък и лекарите така казват. Но пак казвам че си е строго индивидуално  Wink

# 47
  • Мнения: 351
Канари аз такива дето стягат цялата матка имам 2 на ден но такива леки и при мен се получават когато ми се пишка  мисля че не са опасни нали.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 713
Не споко-ама е хубаво да идеш да пишкаш  Laughing в твоятаседмица и аз имах само такива.тези тежките са ми отскоро:)

# 49
  • Мнения: 351
Значи в твоята седмица и аз ще имам такива.Ти непрекъснато лилежиш или излизаш навън?На мен вече много ми писна това лежане и излизам навънка после пак лягам.

# 50
  • Мнения: 765
Ох, абе не знам как изглеждам, но е факт, че вече ми стават само дрехите от последните етапи на предишните ми бременности  Tired. Тъй че днес ходих да си купя туй-онуй, но се изморих, бях ходила и по други задачи преди това, и в пробната вече нищо не ми харесваше  Laughing. Купих пак 1-2 неща, но каквото и да правя, все си изглеждам бременна  hahaha.
А всъщност исках да си купя нещо да изглеждам малко от малко по-елегантна, че другия понеделник и вторник съм на конференция в Париж  Flutter.
Качила съм +8кг, тръгнах от 51кг на 171 см. Трябва да взема да ви кача една снимка и аз. Фата, мерси за снимката  Peace, това ми дава по-реална представа на мен - аз вероятно ще съм така.
Миласара, не важи  Naughty Laughing! Много ти е малък коремът Simple Smile.

Ева, успех с тричките, щом имаш желание, ще се справите!

Канари, и аз си имам Бракстън-Хикс, както казваш е - стяга се цялостно коремът, задъхвам се, леко сърцебиене. Сравнително е слабо засега, и при мен е като се изморя.

# 51
  • Мнения: 6 624
При мен контракциите са по същия начин като при Канари - стягане на цялата матка, но без болка и също получавам сърцебиене. Това са бракстън хикс, при мен са доста рядко - като лежа по цял ден нямам, но ако нещо се заморя, походя повече или стоя седнала повече и се появяват. Затова основно почивам, то не остана много, ще изтърпя в името на бебетата Peace

# 52
  • Мнения: 7 803
обадиха ми се за резултатаите от БХС, супер са, не препоръчват други изследвания

# 53
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Аз от самото начало стартирах с ускорено сърцебиене, което не усещах до края. Та това не се промени, но ми се стягаше няколко пъти на ден целия корем за около минута, без болка.


 Дж-то, добра новина, честито  Grinning

# 54
  • Мнения: 6 624
Браво за резултатите Дж-то Grinning

# 55
  • Мнения: 681
Благодаря за разясненията! Опасявам се, че този въпрос ще го задавам пак Simple Smile

Дж, браво за резултата! Ама ти какво БХС прави, аз се разминах без и си спестих страшни нерви. Тук само на 1 място (в София) се правят алфафетопротеини на близнаци и аз се отказах.

# 56
  • Мнения: 7 803
ми доктора ме стресна, че съм била стара  Tired иначе и аз не исках да правя и миналия път не съм правила, та го направих. аз си бях много спокойна през цялото време щото знам че няма нищо, ама много ме стресна тъпия док  #Cussing out добре че го смених

# 57
  • Мнения: 765
обадиха ми се за резултатаите от БХС, супер са, не препоръчват други изследвания

Супер, браво!  Peace
Само едно уточнение: как ти го правиха? Това, дето им мерят вратлетата (и други показатели) или друго нещо?!

# 58
  • Мнения: 7 803
точно това плюс кръв, някакъв комбиниран тест

# 59
  • Мнения: 765
Аз това го намирам дори за готино, защото си виждаш мъниците много обстойно в много ранна седмица  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт