КЪРТИЦАТА по ТВ7 : седмица 29.04-05.05

  • 21 319
  • 397
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
Що се отнася до Николета....дрехите й са много красиви и добре подбрани !

Е стига де, мамче, сигурно се майтапиш, не вярвам да имаш и ти такъв бутафорен вкус, просто не може да има друга такава пародия като Дърволета... Sick

# 376
  • Мнения: 0
Николета ако се намаца с още грим и както е облечена в тея парцалки с всевъзможни крещящи цветове ако си разпери ръцете водоравно вместо на Ф може да я сложат в градината с зеленчуците да плаши птичките да не ги кълват. Тъй ще е далеч по полезна на шоуто отколкото като водеща си мисля.  Thinking

# 377
  • Мнения: 0
Записвам се с малко закъснениее  Heart Eyes

# 378
  • София
  • Мнения: 11 664
Шепот се е размножил в темата..

На мен също ми харесват дрехите на Николета. Интересни са и подходящи. Не ми харесва обаче, когато не е с подчертани очи, губят се.

# 379
  • Мнения: 0
Подходящи са да особено ако са те поканили на циганска сватба.  Laughing Те даже я гъбаркаха в фейса заради тея парцали и всевъзможните чупки дето прави докато чете от кюто със няколко избрани снимки под надслов "пречат ми ръцете". Сигурно някой я е излъгал, че най добрите водещи си държат ръцете на Ф и тя се е вързала.  Rolling Eyes




# 380
  • Мнения: 0
Те даже я гъбаркаха в фейса заради тея парцали и всевъзможните чупки дето прави докато чете от кюто със няколко избрани снимки под надслов "пречат ми ръцете".
Проблемът на Парцалета не е само в това, че е такова дърво - ако имаше малко акъл, щеше да се усеща какво да прави, че поне да не става за подигравки. По-любопитно ми е, обаче, кой ли балък й купува тия прескъпи боклуци на Гьонче и Торбалана, едва ли е дърводелеца Варели, който едвам свързва двата края в некакви банкрутирали италиански отборчета... Sick

# 381
  • София
  • Мнения: 11 664
Не го мисли Валери, добре печели, а и е под наем, тъй че получава две заплати.

# 382
  • Мнения: 0
Мда така е той по принцип все още се води играч на Спортинг и договорът му позволява на г-жа Божинова да се вихри из моловете на пълни обороти до 2016 когато изтича. Николери може и да е калпав футболист, но агентът му е на ниво и му е опекъл работата. Всичките тея парцалки дето се виждат по горе са от заплатата на Божо. Мен ми е чудно обаче какъв хонорар е прибрала Гни Ло от къртицата доколкото знам ако беше останала щеше да вземе 200 бона поне такива бяха слуховете, но след като се отказа уж в името на "семейството и любовта" би трябвало да е нарушила клаузите и може би затова я държат като водеща въпреки протестите на зрителите.

# 383
  • Мнения: 2 183
Тя остана...но под формата на водеща.
И 100% това и е била целта от началото и за това е имало такава клауза в договора ѝ. Вие как я виждате в мисия с ядене на очи, с камъните във водата и т.н. Нейната цел от години си беше да е водеща някъде, но явно никой не я искаше.
Нима вярвате, че и липсва семейството ѝ? Разбрахме,че си влизат редовно, детето от раждането го гледат само баби и лели.. Просто Николета трябваше някак да се набута като водеща и това и бе шанса. Ненапразно преди или след първия дейли епизод с нея, беше написала във Фейсбук, нещо от рода за питащите какво работи Николета Лозанова, че вече не работи Ни Ло, а си има професия.
Хахххах..Нейн комплекс от години да се докаже като нещо. Жалко, че като какъвто те запомнят, такъв ще си останеш в очите на хората.

# 384
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Наистина ли си мислите, че водещите сами си купуват дрехите, с които са в ефир?

# 385
  • Мнения: 0
Наистина ли си мислите, че водещите сами си купуват дрехите, с които са в ефир?
Кой и ги купува според теб - опосумите ли?  Mr. Green Цяла България разбра как Божинова се прави на модна икона тарашейки из таз годишните колекции на Долче и Габана на принципа "дрехите правят човека" ама явно май не са разбрали всички трябваше да си остави етикетите да висят или да анонсират от студиото откъде са й парцалките.  Laughing Виж че тя всяка вече в която води е с различен тоалет сериозно ли вярваш, че продуцентите й ги купуват?  Shocked  Laughing Щях да дам линк, където се вижда точния модел на D&G, който носи гНи Ло ама нещо ми прави грешка за този сайт. : /

# 386
  • Мнения: 0
А като почне с лафчетата накрая.. ''гледайте и утре шоуто с Иван и Андрей ,които никога няма да са толкова красиви като мен..''  Grinning

# 387
  • Мнения: 2 183
Нейни са си. Тя си се размотава с шармантните шарении на  Дончо и Гергана и в ежедневието.

# 388
  • Мнения: 1
Ей, не спряхте да я коментирате Николета...  Tired
Дразни ви не начина по който изглежда, или какво прави, а това че дрехите и са на "Дончо и Гергана/Торбалана" и не знам какво още. Не ви ли писна? Не осъзнавате ли, че това ви изяжда вас самите! Нито ще я промените, нито ще и накривите шапката, нито ви иска пари на вас за тези дрехи. Мисля, че на всички е пределно ясно, че може да си позволи тези дрехи, но не - хайде да коментираме, обиждаме и току виж изкараме, че има и богат любовник, понеже мъж и не изкарва пари  Joy 

И последно - замислете се преди да коментирате, вие как изглеждате, кой гледа децата ви, какво работите вие, колко пари изкарвате. Да ясно е че почти всяка ССФ няма да признае, но не малко деца са гледани от бабите, не малко жени са неподдържани и нямат вкус към облекло, дом, не малко жени не работят мечтаната работа и то за по 300-600лв. на месец. и да същите тези жени пишат тук, но пишат не за реалността, а за измисления си живот, с най-прекрасния мъж (голямата любов), най-хубавия дом, сами гледат децата и къщата, и работят това, което са мечтали от малки за по 10 000лв.
Аман!  Close

Някой да го вълнуват нишаните и да има нова теория?  Peace

# 389
  • USA
  • Мнения: 7 340
Всъщност,тя не може да си позволи Долче и Габана,мъжът й може.

Аз също не разбирам защо толкова се вглеждате в нечий гардероб.В смисъл,какво значение имат дрехите на водещите за играта,заради която сме се събрали тук,всъщност.
Утре сутринта ще имате нова тема с линк тук,ако още в 12 полунощ не заключват тази.  
Админ : topicclosed
Аз :        newsm34

Последна редакция: пн, 06 май 2013, 06:06 от Beautyholicа

Общи условия

Активация на акаунт