Отговори
# 45
  • Мнения: 45
Вие като излизате всеки ден ли мажете със слънце защитен крем че моя мъник е много бял и ме е страх някъде по разходките да не изгори

# 46
  • Мнения: 12
Запис Flutter и Здравко взе да спи неспокойно през нощта, но не е от глад, предполагам, че му е топло..

Milenita Според това ръководство какво трябва да се прави?

Боядисах малко яйца ей сега докато спеше..не станаха много хубави, защото и наобяд спа неспокойно  Tired

Всеки ден мажа със слънцезащитен..

Хубав ден!

# 47
  • Мнения: 2
Привет.Малчо заспа и реших да ви драсна някое редче:))
begbie бързо оздравяване.
Поли, ти си дала всички видове пюрета, както си приложила и доста други приоми, за да помогнеш на малката Мина.Продължавай с гимнастиката и, ако можеш, давай повечко вода или течности-чайчета,сокчета:)
Аз не съм боядисвала яйца-свеки сутринта го е направила:))Аз може да се включа с козунаците:))
Относно мазането-тъй като излизаме към 10-10,30 задължително се мажем.Следобед излизаме към 5-5,30 и тогава не мажа дребен.
Относно репелентите-позлвам на Бочко репелента или има едни лепенки с лимон и екстракт от чаено дърво.
От днес Лъчи вече не е вегетарианец.Хапна пуешко-няма такъв кеф.Отварял е устата за вссяка следваща лъжичка с такова удоволствие:)) Утре зеленчуци:))
До скоро от мен-отивам да правя фалшиво торамису:))

Последна редакция: чт, 02 май 2013, 17:58 от zvezdi4ka

# 48
  • Мнения: 29
Привет!
И аз мажа със Бочко 50фактор ,20минути преди излизане за да попие хубавичко..то го пише и на опаковката де..А,да и себе си мажа с него Grinning Grinning Grinning Grinning
Ох ,пак не мога да ви изчета ,че чак сега се прибрахме от сутринта сме навън..а имам да готвя и т.н..
Лека вечер!!!!

# 49
  • Мнения: 6 708
begbie, ето сайта: e-lactancia. Беше ми го пратила Amorevole на ЛС.
А, Поли ти го е писала.  Peace

Явно са в някакъв период децата. Катрин снощи спа нормално (от 23ч. до 4,30ч). Дано да продължава така.  Praynig През деня започна да спи по веднъж, днес от 13 до 17ч. , сутринта се събуди в 8ч. Добре, че си промени режима, та да излизаме сутрин когато не е толкова горещо. Вечер също излизаме (разхождаме детето и кучето  Laughing ). Катрин много се радва на кучето.

Поли, когато Катрин имаше  запек и` давах Лактулоза, но ефекта настъпи на втория ден, мисля.  newsm78 Правех масаж на коремчето също и я вземах с гръб към мен, присвивах краката към гърдите, поза все едно изхождаш малко дете. Но сякаш от Лактулозата имаше най-голям ефект.

Аз мажа всеки ден със слънцезащитен крем, дори по-натам и по някое време като сме навън ще мажа отново.

# 50
  • Мнения: 77
Това с липсата на радост в памперса е наистина голямо терзание. При нашите най-тежки случаи стигнахме два пъти до клизма. Термометърът не помогна, а дуфалакът само му раздразни коремчето, тогава бяхме още и само на кърма, та плодове не съм му давала. Като гледам Поли как всичко е пробвала, дано вече има резултат.

Пък аз малко да потъгувам на всеослушание:
Скрит текст:
Днес дадохме нашето куче на един приятел. Гледаме я от четири години. Ротвайлер е. Купихме я за един рожден ден на баткото.  В последно време стана много странна - ръмжи баткото, а като чуе бебето направо полудява. Няколко пъти си къса синджира. Сложихме й стоп-намордник, но продължи да скача и негодува, без да се жали. Направо си стана страшничка. А беше толкова мила и дружелюбна. Не знам какво й стана Sad Сега ми е едно тихо и празно. Задължително ще вземем куче, защото сме в къща и без пазач не става. Този приятел, на когото я дадохме, каза, че ще я заплоди. Чудя се дали от нея да си вземем мъниче или да се ориентираме към някаква по-подходяща порода. В парка видях джак ръсел териер (не знам дали така се пише) и много ми допадна. Но първо ще поближем рани за голямата куча.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 789
Мария,
Скрит текст:
бих ти препоръчала някоя по-спокойна порода. Например, стафордширски териер - той обожава деца и е много лесен за гледане, докато ръселчето е прекалено подвижно, за да се оправиш и с него, и с две деца, постоянно трябва да тичаш след него и да го дебнеш  Peace

# 52
  • Мнения: 77
Деси,
Скрит текст:
мерси много за съвета. За съжаление несъобразително обсъждахме пред баткото плановете и той от едната дума се хвана за идеята, та или ще е ръсел, или ще е от бебетата на нашето куче. Определено не е най-добрият избор. Дано му стига двора да бяга на воля, а и таткото се занимава с животните (имаме освен кучето риби и коте), та той да му мисли Simple Smile

И да не е съвсем спам да се похваля, че днес сготвих пащърнака Simple Smile Стана вкусно, но след мен - потоп. Колко прибори изцапах и колко време мих и трих Simple Smile С готовите пюрета е къде-къде по-лесно и бързо, но пък вкусът наистина няма нищо общо. Цената май на домашното ми излезе повече Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 3 789
Мария,
Скрит текст:
също толкова "несъобразително" може да обсъдите и стафчето  Wink Не знам на колко години е, но обикновено номерът минава  Peace

Аз дори няма с какво да се похваля, за да не е спам. Работя и нямам време за нищо, а утре и свекърва ми ще идва за малко, та и с нея ще се разправям  Tired

# 54
  • Мнения: 77
Хахаххаха Simple Smile Ще пробваме, но е почти на 10 и вече отбелязва повече точки от нас в актьорското майсторство Simple Smile Трябваше да ги обмислим хубаво нещата, но пуста емоция - пак я пуснахме напред.

Бебето нещо не иска да спи. Цър-мър.... кое време стана?!?!?? Ставам да удрям подкрепление, че се изтормозиха с баща си.

Лека и спокойна нощ от нас!

# 55
  • Мнения: 3
Добър вечер!
И аз няма с какво да се похваля  ooooh! Боядисах яйцата.Станаха добре,но имах по - големи очаквания от боята за яйца, че беше някаква прехвалена и доста по - скъпа от другите.
Поли, и на нас Лактулозата ни помогна доста за запека.
Мария,
Скрит текст:
много неприятно това с агресията,проявена от кучето.Дали не е вид ревност? ММ е запален по кучетата и то по големите  Simple Smile, ама живеем в малък апартамент и това е причината да нямаме голямо куче, че ще е мъчение за животинчето. Деси е писала за стафа, ама аз знам че те се водят бойни кучета(е то зависи от стопанина, де)Някоя немска овчарка няма ли да ви се понрави или коли?

# 56
  • София
  • Мнения: 3 789
Сребрина, Мария
Скрит текст:
да, стафчето се води бойно, но е безумно дружелюбно към деца, а това е водещо в случая. В това отношение много си прилича с боксера (моята мечта  Crazy), но той пък е малко по-капризен. Но при положение, че ще живее навън, може би Сребрина е права и трябва да е по-окосмено  Peace

# 57
  • Мнения: 1 359
mirados мажа всеки ден  20-тина мин преди да излезем на разходка и през 3 часа подновявам. Благодарение на това имаме тен Simple Smile


Ето една  прясна снимка на Дани Банани Simple Smile Морската, одеалце и приятна компания..
Скрит текст:

Весело изкарване на празниците! Аз  се захващам с месене и печене на козунаци , а уикенда паля метлата и отлитам към  вилата. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аз по темите май се изказах вчера , от 2 дни ми е адски гадно заради една моя приятелка ,но няма да ви досаждам с моите глупости ,стегнах се и не мисля вече да се ядосвам заради други хора .
А да попитам мамите от софия ,кога и ние ще си спретнем една среща  Simple Smile ???   bigdance2  
Ставам да    food002 и после пак ще седна на компа  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 3
Здравейте, мами!  wavey
Днес за пръв път сложихме масло в пюрето но Коко, определено му се понрави повече,като добавихме и месце, още по - голям кеф.
Отделно и свеки е на гости и та нямам много време да се разписвам.
За слънцезащитен крем: ползвам на Бюбхен 50 фактор.Доволна  съм.Попива добре и предпазва.
Днес ни дадоха един паяк.Голям интерес предизвика у Коко.Засега е запленен от музикалния панел и не се сеща да се придвижва  rotfImao
Наде,
Скрит текст:
извинявай за любопитството, но мъжът ти интересува ли се от Емили, откакто сте се разделили?Ако ни искаш не ми отговаряй!

Общи условия

Активация на акаунт