Отговори
# 690
  • Мнения: 1 270
Добро утро и честит празник момичета.
Климатик в детската стая не сложих заради бебето. Ще пускаме климатика в другата стая и ще държим вратата отворена. Дано не е като миналата година обаче топло, че  Tired както сме в най-топлата стая ..
Да се успокоя, че не само моето дете не може без мен  Laughing
Вчера ми се случи нещо подобно на Сребрето. След неуспешен опит да си взема колосалната сума от 13 лв. от пощ. станция /бях помолила да е до поискване записа, за да мога да го взема от удобен за мен клон/ Лелката зад гишето ме обвини, че съм отишла да се карам/записа естествено не излезе в системата, оказа се, че трябва да го вземам точно от там от където с количка няма как да стигна../. Аз я попитах как така е решила, че се карам, а тя отговори, че съм повишавала тон и трябвало да й кажа, че става въпрос за пари от Продавалника и всичко било ясно  Shocked. Аз отговорих, че просто говоря силно, защото все пак ни дели стъкло и ако повиша тон ще се разбере. В това време гражданка се приближава до мен слага си чантата и започва да ми "диша във врата" Извади някакво пълномощно, подава го и се развива следния диалог:
лелката - "То майчето е изнервено, айде докато се успокои дай мойте неща"
аз - "Не не съм изнервена, просто правилата на Бг пощи не са ми ясни"
лелката - "Няма как да сте цял ден с дете и да не сте изнервена"
Тук вече л*та ми завряха, но реших, че влизането в пререкание с непознат човек не би довело до нищо добро, а и не видях смисъла да продължавам та си замълчах. Факт е обаче, че все още се сещам за случката и кипя от възмущение.
Оплаках се  Mr. Green

Та мили изнервени майчета пак напомням за снимките за колажа - изпращайте ми ги на ЛС във форума  Peace

# 691
  • Мнения: 29
Привет!  bouquet
При нас вали..не им завиждам на горките абитуриенти днес..А аз бях абитуриентка също на 24-ти май но ....1994-та година Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green-тооооолкова далече е вече..чувствам се динозавър!
И така -аз вчера взех на Бочко спрейчето ,но не намазах веднага ,исках в къщи да си ппрочета употребата..Както и да е..Деси и аз се възползвах от "кражбите "ти и сега виждам че има и гел след ухапване на Бочко а такъв в аптеката нямаше ,та ще търся и него..Вчера от ураганния вятър какво ли не ни се лепна по дрехи и тяло..и се къпахме след като се прибрахме и двете-за първи път видях такова нещо.при нас имаше паднали клони и страшно много прахоляк..обаче ми се наложи да изляза и като си свършихме работата се прибрах веднага..
За наддаването-ами този месец бяхме някъде 330гр наддали -аз не го харесах това ,но доки каза че е ок..и че наистина сега спират малко наддаването за сметка на сантиметрите ,пък и голямо движение пада-ей ,го от сутринта лази из спалнята  и се опитва да се изправи на раклата-много е смешна ,защото откри че с крачета се придвижва много по лесно и ги сгъва и бута напред Grinning Grinning Grinning GrinningСпомних си обаче от баткото че идва момента с това прословуто изправяне и голямото пазене да не се ударят на някой ръб-това ми беше много уморително.. и притеснително ,а продължава бая време ..пък проходят ли..леле мале bowuu
Айде стига толкова засега да не става ферман..Аз ще съм наоколо днес ,че хич не става за разходки..
п.с забравих да ви питам-вашите деца изпотяват ли се много?Моята бузанка редовно като спи се покрива с капчици пот по челцето ,главичката..а понякога и вратлето е мокро..Батко и се потеше ,но не чак толкова много..При нас наистина е много горещо ,климатик още не пускаме ,но наистина много се поти.. newsm78

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 10:31 от ciao-ciao

# 692
  • Мнения: 168
skrita FUstA, как да ти пращам снимките, понеже нямаш мейл, някъде трябваше да ги прикача ли? newsm78 А може ли от фейсбук?

# 693
  • Мнения: 3
Добро утро и честит празник на всички!
голям дъжд и при нас.То винаги на 24-ти май вали  Mr. Green И аз бях абитуриентка на 24-ти, ама през 2000 г.Ех, хубави години и мили спомени...Въпреки,че студентските са ми най-любими.Тогава си по-осъзнат, хвърчиш на крилете на младостта и всичко се случва по - лесно сякаш... Ох, отплеснах се  Grinning
Светле81,тази майка тотално ме разби с невъзпитаното 7 - месечно бебе  rotfImbo Нейното дали на 7-месеца го е възпитавала ?Ние пред блока 7-годишни им правим забележки и пак трудно се получават нещата, та камо ли  бебетата.Деца са, викат, пищят, нормално е.
Наде,като я оставяш спира ли да реве?Аз,да си призная, не издържам да го оставя да реве.Е, понякога докато приготвям манджата му, ходя до "00" и т.н. го оставям.Определено почват да проявяват характер и да пробват какво може и какво - не.Ето, Коко като иска да бърка в купата с пюрето или да дърпа лъжицата със строг тон му казвам "не" и запазвам сериозна физиономия.Разбира вече по тона, че ме е разсърдил и прави една супер смешна физиономия и аз не издържам и прихвам да се смея и той след мен също.Голям цирк!Всичко става в пюре.
Климатика сме го сложили да духа надолу и наляво,противоположно на нашето легло и кушетката.Коко и той като Кирил е нон стоп отвит и сега го обличам с едно тънко памучно боди с дълъг ръкав и тънко долнище на пижамка.
Както и преди се оплаквах-нямам цяла нощ спане.Коко е като часовник в 04.30 или 05.30ч. се събужда да яде.Сега имаме ново 20 в 08,30ч се събужда да си играе.Така,че явно ще съм недоспала докато стане 1-ви клас  Grinning, ама то и тогава не е много сигурно ooooh!
С количката нямаме никакъв проблем:ядем, спим и си играем в нея.
Чао-чао и Коко се поти,все има жълти петна по възглавничката.Коко ми маха очилата.Много са му интересни, явно, но ги крия,че бая парички струват...
Фусти, имам ли още шанс да пратя снимка.Днес смятам да направя някоя друга.

# 694
  • Мнения: 78
Сребре, моите са с диоптър и без тях съм за никъде, така че - нямат криене и се моля да не открие колко ще ми е терсене, ако смени интереса към косата ми с тях Simple Smile
Между другото, той откри собствената си коса! Явно му пораснаха ръчичките и престана да си опъва ушите, а се насочи към косата си. И като почне да стиска, го боли, но не може да се усети, че трябва да отвори пръстчета и дърпа още повече, всичко това съпроводено с една стресната физиономия. Сладури големи са Simple Smile

# 695
  • Мнения: 1 270
За снимките не се притеснявайте, колажът може да се добави и след пускане на темата  Peace
Може да ми пратите 2-3 снимки  Peace не само една.

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 12:46 от skrita FUstA

# 696
  • Мнения: 12
Наде,като я оставяш спира ли да реве?

Ами не веднага,когато види че не и обръщам внимание спира,но това е когато просто е решила да капризничи ,боли ли я нещо и в ръцете ми реве,пък да не говорим ако  е сама  ,тогава още повече реве  hahaha

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 12:40 от nade_91

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 152
На няколко пъти почвах да пиша...
Честит празник, момичета!
След консултация +600(8.300) и 2 см.(68). Напредваме Simple Smile Но зъби няма! Само реване и гризане на ръцете ми Simple Smile
И Иво много се поти. И много "играе", та от сутринта го преоблякох за 5 път Simple Smile Неще да седи седнал, но пък иска да го държа все прав! Ама и прав още не може Simple Smile Гледам да не се притеснявам, че на другите мами децата могат това или онова Simple Smile Моя пък пее, сигнализира като е гладен- "мам ам", рита, играе. А и е момче! Те нали са по- назад с материала Simple Smile (дано не се изтърва пред мъжа ми, че ми е набор)   
Сутринта ходихме до кауфланд, ама много се завихри положението и се прибрахме да спи в коридора в количката Simple Smile     
Хубав празничен ден, момичета и кротки бебета! Чудовището се умори само да играе и се разрева ха-ха-ха-ха-ха 

# 698
  • Мнения: 29
Момичета ,не ми се връща назад в темичките ,затова едно бързо питане-сварих пилешко месо,ориз ,тиквичка ,морков  и картоф в по-големи количества за да сложа във фризера-въпроса ми е-ако ги съхраня в бурканчетата от пюретата и като знаете какви са им капачките -как не се затварят хубаво ,ще има ли според вас някакъв проблем?Също така сметам да сложа и вътре от бульона на пилето и тиквичките -после като размразя дали ще става този бульон -да не разваля цялата комбинация  от месо и зеленчуци вътре в бурканчето?

# 699
  • Мнения: 3
Мария, и моите са с диоптър.Късогледа съм,така,че на близко разстояние не е проблем, ама на далече съм като къртица.Като ходих на преглед през бременността си ги смених с по-модерни стъкла и рамки,от тези не обхващат стъклото.Та едното стъкло струва само 75 лв.,та към 200 лв. ми излязоха,затова си ги пазя.Та това ми напомни една случка в оптиката:отивам аз да си избирам рамки и пробвам едни,втори, трети  и се насочвам към едни в една друга витрина и продавачката ми вика:"А, тези струват само 300 лв. рамката!" и не ми даде да ги пробвам.Стана ми тъпо,че така можеш да подцениш човек, откъде знаеш,че няма да извадя 300 лв. и да ги купя. Crossing Arms То по едно време хората с анцузи имаха най-много пари.Не,че бях с анцуг,де.Та такива неща, какво отношение към клиент - луда работа.
ciao-ciao, никакъв проблем със съхранението в бурканчетата от пюрета.Лично изпробвано,така че смело затваряй и замразявай!

# 700
  • Мнения: 29
Сребре както винаги бърза и точна-ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!!!! smile3525 smile3525 smile3525Почвам ги Mr. Green

# 701
  • Мнения: 1 270
ciao-ciao аз слагам сварените зеленчуци в пластмасови кутийки.
Srebrina81 аз пък имах още по - лош случай по Витошка. Исках да видя едни чорапи /тъкмо бяха излезли чорапите с картинки/ и продавачката ми казва"Струват 4.60 /примерно/ да ги вадя ли" Верно, че имах изморен вид, бях пътувала цяла нощ, но все пак  Laughing
Абе момичета предупредиха ме да не прекалявам с ягодите/нали сме на 98% кърма/ ама не знам има ли връзка. Аз до сега не съм се ограничавала в нищо /освен алкохол и цигари разбира се/

Последна редакция: пт, 24 май 2013, 14:39 от skrita FUstA

# 702
  • Мнения: 29
skrita FUstA благодаря и на теб за отговора!Сега е мой ред да ти отговоря-аз също нали още кърмя -ние имаме вече 4 изцяло заместени хранения ,но все пак се кърмим доста та..ядох две дни ягоди ,но от нашата си градинка-по една шепа на ден-няма да ти кажа как се пукнах от притеснение ,но в крайна сметка се успокоих защото първо прочетох че съвсем малка част от алергените преминават в храната и второ -нищо и нямаше на дребната Simple Smile
БУЗАНКАТА не ще и не ще АМ.И Дм-ското бейбилов не и е по вкуса.. ConfusedТо също мирише гадно та не знам вече какво да го правя..ще измисля нещо все пак за да не го хвърлям ,ще пробвам и в кашите..повече няма да я мъча с Ам ,чак когато вече дойде ред на киселото мляко ще разнообразим по отношение на млякото..

# 703
  • Мнения: 296
Здравейте!

Честит празник на всички! Фортуна, честита абитуриентка!

Да се оплача и аз и ние сме в отбора на падналите  ooooh! Сутринта към 9 го оставих само за минута на спалнята и айдеее. Толкова бързо се предвижва вече, че нямам думи! Поплака малко, после похлипа малко и после му мина, а аз още го мисля. Аз откакто почна да пълзи като излизам от стаята и винаги го местя в кошарата, а този път защо го оставих не ми е ясно. Казвам си че няма нищо и че така растат децата, ама ми е криво  Confused

За писъците, и Мишо много обича да пищи. Понякога от кеф, понякога от инат, когато иска нещо. Дано да се отучи по нататък, че като почне да вика и не се трае  Laughing И скубе и драска... Докато порасне голям зор ще видя.

Хубав ден на всички!

# 704
  • Мнения: 0
Здравейте Момичета!
Пиша рядко,но като имам време винаги си сверявам часовника с вас.
Със захранването сме добре - яде всички зеленчуци,плоддове , въведох и глутена.
От няколко дена предлагам на моето Лорче и кус кус, но дори и пасиран не се долюбва много много.
Попара тези дни ще пробвам,а днес за следобедна закуска яде грис  смесен с една лъжица каша, иначе и той не и хареса.Момичета освен кус къс и попара за закуска какво на този етап предлагате?А за следобедна освен грис,кремчета и каша ми се изчерпва менюто.
И мислите ли да пробивате на момиченцата ушите ?Сега дали е подходящ сезон? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт