Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 142
Момичета, против комари в другата отчетна са споделяли, че ползват цитронела и са много доволни.  Доколкото знам се продава в аптеките и е под формата на капки, капват се по дрехи, обувки...  Аз лично съм купувала лепенки с цитронела за детето (пак от аптеката, струват стотинки), лепят се на количката или дрешки, обувки.  Нямам спомен да са я хапали комари, значи действа  Wink Отделно съм купувала спрей на Чико, който е 0+, с него съм пръскала и себе си и детето и мисля, че той също е на основата на цитронела.
Аз сега не бих ползвала от изпарителите, които се включват в контакта, ообено в стаята, в която спя.  Има пак на Чико едни такива уредчета, които гонят комарите уж с някакъв ултразвук.  Има и на батерии, има и за контакти.  Не сме имали гаф и с тях.
Цял роман на тема предпазване от комари написах Crazy

# 61
  • Мнения: 69
Едни от моите фаворити бяха Ема, Емма, Емилия, но ...в някой друг живот Mr. Green

# 62
  • Мнения: 327
Добро утро момичета!

Последна редакция: сб, 04 май 2013, 07:44 от veselotof

# 63
  • София
  • Мнения: 72
Добро утро мамита Simple Smile
От няколко дни имам един проблем  Rolling Eyes Така са ми се подули венците че едвам си мия зъбите Sad Знам че е нормално,защото моята зъболекарка ми каза че от бременността ще ме удари във венците (те по принцип са ми проблемни)та да ви питам знаете ли дали примерно мога да се жабуркам със смрадлика или някакъв друг лек  newsm78

# 64
  • Мнения: 6
Puffy1988 имах същия проблем и се оправих с корсодил.
Името си го знаем още преди да направим бебето Grinning Ивайло сме си решили ако някои не ме ядоса и не го кръстя на ММ.

# 65
  • София
  • Мнения: 72
Puffy1988 имах същия проблем и се оправих с корсодил.
Името си го знаем още преди да направим бебето Grinning Ивайло сме си решили ако някои не ме ядоса и не го кръстя на ММ.
Благодаря ти много.Ще питам зъболекарката ми и трябва да почна нещо че не се търпи Sad

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Желая ви весело посрещане на Възкресение! Ние ще пътуваме. Ще се заредя с магнезий, дано всичко е наред, че кой знае колко дупки са се отворили по пътищата  Joy
Темата за комарите ми е много полезна - и мен ме изяждат, щом се появят. Вчера ходихме до 2 магазина за колички. Чиполино Дакота ми хареса - жалко, че съм изпуснала намаленията, но сигурно ще има и други. Първо се бях насочила към Хаук, но продавачката каза, че 2 деца е отгледала с Дакота. Това плюс цената... Почти съм навита! Хайде, отивам да стягам багаж!

# 67
  • Мнения: 67
  mami zdraveite...izvinqvam se 4e taka pi6a.imam mnogo golqm problem..po4ina mnogo blizuk za men 4ovek...moga li v tova sustoqnie da xodq na pogrebenie?ot 4 dni sum v 6ok i 4akam da donesat tqloto v Bg

# 68
  • Мнения: 142
CurlyD , съболезнования  Sad Аз лично в такава ситуация не бих отишла...според мен това е изключителен стрес  Tired

# 69
  • София
  • Мнения: 64
Ушана, приятно изкарване и лек път!

Кърли, съжалявам за загубата ти! За ходенето - ти най-добре се познаваш. Аз съм силно емоционална и ми отнема дълго време да се възстановя след подобна травма. В това си състояние аз не бих отишла, но това съм аз. Ако смяташ, че можеш да се справиш с последвалите емоции - иди. Имай предвид, че останалите присъстващи ще те натоварят и те, и няма да се съобразяват много - много с теб в този момент.

# 70
  • Мнения: 327
CurlyD, моите съболезнования. Ако смяташ, че няма да се разстроиш отиди. Можеш и да отидеш, но да не гледаш и стоиш при тялото.

# 71
  • Мнения: 12
CurlyD моите съболезнования,  мисля, че трябва да си стоиш вкъщи, но както бяха написали ти се познаваш най-добре
ushana тази количка и на мен ми харесва, цената също е много добра, но тъй като нищо не разбирам някой ще ми каже ли дали става и лятна и зимна, там разни 2 в 1, 3 в 1.... ooooh!

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 65
Добро утро!
Кърли мойте съболезнования - така или иначе и да отидеш и да не отидеш ти ще си го изживееш. Но не отивай на самата церемония - самата тя е натоварваща. Отиди след церемонията да се простиш и да си изживееш момента. Само да ти кажа, че със сигурност е на по-хубаво място и със сигурност не иска да страдаш.  Hug

Ние пък сме на село и досега все се криех от съседи - не че те не знаеха, но не ми личеше и те бая ме заглеждаха. И сега с лепнатата тениска по корема излезнахме да се видим. И какво си мислите, корема ми бил за момче - остър и наперен  Grinning 4ДБАБИТЕ дадоха своята дума. Ама останаха разочаровани като им казах, че истинското 4Д друго казва.... ама знае ли човек.  Grinning

А как ми вървят козунаците и сладките.... май ще ставам дунда... за радост на всички - че досега бях все най слабата и никога не мислих за диети - и това тормозеше целия свят около мен...   Peace

# 73
  • Мнения: 285
Хайде да се запиша и аз в новата тема. Снощи прочетох няколко странички от старата и тази до тук.
Никак не ми е празнично , даже ми е малко досадно с тези 6-7 неработни дни ( аз работя де ).
Аз също започвам да мисля за име вече по-усилено като зная ,че е момче.
Искам да работя до краят на май и после да изляза в болничен , но лекарят не иска да ми дава . Не обичал да си измисля диагнози .  Rolling Eyes Някакъв съвет как да си помогна в случаят ? Зная, че личният може само за 14 дни да дава .  

# 74
  • Мнения: 15
Curly, съболезнования, моя съвет е да не ходиш, звучи тъпо ама никой няма да очаква да отидеш бременна, отиди на църква и си запали свещи. Това в най-добрия вариант   Embarassed

Добро утро на другите, аз след малко почва с кокитата, и мисля едни корабета дето викат бабите да направя, ама да видим Mr. Green
Миленка, Ивайло е много хубаво име, малкия ми братовчет се казва така и много му се отдава рисуването Hug
Аз все повече не мога да спя, ще видим като се приберем дали ще си оправя съня, че тука 10 часа е още светло, а сутрин в 4 почва да се съмва в 6 грее все едно обедно слънце Whistling

Общи условия

Активация на акаунт