От РУСЕнските кърлежи и комари, бяга всеки накъдето свари

  • 32 959
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 352
Винаги ли мажете ухапаното от комар с нещо? Сега видях едно огромно петно на ръката на малката - на свивката, макар че беше намазана с Бочко против комари....зачервена е много  Sad

# 46
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Между другото доста от първите ухапвания бяха безобидни - хапват те, посърбява на мига и дори и пъпка после не оставаше. Но зверовете в парка се оказаха безпощадни, веднага ставаше на блънди, които не минаваха и след часове игра. Ден-два мажа с фенистил или поне до момента, в който спре да ги чеше. Фенистила обаче не лекува пъпката, а облекчава раздразнението и сърбежа, това според мен де  Rolling Eyes Горе долу на третия ден пъпката е позавяхнала и не сърби вече. Но както казах, при нас остават белези  Rolling Eyes
Сега Аутана спасява, но пак се изучиха комарите да хапят през дрехите  ooooh!

# 47
  • Мнения: 14 133
Ох, да  напръскат срещу тези ужасни комари по-бързо в целия град, че е някакъв кошмар.  ooooh!   Cry 

# 48
  • Мнения: 4 864
Уж пръскаха снощи ама тук около нас са на ята..

# 49
  • Мнения: 2 352
Не знам, кога ще напръскат, тук в Дружба е някакъв ужас, даже не смея прозореца да си отворя, имам чувството и че през стъклото хапят.

# 50
# 51
  • Русе
  • Мнения: 526
   7/8, ето я нашата госпожица тук, на третата снимка:
   https://www.facebook.com/media/set/?set=a.610422372301256.107374 … 582520&type=1

    Сигурно и вас ви има:)

# 52
  • Мнения: 250
Преди 15-20 минути напръскаха по "Доростол"-дано да има ефект  Praynig

Навярно вече сте чули за Чочо Попйорданов.........Лека му пръст на човека.....Много си го харесвах като актьор.........

# 53
  • Мнения: 2 732
Преди 15-20 минути напръскаха по "Доростол"-дано да има ефект  Praynig

Навярно вече сте чули за Чочо Попйорданов.........Лека му пръст на човека.....Много си го харесвах като актьор.........
Е браво ,ще ходим по Доростол поне там няма да има комари Wink Simple Smile.Това в кръга на майтапа да не се засегнеш .Край нас не съм чувала нито виждала да пръскат Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 1 070
Рамлим, къде се загуби?

Мимето, няма ни на снимките, явно са били към края, защото гледам, че е раздавала автографи.

Fervor, той изобщо не е чесал ухапаното от комар. Финистила пише, че е и за уртикария, пък какво действа, не знам. Обаче днес като излизахме го намазах с етерично масло за масаж, смесица от хвойна, лимон, евкалипт,копър и още някакви. Където съм го мазала няма ухапване, само на вратлето го е ухапал един, а там не бях мазала. Ще го мажа и следващите дни да видим дали действа.

# 55
  • Мнения: 2 352
Преди няколко дни край нас кръжи един самолет, ама явно само си е кръжал.....не съм чувала да минават сухопътно
⅞ ...and Happily Ever After много яко

# 56
# 57
  • Мнения: 9 776
Здравейте и честит празник на именяците във вашата тема!  bouquet

Момичета, търся квартира във вашият град за следващата учебна година. Ако някоя от вас отдава под наем, или има познати около Руската гимназия, моля да ми пише ЛС и евентуално да си направим взаимна услуга. Не ми е спешно, така че и след време да се присетите нещо, ще съм ви изключително благодарна. Успешен ден! Hug

# 58
  • Мнения: 1 270
Честит празник  Peace

# 59
  • Русе
  • Мнения: 656
В режим на "четене" съм само  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт