Търся електронна книга

  • 94 135
  • 735
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 12
на адреса в dox няма файл
на кой адрес няма файл Rolling Eyes ако говориш за моя линк.....файл има, току що го изтеглих за да пробвам Peace

# 61
  • Мнения: 1 988
Христос воскресе, Момичета!
Пожелавам ви много здраве и прекрасни мигове с новите книги!

# 62
  • Варна
  • Мнения: 283
Моля да ми препоръчате нещо на Анди Андрюс; във варианти за Киндъл. radost_g@abv.bg

# 63
  • Мнения: 963
Христос Воскресе!

Хващам и аз последната вълна за трилогията на Панкол  Mr. Green (Мейлът ми е видим в профила.) Предварително благодаря!  Hug

Всъщност първата част вече я свалих от линка от докс, но ще съм много, много благодарна и за останалите две.

И още нещо, от къде може да се свали ABBYY-то?

Edit: Благодарности на viki_kati за бързата реакция!

Последна редакция: нд, 05 май 2013, 01:54 от Джинджи

# 64
  • Мнения: 44
Воистина.воскресе!Весели.празници! Peace

# 65
  • Мнения: 2 314
Христос Воскресе!

Хващам и аз последната вълна за трилогията на Панкол  Mr. Green (Мейлът ми е видим в профила.) Предварително благодаря!  Hug

Всъщност първата част вече я свалих от линка от докс, но ще съм много, много благодарна и за останалите две.

И още нещо, от къде може да се свали ABBYY-то?

Воистина возкресе! Simple Smile

Имаш поща.

# 66
  • Мнения: 44
"Паднали.ангели"-бих.била.благодарна.някой.да.ми.я(ги)изпрати.Много.се.шумя.около.тях,така.че.ми.е.любопитно...
luckythebest@abv.bg

# 67
  • Мнения: 1 988
Търся следните книги на Джеимс Ролинс
Дяволската колонияДжейк Ренсъм и виещият сфинкс
Джейк Ренсъм и Кралят на черепите

както и някои от книгите, които е писал под псевдонима Джеймс Клемънс?

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Търся следните книги на Джеимс Ролинс
Дяволската колонияДжейк Ренсъм и виещият сфинкс
Джейк Ренсъм и Кралят на черепите

както и някои от книгите, които е писал под псевдонима Джеймс Клемънс?

Присъединявам се към питането - ще съм благодарна за коя да е книжка от поредицата с Джейк Ренсъм, а също и "Кръвна линия" Peace Hug
ledenatakralica79@gmail.com

# 69
  • Мнения: 186
Светъл празник!

# 70
  • Мнения: 7 821
както и някои от книгите, които е писал под псевдонима Джеймс Клемънс?
Издавано ли е на български нещо негово писано под този псевдоним изобщо?

# 71
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 865
Честит празник на всички и да благодаря още веднъж за книгите,които получих.Всичко изтеглих.Благодаря ви много. Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 65
Христос Воскресе! Да Ви попитам някой има ли книгите ''Създадена от дим и кост'' и ''Дни на кръв и звездна светлина'' от Лейни Тейлър. Благодаря Ви предварително! Simple Smile Simple Smile Simple Smile email: allexiss955@hotmail.com

Последна редакция: нд, 05 май 2013, 18:44 от Allexiss

# 73
  • Мнения: 793
Христос Воскресе! Да Ви попитам някой има ли книгите ''Създадена от дим и кост'' и ''Дни на кръв и звездна светлина'' от Лейни Тейлър. Благодаря Ви предварително! Simple Smile Simple Smile Simple Smile email: allexiss955@hotmail.com

Христос Воскресе!Много здраве и успехи на всички! Simple Smile Може ли и аз да помоля за съшите книжки,ако ги имате? Simple Smile jinchen@abv.bg

# 74

Общи условия

Активация на акаунт