Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 81

  • 33 038
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 786
Скрит текст:
Честит златен медал на нашите момичета от националния отбор по художествена гимнастика на Световната купа в зала "Арена Армеец" в София!!

# 46
# 47
  • Мнения: 214
Скрит текст:
Честит златен медал на нашите момичета от националния отбор по художествена гимнастика на Световната купа в зала "Арена Армеец" в София!!
БЪЛ-ГА-РИ  Ю-НА-ЦИ!!! smile3501

# 48
  • Мнения: 432
А може и да видим същата гледка, както в началото - полиция, само дето прибират Гюней за убийството на Ферат. Същите лица, но действието се развива в посока юг....

# 49
  • Мнения: 1 012
Здравейте, момичета, и аз боядисах фабержетата, ама не знам как да ги напъхам в компа с тъпия блутуВ  ooooh!

Лудостче! Да е жива и здрава майка ти и да ти е подкрепа още дълги години  Hug



Усмивчице, и аз ги гледах сладураните, дано все успехи да носят  Heart Eyes

# 50
# 51
  • Мнения: 432

Beren Saat and Kivanç Τatlιtuğ | Greek Fan Club

# 52
# 53
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10



# 54
  • Мнения: 0
Изгледах еп.1 пак и три неща според мен правят впечатление:
1. Кузей и Гюней се прегръщат с истинска любов при излизането от затвора, т.е. във финала да се върнем към подобно състояние /дано Praynig/
2. Сами и Хандан - еднакво виновни за отиването на Ку. в затвора /Хандан повече всъщност/, т.е. те го отнасят накрая  Sad/как - не знам/
3. Финалният кадър - заплахата на Кузей, реализирана, да постави край на филма Cry / не ми се вярва, защото беше направена в момент на афект/
 Аз съм за 1., но по-вероятно ми се струва 2. /да не забравяме посланието на Хандан в писмото до Кузей - доколкото помня - да възпитат децата си по-правилно или нещо подобно... newsm78/

# 55
  • Варна
  • Мнения: 685
Или,  Hug страхотни яйца!

Цитат
Финалният кадър - заплахата на Кузей

А сега обратно-заплахата на Гюней...

# 56
  • Мнения: 0
Благодаря, Диди! Hug
Ох, изморих се да гадая, честно newsm78  Ама си е краста. Всъщност винаги думите звучат като съдбовно и неотменимо изречени, но в последствие не е точно така. Това е добре, де, има развитие Simple Smile

# 57
  • Мнения: 0
Отивам да измия мрамора, пък дано ми просветне Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 1 012
Снимането на клипа за Акбанк  Laughing

# 59
  • Мнения: 214
Снимането на клипа за Акбанк  Laughing
Голям купон! newsm62

Общи условия

Активация на акаунт