Любители на кучета - 37

  • 52 113
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 372
Моля те, не го гледай на двор!  Praynig


Нещо изпуснах...
Защо не на двор? Питам предвид, че и ние сме в къща с двор.    newsm78
Доколкото разбирам, в нейния случай, вероятността е да се гледа в двора на родителите и само навън, а ние сме в собствен(което значи, че нон-стоп сме си покрай лудетините) и се гледаме вътре, просто тичат навън. Върху това ли акцентираш - кучето да не е дворно по принцип?   Peace
Ая и Тара тичат по цял ден в двора, но мястото им за спане не е навън. Може би е добре да отбележа.
Често ходим на разходки, а предвид, че сме в близост до река, това прави заниманието още по-приятно.  Simple Smile

Малката лисичка, снимка на Мишока не можеш ли да издействаш? Поне по ФБ да ти пратят, щом подържате контакт? Ще се радвам да видя Муцунчо.  Simple Smile

# 721
  • София
  • Мнения: 11 117
Моля те, не го гледай на двор!  Praynig


Нещо изпуснах...
Защо не на двор? Питам предвид, че и ние сме в къща с двор.    newsm78
Доколкото разбирам, в нейния случай, вероятността е да се гледа в двора на родителите и само навън, а ние сме в собствен(което значи, че нон-стоп сме си покрай лудетините) и се гледаме вътре, просто тичат навън. Върху това ли акцентираш - кучето да не е дворно по принцип?   Peace
Ая и Тара тичат по цял ден в двора, но мястото им за спане не е навън. Може би е добре да отбележа.
Често ходим на разходки, а предвид, че сме в близост до река, това прави заниманието още по-приятно.  Simple Smile

Малката лисичка, снимка на Мишока не можеш ли да издействаш? Поне по ФБ да ти пратят, щом подържате контакт? Ще се радвам да видя Муцунчо.  Simple Smile

Точно! Не мисля, че куче живеещо на двора е щастливо...
Ако го пускаш на двора да си потича, или пък на двора си играеш с него - супер!
Скрит текст:
Впрочем за това си мечтая, къща с двор.  Laughing
И понеже става дума за голдън съм пристрастна, не мога да си представя моята
глезла да живее на двор.  Confused

# 722
  • Мнения: 372
жгмъц, разбрали сме се значи.       Hug

Отдавна не съм се отчитала с данък-снимка, та заповядайте няколко от нашите емоции.    Crazy

Глезанка - най-мазната интерпретация на "вземи ме".    Laughing


Тара гледа бебетата или бебетата гледат Тара. Действително, Лудото е по-голямо бебе от тях. Едва проходили бяха, като ги намерихме, а тя вече им тикаше пръчка в устите, за да се дърпат.    Laughing


И пак Тара. Ужиленчо или както ММ го нарече - първата среща на Тара с пчелата/осата. Похапва ги като мезе, а ние само търчим след нея с "не".    ooooh!     Laughing

# 723
  • София
  • Мнения: 11 117
Леле колко са пораснали тези бебоци...  Heart Eyes

Бианка и тя гони всякаква хвърчаща гад- мухи, пеперуди, оси, пчели и пр.  Laughing

# 724
  • Мнения: 406
И нашата мецанка е на село в къща в с двор но не спи на двора.Сутрин ходи с баща ми до селския магазин да пазаруват тя го придружавам сядат на кафе, а за нея баница и се прибират.Лежи си цял ден на верандата или под асмата, вечер като се прибират за спане и тя си влиза и си спи в къщи.Установихме, че я е страх от гръмотевици, когато гърми влиза и се скрива в най отдалечената стая Simple Smile

# 725
  • Мнения: 372
Ох, че хубаво си го описала, Тони!    Heart Eyes

жгмъц, Ая и Тара ли визираш или намерените(и вече задомени) малки?        Hug

# 726
  • Мнения: 21 282
Feeling ,страхотни са !  Hug
Ох,да,ще се обучаваме няма как  Crazy
Само да го взема нямам снимка още,само на таткото постнах  Heart Eyes

# 727
  • София
  • Мнения: 11 117
Ох, че хубаво си го описала, Тони!    Heart Eyes

жгмъц, Ая и Тара ли визираш или намерените(и вече задомени) малки?        Hug

Намерените бебета имах предвид.  Wink

малката лисичка, таткото е прекрасен.  Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 372
Ау, да. Здраво бяха дръпнали на ръст. Такива дунди ги дадохме.   Crazy
Тези дни ще мина да видя как са. Стопаните сърдечно ни поканиха да ги виждаме, когато пожелаем.
Момченцето живее срещу нас и го виждаме всеки ден. Става прекрасен младок!    newsm76

# 729
  • Мнения: 411
Разгледах снимките, всички кученца са прекрасни!  Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 21 282
Ох, че хубаво си го описала, Тони!    Heart Eyes

жгмъц, Ая и Тара ли визираш или намерените(и вече задомени) малки?        Hug

Намерените бебета имах предвид.  Wink

малката лисичка, таткото е прекрасен.  Heart Eyes
И мен ме радва много,някакси имах резерви за момченце ама като гледам таткото ...  Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 28
Малката принцеска Берти  Grinning страхотно фотогенично кученце..

KiА   bouquet
Скрит текст:
да,това име е от дневниците  Mr. Green
[/b]
Joy  а аз щях да си кръстя кучето Клаус  Joy
hahaha  знаех си..
Скрит текст:
Аз нали си харесвам Илайджа от Древните, представете си да бях кръстила кучо на него..  Laughing голямо плетене на езика, да не говорим, че щеше да му отнеме седмици да си научи името..  Mr. Green
Лиска, бащата е голяма работа, много хубав мъжкар. И бебенце ще е такова, нямам търпение да ни го покажеш, когато му дойде времето.

Филинг, невероятно миловидни са мъниците, така се радвам за тях, ще ти се върне в пъти добрината  Hug

Аша, нямаш грешка мила, как си събрала на едно всички прекрасни нослета. Благодаря ти за труда и айде, че сме ненаситни и си чакаме новата тема съвсем скоро..   Mr. Green  Hug

Kalifornia, не съм запозната с тези лекарства, не ми и трябва, дано не се налага. Не казваш иначе нищо за кучинка, как сте. Година и половина е много време, как върви лечението на далматинката.

# 732
  • Мнения: 21 282
KiА
Скрит текст:
То и аз се чудя за името още,ама това е едно от избраните , и мен ми се струва,че ще ми се заплита езика ама да видим.
Илайджа е яко име  Blush
Да,много ме кефи и мен,много не исках мъжко,че досега само женски,ама за всичко си има пръв път  Crazy
Ох,дано този един месец мине бързо,че вече сумати нашийници,нагръдници и каишки,купички загледах  hahaha

# 733
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
лисичка
принципно на бащата се полата мъжко, но ако поискат женско със сигурност ще им дадат такова
женските по-бавно се продават в България

копирам и тук по повод случая от с.Тополово
http://mpkucheto.com/%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D1%82%D0%B5- … 1%80%D0%BE%D1%80/

# 734
  • Мнения: 21 282
лисичка
принципно на бащата се полата мъжко, но ако поискат женско със сигурност ще им дадат такова
женските по-бавно се продават в България

копирам и тук по повод случая от с.Тополово
http://mpkucheto.com/%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D1%82%D0%B5- … 1%80%D0%BE%D1%80/
Рапунцел , и аз така знам,че му се пада кученце , то кучилото се състои от 6 мъжки и 1 момиченце,и днес колегата ми каза къде живеят и утре почивам ще отида да ги видя бебетата.
Но жената собственичката на таткото не знаят още дали ще им дадат кученцето,пък предполагам собствениците на майката ще ги продават,утре ще ида да говоря с тях,че така без да знам е много гадно  Confused

А този от Тополово кой знае накъде е драснал  #Cussing out жалното куче

Общи условия

Активация на акаунт