Съсипани мигли

  • 59 628
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 277
Здравейте,
реших и аз да се направя красива и си сложих изкуствени мигли- от тези, които се лепят една по една върху естествените. Две седмици след поставянето започнаха да падат. Сега резултатът е съвсем късички и редки горни мигли Sad. Опитах да замажа положението със спирала- получава се още по-зле. Знае ли някой изпитана рецепта за по-бърз растеж на миглите? Или поне да ми каже за колко време приблизително израстват новите мигли? Благодаря ви предварително!

# 1
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Не се притеснявай ще пораснат  Hug
Мажи ги с рициново или бадемово масло, може да ги мажеш и с обикновен вазелин.
Не отиде ли да вдигнеш лек скандал в студиото, където са ти ги слагали?

# 2
  • Мнения: 1 277
Не се притеснявай ще пораснат  Hug
Мажи ги с рициново или бадемово масло, може да ги мажеш и с обикновен вазелин.
Не отиде ли да вдигнеш лек скандал в студиото, където са ти ги слагали?


Купила съм рициново и бадемово масло и вечер ги мажа. А за студиото- първия път като ги сложих нямах никакъв проблем. Не зная защо сега се получи така. Здраве да е  Simple Smile...

# 3
  • Мнения: 4 593
Това звучи ужасно,
аз до колкото знам би трябвало да падне мигла само , ако твоята и е дошло времето да падне , и ако след месец не желаеш да ги подържаш трябва да се отиде и да се махнат  с препарат....
Не е бърз ефекта на бадемовото , но и няма какво друго да се слага ,трябва поне 3м да минат всекидневно мазане.
След този случай не би ли трябвало да ти сложат нови безплатно, какво обяснение дават?

# 4
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Много се е изписало за грижи  за здравяване и удължаване на миглите.
Преди 6 години имах сериозен проблем ( миглите ми бяха окапали на у4астъци, и не растяха нови) използвала  съм вси4ко, което  тогава , а и до днес е на пазара.Като казвам вси4ко... наистина  вси4ко, от вси4ки ценови класове и марки.
За да стигне една мигла до нормарния си размер,  е необходимо горе долу месец от  момента на окапването.
Писала съм доста пъти  по този въпрос., не искам да се повтарям.
най добър ефеккт при мен даде
http://www.revitalash-usa.com/
Видим резултат се появава след месец.След два, ве4е е о4еваден.
Ползвам го от две години... и   непрекъснато ме питат дали съм с изкуствени мигли..

Тук напоследък  популярност придобива този продукт, и като свър6а  опаковката на ревитала6(една опаковка от 4 млл   стига за около 10 месеца) мисля да  го пробвам, цената му е на половината на ревитала6  , а   отзивите са доста добри.
http://www.xbeauty.es/paginas/sobre-xlash
http://www.xbeauty.es/paginas/fotos-antes-y-despues-xlash
Резултатите според ползвалите го са
по дълги мигли
пове4е мигли
по извити мигли
 и по тъмен цвят
Курса на използване отново е един месец за видими резултати.

Последна редакция: нд, 05 май 2013, 14:26 от sl

# 5
  • Мнения: 4 593
В бг продават ли се някъде?

# 6
  • Мнения: 0
SL и аз като теб съм много доволна от ревиталаша.
yasmina има го на http://www.revitalash.bg/, даже на скоро го видях и в аптеките. Успех
.

# 7
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
 Michele11  радвам се, 4е ти действа добре  bouquet
Виждам, е това е ножата разфасовка.По рано бяха по 4 и по 2 млл.Последно   съм го купувала на 65 евро 4 млл.
Предполагам, 4е може да се намери на подобна цена и в друг сайт, който доставя до България
Много съм доволна и от тази основа за спирала
http://www.revitalash.bg/index.php?option=com_content&view=a … d=12&Itemid=2
Спиралата от тази серия  оба4е определено не си струва, поне за мен.

# 8
  • Мнения: 0
SL, аз не съм ползвала другите им продукти, но серума за подхранване на мигли ме плени с резултата си.

# 9
  • Мнения: 1 277
Благодаря на всички за съветите  Hug!
Днес си купих Ревиталаш и започвам да действам  Simple Smile. Дано да има ефект, защото продуктът си е скъпичък.

# 10
  • Мнения: 7 690
Az sushto sum polzvala recinovo maslo, i na men mi e pomagalo dosta. Nikoga ne sum dovejdala procedurata do krai, v smsiul da izchakam dokato svurshi cqloto shishence, no opredeleno sled okolo mesec ypotreba sum vijdala razlika. Drugoto, koeto znam oshte ot baba mi, che migli mojesh profilaktichno edin put na godina da gi skusqvash suvsem malko s malka nojica, ili kolkoto si precenish. Pravq go redovno, veche nqkolko godini, kato sled tova zaduljitelno polzvam recinovo maslo za mesec-dva, dokato rastat, za da gi podhranq. Opredeleno sled podobno skusqvane na godina, kosuma stava po-tvurd i po-izvit.
Smqtam da probvam i az Revitalash-a, sled predstoqshtoto podstrigvane  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 14 490
Благодаря на всички за съветите  Hug!
Днес си купих Ревиталаш и започвам да действам  Simple Smile. Дано да има ефект, защото продуктът си е скъпичък.

Откъде го купи, колко милилитра и колко струваше?

# 12
  • Мнения: 1
Мажи ги редовно с рициново масло и ще пораснат страхотни мигли  Wink

# 13
  • Мнения: 100
И аз съм започнала упорито да мажа с рициново масло. Засега ефект не виждам, но дори и да не помогне, няма да навреди. Peace

# 14
  • Мнения: 1
Карамелче тайната е как ги мажеш. Освен, че се маже косъма номера е да се намаже основата на  миглите (там от където започват да растат )  Peace

Общи условия

Активация на акаунт