КЪРТИЦАТА по ТВ7 : седмица 06.05-12.05

  • 28 724
  • 711
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 117
Много готина беше мисията с танците, пораздвижиха се доста.  Laughing
Ето, че Любо и Рут вече станаха двойка.. изобщо не ми харесват.  Sick
А за Николета-  hahaha и аз си помислих, че е обула гащите на Валери.

# 61
  • Мнения: 6 304
Рут какво толкова се тръшкаше,че Калоян не я отразява. Като гледам как бързо го прежали и почна да се натиска с Любчо...........

# 62
  • Мнения: 0
На Рут й трябваше повод и тоя Калоян й го даде..цялата работа е по скоро смешна. Но пак е в пъти по добре от това дето стана с Миглена и Килата да се чуди човек как може психолог да бъде прекаран по такъв начин и то от "капацитет" като Явор?! То се виждаше, че циганчето играе за бройката и то от халите. Явно наистина трябваше да си скъса дипломата както предложи Жени.

# 63
  • Мнения: 2
Икебаната много свежо танцува Joy

# 64
  • Мнения: 14 751
Taя драма на Рут не е смешна,а жалка.Разбира се,че си намери повод да се оправдае с Калоянчо.Много по-добре щеше да бъде да си признае чистосърдечно колко е навита на Любчо и да излезе с достойнство от тази ситуация.Сега след като се отдадоха на страстта си,още по-сигурно е,че ще изманипулират вота Рутчето да остане.Пък и нейните нощни сценки на разкаяние,няма начин уж да не трогнат драгия зрител.Любчо и той каза,че ще остане,понеже след тези изпълнения:''тъкмо ще е по-интересно''.

# 65
  • Мнения: 2 189
Не вярвах, че Рут е толкова несигурна в чувствата си.

# 66
  • София
  • Мнения: 2
Любо е хитър и играч. Помага на Рут да остане в шоуто.

На 90 % процента съм сигурна, че ще оставят и нея, и Деян след живото предаване във вторник.
Дано от тогава продължи същинската "Къртица", дотук последната седмица само разводняване и пълнеж.

# 67
  • Мнения: 260
Само да кажа,че много дразнещо е с това благодарене за темата, до 6-7 стр.-" благодаря за темата"! И съм против седмични теми, да караме до 50 стр. и чак тогава да се прави нова тема.

Иначе , гласувах за Любо, че е къртицата, хитър, умен  и придведлив. Точно той ще е е! За това няма да изкарат Рут, и вниманието ще бъде отвлечено с любовните му отношения,за да не заподозрят Любо.

# 68
  • Мнения: 2 183
Може ли резюме на епизода от тази вечер?
Няма как да го гледам..

# 69
  • Мнения: 0
Може ли резюме на епизода от тази вечер?
Няма как да го гледам..

Eто едно линкче с епизод 36:

http://www.dailymotion.com/video/xzn8og_iiiiiiiii-ep36-06-05-201 … _fun#.UYgpb6Islag

Аз също ще го гледам след малко, само да си направя капучиното, че немам търпение да видя гащите на Варели, представени от Парцалета. Joy

# 70
  • Мнения: 2 183
Не мога да гледам,иначе и аз го намерих.  Mr. Green
Мерси.
Преразкажи после и дай един скрийн шот на Николетените дрешки. Laughing

# 71
  • USA
  • Мнения: 7 363
Тъкмо щях да отговоря на Мemento Mori,че нощната щафета в темата поема Шепот и той взе,че се появи.Разбира се,веднага влиза в действие с линкове и стоп кадъри.

Мементо,даваха Нощта на Къртицата,имаха за цел да танцуват 4 часа и спечелиха 1750лв(дисквалифицираха 100 кила и им отнеха 250 лв).Даваха ги как ходят на църква,Любо и Рут се целуваха и толкова.

Апропо,тези двамата.Голям хитрец е Любо.Не казвам,че не харесва Рут,но форсира нещата,защото има тактика чрез любовни сцени,да се хареса на аудиторията.Това е причината от вратата да скочи на Марина,но не знаем какво се е случило,та се е обърнал в друга посока.
Рут била много лесна.Съжалявам Калоян,направи го на идиот пред цяла България.

Последна редакция: вт, 07 май 2013, 15:36 от Beautyholicа

# 72
  • Мнения: 0
Преразкажи после и дай един скрийн шот на Николетените дрешки. Laughing
Чекай, че не мога още да се съвзема от шока  hahaha

# 73
  • Мнения: 2 183
 Joy Joy Joy
О,да.
Това са гащите на Николери.Мерси много за резюмето, както и на Шепот за снимката.

# 74
  • Мнения: 1 892
Смятам, че Любо използва Рут, за да спечели предаването. Изобщо не ми харесват като двойка!

Общи условия

Активация на акаунт