Мурат Йълдъръм и Сускунларите след "Suskunlar - Безмълвните" - 43 тема

  • 32 249
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 463


На въпрос на развълнувана студентка фенка с треперещ глас ,блеснали очи и зачервени бузки
Г-н Мурат как правите любовните сцени .
Мурат отговаря
-Значииииии фащам партньорката си с две ръце ,поглеждам  я с поглед на човек дето все едно  умира от жажда  и тя (партньорката) е така желаната чаша вода ,нацупвам ей тъй усничките и ето така стават любовните сцени  smile3521

# 31
  • Мнения: 8 463


Следващ въпрос
Г-н Мурат кажете ни каква е тайната на така сладкия ви и хубав външен  вид  smile3521
Мурат се изправя и отговаря-Тайнааа newsm78 newsm78 newsm78 неее няма тайна просто ставам сутрин хвърлям си един душ ,наресвам перчема и съм готов  smile3521.Това е всичко  smile3521

# 32
  • Мнения: 12 834
Ени,  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyОт яйцата или от козунака, Joy Joy Joy а може би от  агнешкото си се вдъхновила. Joy Joy Joy Joy МнооОоого умни отговори си ни превела от Мурат. Умори се момчето от срещи и фотки, ама не се оплаква , ние пък никак, Flutter колкото повече, толкова повече  Heart Eyes

Минавам да ви пожелая спокойна нощ с ,,Умрях в ръцете ти тази вечер,, интересно чии са ръцете Mr. Green


http://www.youtube.com/watch?v=_wvHVGvyUzY&feature=share

# 33
  • Мнения: 10 240


Ели, Hug тези преводи няма да са от великденските трапези, а от книжките,  който Ени  Hug  си е осигурила за 24 май- следващия почивен маратон. И най вече от  txtloves txtloves txtloves

# 34
  • Мнения: 8 463
Ели ,Ринка  smile3521
И аз ви пожелавам лека нощ с ето този готин клип който намерих току що.Верно е за рождения ден ама пък е мноооого хубав и музиката е чудесна   smile3521



http://youtu.be/cdJLfGs11ic

# 35
  • Мнения: 45
Здравейте момичета! Peace

И аз оцелях след седем дневния работен маратон,  Mr. Green докато вие хапвахте, пийвахте и се веселихте, еееее някои и екскурзийки са си правили! Hug Hug Hug

Поздравявам ви по случай празниците и ви пожелавам мир и любов в душите ви!

Да не забравя да поздравя и нашата домакиня за темата! Peace

Ринка, скромно цвете за теб!   bouquet

Като горда българка поздравявам Григор Димитров с току що извоюваната победа над Нолето Джокович! bg

Аз и затова съм повиснала по това време  Joy Joy Joy  за да следя мача в нета! ooooh!

Лека нощ сладурки! Peace

# 36
  • Мнения: 10 240
Иле,  Hug поздравления и на теб!
И на победителя Григор!  Peace

Сарп чу "Лека нощ!" и полегна веднага!

# 37
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ринка Hug, Иле Hug, Ени Hug, Ели :hug: - отзад напред  Laughing Peace

Клипчето още немога да го отварям, а и някои други фотки също, но това - онова попрочетох Joy Joy Joy Joy hahaha

Сарп си ляга, обаче това прихванах по "пощата" и като добро другарче го пускам:



Браво на Гришата - страхотно  Hug Hug Hug
Джокович май има над 20 поредни победи и нашето момче -хоп  Laughing Laughing Laughing Да не повярва човек Heart Eyes Heart Eyes Аз още съм на зелено и нямам ТВ.

# 38
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug



Ванина,  Hug радвам се, че момчето е готово  Wink да подкрепи преводите на Ени!



Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 10 240


http://www.ensonhaber.com/kenan-imirzalioglu-ile-murat-yildirim- … u-2013-05-08.html

Последна редакция: ср, 08 май 2013, 13:26 от rina-rina

# 40
  • Мнения: 8 463
Здравейте Сускунларчета  Hug Hug Hug
Ринка Hug мерси за новината и снимката   bouquet.Според превода на Гугъл Мурат и Кенан са яли в ресторант и са говорили за Галатасарай  smile3521
Иленце Hug снощи си ни донесла много хубава новина за Григор Димитров  smile3521.Ето  и сега го дават по новините как е бил номер 1 в света Новак Джокович  smile3501 smile3501 smile3501smile3521.Ама че и е хубавец нашето момче бе -Браво на него  smile3521
Ванинка Hug момчето да престига и хич да се не мае  smile3521.При пълнолуние,новолуние,следлуние или при облачно време да идва и да почва да демонстрира smile3521

# 41
# 42
# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт