Санаториумът в Трявна - прочетете първия пост!

  • 87 814
  • 743
  •   2
Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 19
Привет на всички
Пътуваме за Трявна, надявам се да нямаме перипети за едноседмичния ни престой. Ще отседнем в ДО и си търсим компания 😄🤩😉😊😉

# 706
  • Мнения: 12
Здравейте, някой през май 2021 ще ходи ли в Трявна?

# 707
  • shumen
  • Мнения: 18 022
Ние заминаваме сега в Неделя на 04.04.до.09.04.

# 708
  • Мнения: 12
Ние заминаваме сега в Неделя на 04.04.до.09.04.
Тъй като последните коментари са от 2019 г знаете ли към днешна дата как стоят нещата? Могат ли да се правят процедурите в болницата?

# 709
  • shumen
  • Мнения: 18 022
Да,процедури в болницата може да се правят.Аз се обаждах и казаха,че не са спирали да работят.

# 710
  • Мнения: 12
Да,процедури в болницата може да се правят.Аз се обаждах и казаха,че не са спирали да работят.
Благодаря Ви. Може ли да кажете на кой телефон звъняхте в болницата? На д-р Станева или в детско отделение? Извинявайте за тъпите въпроси, но за първи път ще ходим да правим процедури там и още си доизяснявам нещата.

# 711
  • shumen
  • Мнения: 18 022
Звънях на  телефона на д-р Станева.Стола със сигурност работи.Ние вчера си взехме храна за обяд,но дават само за вкъщи поне засега.Хубаво е предварително обаче да се запишете.Ние вчера не бяхме,но имаха свободна храна и ни дадоха.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 28
Звънях на  телефона на д-р Станева.Стола със сигурност работи.Ние вчера си взехме храна за обяд,но дават само за вкъщи поне засега.Хубаво е предварително обаче да се запишете.Ние вчера не бяхме,но имаха свободна храна и ни дадоха.
Привет, къде се намира този стол, няколко пъти сме ходили и така и не можем да го намерим. Принципно има стол срещу отделението по физиотерапия в болницата, но все е затворен като ходим.

# 713
  • shumen
  • Мнения: 18 022
Таня19,точно там е този стол.Сутрин от 8 до 15 мисля,че работи.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 28
Таня19,точно там е този стол.Сутрин от 8 до 15 мисля,че работи.
Последно ходихме 2019 и явно тогава не работеше. Миналата година пропуснахме, но мисля сега май юни да отидем. Благодаря за информацията за стола. А къде сте отседнали? Аз мисля да потърся някаква къща за гости, където да нямаме контакти с много хора, но незнам кои са добри, защото досега сме били все в хотели. Ще се радвам, ако някой се включи с препоръки.

# 715
  • shumen
  • Мнения: 18 022
Таня19,ние сме отседнали в къща за гости Вражилови в Бажковци.До болницата отиваме с кола или с автобус.Ако е хубаво времето и пеша вървим.Стола отново работи от миналата година и храната е много хубава.

# 716
  • Мнения: 12
Таня19,ние сме отседнали в къща за гости Вражилови в Бажковци.До болницата отиваме с кола или с автобус.Ако е хубаво времето и пеша вървим.Стола отново работи от миналата година и храната е много хубава.


Прочетох твои коментар,че ако се правят процедурите през детско отделение вече изискват да се лежи там задължително, това към днешна дата така ли е ? Знаете ли?

# 717
  • shumen
  • Мнения: 18 022
Към днешна дата не знам дали е така.Ние бяхме с направление за физиотерапия.

# 718
  • Мнения: 12
Към днешна дата не знам дали е така.Ние бяхме с направление за физиотерапия.

според вас кой е по-добър вариант с направление за физиотерапия или през детско отделение? Аз исках през детско отделение, за да мога да ползвам болнични, ама ако трябва да се лежи в болницата, едва ли ще се навия.

# 719
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Аз съм ползвала болничен, когато сме били с направление за физиотерапия. Беше отдавна и нямам спомен как беше написан, но може да попитате ЛЛ на детето.

Общи условия

Активация на акаунт