Магията на изтока - 20

  • 31 562
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Toronto
  • Мнения: 683
didkapan, благодаря, добре заварила! Hug

Пропуснах да наредя сред любимците си и Кими - Kim Hyun Joong, как можах да забравя тоя сладкиш! Flutter



Скрит текст:
Пък това ми е любимото негово парче:
http://www.dailymotion.com/video/xs09wo_kim-hyun-joong-lets-party-mv_people#.UYqTbcorryU

Последна редакция: ср, 08 май 2013, 21:05 от tuparowa

# 31
  • Мнения: 174
Пропуснах да наредя сред любимците си и Кими - Kim Hyun Joong, как можах да забравя тоя сладкиш! Flutter


Хихихихи, както съм казвала няколко теми назад "Почти всеки в началото е минавал през този сладур". Simple Smile
Tuon-ке така е... ами Такешко, ами кралят от 4-те бога, ами един синеок хубавец (бягството ти от азиатското), мммм знам аз знам..., знам че имаше още... ще се сетя... Simple Smile

# 32
  • Toronto
  • Мнения: 683
Хихихихи, както съм казвала няколко теми назад "Почти всеки в началото е минавал през този сладур". Simple Smile

Абе странна работа, да кажеш, че е кой знае какъв актьор или музикант, не е, май е най-добър като танцьор. Ама толкова красиииииив, ужас! От всичко, което гледах с него, най-много ми хареса участието му в We got married, пукнах се да се хиля с него, няма такъв шемет! Laughing

# 33
  • BG
  • Мнения: 4 457
Този втория Love is not all around не ми хареса много, даже доста скучен беше, кой с кого излиза, на кого изневерил, пълна безсмислица. Сега продължавам с Маrrying a millionaire.

# 34
  • Мнения: 174
От всичко, което гледах с него, най-много ми хареса участието му в We got married, пукнах се да се хиля с него, няма такъв шемет! Laughing
Хахахах нали. Гледало съм го доста отдавна, но ми се е запечатало в главата случката, когато вечерта даде всичко от себе си да убие комара, защото така щял да се докаже като мъж, който защитава момичето си. Нали по-рано не можа да го направи, като не хвана нито една рибка (нали бил мъж и трябвало да храни семейството, ама нъц - нищо не се хвана на въдицата). Та милия хвърли огромни усилия за този комар, да доказва че може да е полезен мъж в домакинството.  Joy
Иначе сега ако ме питаш за него, дори не ми изглежда толкова красив. Много са му изпъкнали очите.
Виж за кукленска красота ей този няма равен - http://wiki.d-addicts.com/Kim_Jae_Joong
Love is not all around е много странен филм, трябва да си с необходимото настроение за него. Той е за по-зимни меланхолични дни. Wink

Последна редакция: ср, 08 май 2013, 21:24 от didkapan

# 35
  • Toronto
  • Мнения: 683
 Joy Joy Joy Голям образ беше с тоя комар. Ами като извика двама от бандата да му дават кураж да й пее любовна песен с банан вместо микрофон? Много ми беше смешен също в увеселителния парк, на стадиона и като ходиха на екскурзия с другите... Коментарите му зад кадър бяха покъртителни rotfImbo Тая мадама накрая започваше да се хили още щом той си отвореше устата Mr. Green

Marrying a millionaire ми хареса. Много ме беше яд в началото на главната Simple Smile Такава мила душица беше това момче!

# 36
  • Мнения: 9 202
 Kim Hyun Joong  newsm78 Само аз не съм,но да не казвам голяма дума, че така твърдях и за ЛМХ-то. Mr. Green

didkapan,така е -Белоско също и първата ми азиатса любов Kenichi Matsuyama Heart Eyes
Мога да си заселя лични Содом и Гомор.

Шош,мисля,че надуших нещо иранско като за нас  Ye habe ghand и това за една крава Gaav.Случайно да си ги гледала?Вторият ми е любопитен,най-вече годината на производство - 1968/9,а те тогава са били в автокрация,но не и под религиозно управление.

# 37
  • Мнения: 174
Joy Joy Joy Голям образ беше с тоя комар. Ами като извика двама от бандата да му дават кураж да й пее любовна песен с банан вместо микрофон? Много ми беше смешен също в увеселителния парк, на стадиона и като ходиха на екскурзия с другите... Коментарите му зад кадър бяха покъртителни rotfImbo Тая мадама накрая започваше да се хили още щом той си отвореше устата Mr. Green


За него в интервюто с момчетата от БОФ (извънредния епизод) забелязах, че колегите му "цветенцата" се държаха по същия начин и там казаха, че имал невероятно чувство за хумор.

# 38
  • Toronto
  • Мнения: 683
Tuon, аз пък ЛМХ не го долюбвам особено, ако става въпрос за Мин Хо. Rolling Eyes Не знам що така, още от БОФ не ми е любимец.

didkapan, чела ли си това интервю:
Скрит текст:

Всички са очаровани от него и чувството му за хумор.

# 39
  • Мнения: 174
didkapan, чела ли си това интервю:
Скрит текст:

Всички са очаровани от него и чувството му за хумор.
Не, не съм го чела. Ще го погледна. Благодаря!

# 40
  • Bilbao España
  • Мнения: 2
Kim Hyun Joong  newsm78 Само аз не съм,но да не казвам голяма дума, че така твърдях и за ЛМХ-то. Mr. Green
Laughing Недей да се заричаш,защото в последно време Kim Hyun Joong все повече започва да ми прилича на любимеца ни от 4-те бога,а и ИКТ-та никога не са достатъчно. newsm78 Здравей Тупи,точно за него става въпрос и аз като теб не успях да го харесам,БОФ беше първият и последен сериал в който го гледах. Blush Дано да ме извинят фенките му.  Wink

# 41
  • MJF
  • Мнения: 8 603
tuparowa , привет.
Tuon, мисля че в последната ми иранска фаза го бях набелязала The Cow (1969) но май не го намерих наличен за мен  Thinking. Отбелязвам ги за филмовата ми муза.
2в1 , точно казано за 9 и All About My Romance. Прегледах 10-и на втория. Това което заподозряхме с теб не го видях в тази серия но навлязоха в досадните шаблони още от самото начало на серията, с крака/ходила сцена и носене на гръб  Tired. При толкоз колоритни образи да изпуснат така добрата инерция е срамота и за това съм критична толкова. А най-вече липсата на достатъчна интимност м/у Той и Тя в подходящите моменти, дори такава позволена от тяхната цензура, то бива стерилност но нали даже в загланието има "романтика". Въпреки мърморенето ми артистите ме  yes, но какъв потенциал се пилее  Crossing Arms от  knit newsm66.  Tired няма отърване от двата досадни образа-журналиската и адвоката.
 knit = сценарист   Blush упътване за включилите се скоро в компанията.

# 42
  • Toronto
  • Мнения: 683
Здравей и на теб, dani_mar! Hug
Толкова го чаках тоя City conquest с Кими, пък те взеха, че го спряха Sad Убийствена визия имаше там! Heart Eyes
С ЛМХ гледах още един, забравих му името, играеше някакъв архитект, дето отначало главната го помисли за гей Laughing По-поносим беше, ама все още не съм му фенка. Ще видим сега новия Hairs.

Привет и на теб, 6o6ul4o! Какво значи MJF? Michael Jackson Fan?

# 43
  • BG
  • Мнения: 4 457
Aктьор може стане от Кимито, обаче певец-не, по мое мнение естествено. Сетих се сега покрай Милионера да ви питам за Go Soo, нямаше ли покрай него някакъв скандал по корейски, да беше тайно женен ли или се бъркам Thinking

# 44
  • Toronto
  • Мнения: 683
Aктьор може стане от Кимито, обаче певец-не, по мое мнение естествено. Сетих се сега покрай Милионера да ви питам за Go Soo, нямаше ли покрай него някакъв скандал по корейски, да беше тайно женен ли или се бъркам Thinking

E нищо де, той си има други качества Laughing
Кой беше Go Soo, главния ли? Четох за нечий таен брак, ама дали е бил той... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт