АКНЕ И РОАКУТАН - 2 тема

  • 140 458
  • 748
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3
Julia_21 , а  какъв вид беше акнето на съпругът ви?  Предполагам при диагностицирането са ви казали ?

# 631
  • Мнения: 4 201
По принцип е  с акне вулгарис, но в късната есен положението изведнъж се обостри, цялото му лице беше в големи, болезнени циреи ConfusedСтигна се до там, че заради обезобразяването не ходеше няколко седмици на работа Tiredчак толкова зле никога не е бил, и за целта включихме вече тежката артилерия.
Изтръпвам само при мисълта, че всичко това може да се повтори, и силно се надявам, да не се случва отново.

# 632
  • Мнения: 3
По принцип е  с акне вулгарис, но в късната есен положението изведнъж се обостри, цялото му лице беше в големи, болезнени циреи ConfusedСтигна се до там, че заради обезобразяването не ходеше няколко седмици на работа Tiredчак толкова зле никога не е бил, и за целта включихме вече тежката артилерия.
Изтръпвам само при мисълта, че всичко това може да се повтори, и силно се надявам, да не се случва отново.




Не е най-тежкото акне и от Роакутана би трябвало да се оправи.
Пожелавам ви успех!

# 633
  • Мнения: 4 201
Благодаря и успех и благополучно лечение на всички!

# 634
  • Мнения: 6
Здравейте, свърших с лечението, нещата са добре, но лицето ми стои зачервено от пъпките вече месеци и има следи от тях, ако знаете нещо за премахването на зачервяванията, моля споеделете.
Благодаря предварително и успех на всички!

# 635
  • Мнения: 4
Моля, някой да ми препоръча дерматолог в Пловдив, който има опит с това лекарство(Роакутан).Търсих във форума , но намирам препоръки само за София.Благодаря!

# 636
  • Мнения: 156
Може ли да ми кажете след спиране на лекарството какво правите- какво мажете?

# 637
  • Мнения: 16
В София от кои аптеки си купувате/поръчвате Роакутана?

# 638
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да ви попитам женската част Simple Smile
Имате ли промяна в месечния цикъл . Защото аз откакто го вземам( вече 5 месец) последните два месеца имам огромно закъснение от 2 седмици

# 639
  • Мнения: 68
Относно поръчването ми е много скъпо в България и за това намерих познати и си го взимам от Гърция. Цената е доста по приемлива. За цикъла не съм имала закъснение. А това какво правя след спирането на приема на Роакутана --- продължавам мазането със слънцезащитен крем 50 фактор на Авен, изписан ми е от дерматолога, също така пия витамини неоксид се казват вече 3 месеца ще станат и сега като ходих на море каза да приемам и ериус за предпазване от алергия към слънцето да не да се открие. Извинявам се за отговора, но е по общ за всички ви по нещо Wink Хубава неделя! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 640
  • Мнения: 18 539
Най-добре завинаги Simple Smile Не заради лекарството, просто е по-полезно за кожата на лицето, шията и деколтето да се пазят от слънцето.

# 641
  • Мнения: 14
Хайде сега ново 20. Ходих при моя дерматолог, поговорихме си точно три минути, отбеляза си, че нямам никакво подобрение за месец с новите мазилаци и каза да отида в края на септември, за да ми изпише роакутан. Моля ви, някой от вас да ми препоръча доктор, който да не ме мотае с кремчета и да ме лекува с роакутан. Става въпрос за София, благодаря предварително!

# 642
  • Мнения: 68
Просто му кажи сега да започнете лечението с роакутан

# 643
  • Мнения: 14
Цитат
Просто му кажи сега да започнете лечението с роакутан

Ами не желае...

# 644
  • Мнения: 156
Да, спряха го. Не го пия от две седмици и сега цялото ми лице е в някакви ситни пъпки. Явно няма да има оправяне

Общи условия

Активация на акаунт