Каква козметика ползвате за вашето бебе?

  • 63 906
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 915
с баткото - бюбхен - шампоан, олио, лосион, слънцезащитен 50 и 30
за бебето - мустела - шампоан, олио, стелатопия за лющенето, което се появи седмица след раждането,  за дупето - при смяна на памперса - приготвен в аптека крем против подсичане
взела съм и за слънце 50 фактор на мустела, но още не съм я мазала

# 16
  • В море от любов
  • Мнения: 519

взела съм и за слънце 50 фактор на мустела, но още не съм я мазала
Тъкмо щях да те питам дали си доволна. newsm78
защото и аз смятам от него да взема за беб.

# 17
  • Мнения: 5 173
За къпане: Тьопфер за телце и косичка.
За тяло: смес от какаово, кокосово и ший масло.
За дупе: Мустела и Бочко, но ги ползваме мн рядко, профилактично, защото за 5м и 1/2 не се е подсичала нито веднъж.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 179
Себамед

# 19
  • Мнения: 86
Всичката козметика за бебо е на Бюбхен, много съм доволна Peace

# 20
  • Мнения: 159
Аз ползвам всичко на Бочко,доволна съм Grinning

# 21
  • Мнения: 4 052
А-Derma е много добра марка! Ползвам измивните продукти и някои кремчета. Но за ежедневен крем при смяна на пелените съм си на Бочко!

# 22
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
И аз съм с А-дерма.Много съм доволна  Peace

# 23
  • Мнения: 843
Ние сме на Мустела.Засега нямаме проблем,дано и за напред да е така.

# 24
  • Мнения: 61
И аз още преди да родя бях решила, че ще употребявам Бочко. И така и стана  Mr. Green Мокрите кърпички и прахът за пране са на Бочко винаги. Имам и спрей против насекоми, кремчето с екстракт от Смрадлика против подсичане и кожни раздразнения и течната пудра. Доволна съм! Е, разбира се имам и още един тон други козметики, които също вкарвам в употреба. Например, употребяваме душ-гелчето на SebaMed и на Biotrade.  Simple Smile И от тях нямам оплаквания. И Имай предвид, че не е нужно да се панираш дори и никаква козметика да не си купила, защото в болницата най-вероятно ще ти дадат някакви тестерчета. Аз първите две седмици само с тях си карах, за да пробваме и да видя кое ми харесва и кое не.

# 25
  • Мнения: 2 751
И аз доста се чудех каква да бъде козметиката и в крайна сметка се спрях на Бюбхен и съм доволна за сега. В болницата ползваха олиото на Хип и след баня бебчовците миришеха като ванилови шушулки Laughing

# 26
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Бях взела Бочко, но тъй като всичко пробвам първо на мен, не ми хареса и смених със Себамед. Бебка обаче не я понесе , изсуши й кожата , та минахме на А-дерма. (това е само лосион), не съм я къпала с козметики до годинката, само с вода. Сега я къпя с Био козметика Alphanova Bebe  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 484
Аз си бях приготвила преди раждането Себамеб и кремче против подсичане Судокрем. Педиатърката , като дойде вкъщи каза да мина на Бочко ( към която аз бях много преднамерена) , т.к. Себамеб е мед козметика и не се налагало на този етап да ползвам такава, а можело да изсуши и кожата  на бебето.Судокрема също го замених  с такъв на Бочко, т.к досега не се е подсичала, и трябвало да го използвам само тогава.

Сега съм в размисли какъв слъншезащитен лосион  да ползвам, още не сме излизали навън  , но скоро  ще стане. Може би пак Бочко трябва да взема, за да са всички продукти от една марка.
М/у другото последно сега взех мокри кърпички на Бочко и съвсем не са лоши, въпреки ,че аз ги ползвам като помощни средства. При всяка смяна на памперса се подмиваме  Laughing Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 8 011
kanye, за толкова малко бебе бих избрала друг слънцезащитен продукт, на друга фирма. Кожата е ужасно нежна на тази възраст и е добре да вземеш нещо по-сигурно. Разгледай из последните страници, имаше голяма тема за слънцезащитните продукти.

# 29
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
kanye, за толкова малко бебе бих избрала друг слънцезащитен продукт, на друга фирма. Кожата е ужасно нежна на тази възраст и е добре да вземеш нещо по-сигурно. Разгледай из последните страници, имаше голяма тема за слънцезащитните продукти.
Тъкмо щях да напиша същото  Peace
Бочко не са лоши като продукт,но за деца в по-голяма възраст/след 3г/

Общи условия

Активация на акаунт