Кое кара един мъж да се държи така?

  • 50 432
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Доживях и аз да се уредя с тема. Историята е на моя приятелка, естествено. Mr. Green Правя уговорка, че я пускам тук с нейно знание и позволение.
И така, извънбрачна връзка от почти 2 г., двамата са семейни, към 40-те, деца в училищна възраст и в двете двойки . Виждат се, когато имат възможност, не си досаждат, не си звънят по 100 пъти на ден, не недоволстват, когато единият или другият няма възможност за среща, не си искат обяснения. Накратко секс, разговори и приятно прекарано време заедно. Нито тя, нито той имат намерението да се развеждат.
До преди около месец. Тогава се засичат в заведение, тя с колеги, той със съпругата. Купон, танци, забавления, смях, шеги. Приятелката ми казва, че е танцувала предимно с един от колегите си, отстрани може и да е изглеждало като флирт. Тя се обажда на въпросния господин на следващия ден, никакъв отговор, след 10 дни нов опит за разговор със същия резултат, едва вчера ( 2 седмици след 2-то обаждане) благоволява да й вдигне телефона. Тя го пита как е, какво се е случило, че не й връща обажданията и той директно минава в атака. Какви били тези погрешни изводи, които си правела от едно невърнато обаждане. Естествено, че се интересувал от нея, ако не се интересувал, сега щял ли да й дава обяснения. ooooh! И преминал в пространни обяснения какво е правил през цялото време, работа, извънредни проекти, и т.н, и т.н. Уточнявам, че според приятелката ми това е нетипично поведение за него.
Та вие сте, кое кара един мъж да се държи така? Аз си имам мнение и й го казах, но не желая да давам уклон на темата, та ще го напиша в последствие.
 

# 1
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Е, какво. Хубавецът се дразни, че някой налита на неговата любовница, играл го сърдит и когато се е усетил, че все пак няма право на претенции се е кротнал. Малко вероятно, но е възможно да е имал семейни проблеми или жена му да е усетила нещо и той да си е стоял на гъза 10-ина дена.

# 2
  • Мнения: 146
Sananda, това беше и едно от предположенията ми. Ядосал се е, че някой друг се опитва да се домогва до играчката му.
Според дружката ми обаче, подобна емоционалност и цупене не били в стила му. Аз й отговорих, че за мен не е точно емоционалност, а наранено мъжко его и самолюбие, което пак си е доста детинско за човек на тази възраст, ама ...
Та това ми предположение биде отхвърлено безславно  Crossing Arms

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 268
За единият секс не си заслужава чак толкова да се размисля тази твоя приятелка.  Grinning
Може да е просто съвпадение на фактите, а не както тя навярно предполага (или и се иска) мъжът да проявява някакви чувства.
Понякога совите са точно това, което са.  Wink

# 4
  • Мнения: X
Точно наранено мъжко его си е .
Мъжът възприема и жена си, и любовницата си, като лична собственост.Дори да няма чувства към тях.
А когато някой посегне на нещо негово......стават панаирите.    Laughing
Има и мъже, които трудно понасят те да са зарязаните.Ако той е от тях, приятелката ти да очаква  скоро "последно сбогом" от него.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 760
Може пък да я е видял в друга светлина,кой-знае какво си е помислил,да не би да се е усъмнил,че може и да не е само негова?
Но определено се е засегнал!

# 6
  • Мнения: 135
Причини много.. жени много, мъже също... но за единият секс не си струва изобщо да роптае.
Най вероятно става въпрос за чувства.. че то секса до там води, само дето сигурно не иска да си ги признае.
Само не знам къде е драмата в целият случай ???  newsm78

# 7
  • Мнения: 755

До преди около месец. Тогава се засичат в заведение, тя с колеги, той със съпругата. Купон, танци, забавления, смях, шеги. Приятелката ми казва, че е танцувала предимно с един от колегите си, отстрани може и да е изглеждало като флирт. Тя се обажда на въпросния господин на следващия ден, никакъв отговор, след 10 дни нов опит за разговор със същия резултат, едва вчера ( 2 седмици след 2-то обаждане) благоволява да й вдигне телефона. Тя го пита как е, какво се е случило, че не й връща обажданията и той директно минава в атака. Какви били тези погрешни изводи, които си правела от едно невърнато обаждане. Естествено, че се интересувал от нея, ако не се интересувал, сега щял ли да й дава обяснения. ooooh! И преминал в пространни обяснения какво е правил през цялото време, работа, извънредни проекти, и т.н, и т.н. Уточнявам, че според приятелката ми това е нетипично поведение за него.
Та вие сте, кое кара един мъж да се държи така? Аз си имам мнение и й го казах, но не желая да давам уклон на темата, та ще го напиша в последствие.
 

Ревност.

# 8
  • Мнения: 146
Драма няма, Соте, или поне не още  Wink Когато си говорихме, случката й беше още прясна, на минути, дето се казва, та затова и емоциите й бяха доза повече от обичайното.
И понеже приятелката ми не се съгласи с нито едно от двете ми предположения (едното е написано по-горе, другото е, че има нова звезда, но той още си я държи на каишка, докато не си опече питката), а аз така да мразим хората да не са съгласни с мен  #Cussing out, пуснах темата  Grinning. С уговорката, че ще й я покажа, та барем се поосвести.
А че заради единия секс не си струва целия тормоз, съм съгласна и със Северина, и със Соте. Дано наистина е само секс, въпреки че и на мен ми намириса на чувства. Ама пак ме отхвърлиха безславно, бил й тръпка, не била влюбена. Сега някой да бъде така любезен да ми разясни принципната разлика между двете, предварително благодаря, ще почерпя, обещавам  Simple Smile. Както и да е, тя си знае най-добре, не смятам да й ровя в душата.
Финалът е лесно прогнозируем и нейното его не звучеше като най-щастливото его на света. Пък тя, че не е само негова, и той, че не е само неин, е така, нали са семейни и двамата.

# 9
  • Мнения: 3 784
Изневерил и е със жена си и се чувства гузен.

# 10
  • Мнения: 135
Накрая, като нищо може всичко да стигне до знанието на законните половинки... и тогава драмата ще е налице.
Затова обаче се сещат като им дойде изневиделица!!!  Rolling Eyes
Що ли ми е толкоз познато обаче ???

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 84
Много неизвестни има в тая история - кой кого е..л, кой кого обичал, я да се уточнят тия двамата и ако има много чувства, значи не стават за тая работа и да си одят при половинките, докат не са сътворили едно ново семейство Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 937
Приятелката ти е хлътнала по въпросния мъж и в момента сама разиграва сценарии в главата си  Peace
В противен случай изобщо не тръгнала да мисли, задълбава и т.н.

# 13
  • Мнения: 275
Според мен и двамата са хлътнали един по друг в противен случай той нямаше да се оправдава след като са разговаряли защо не и е вдигнал също щеше да и вдигне и първия път или какво той до сега никога не е имал работни ангажименти? Тя също ако не беше хлътнала нямаше да се пита каква ли е причината да не и вдига.

# 14
  • Мнения: 5 892
Е, какво. Хубавецът се дразни, че някой налита на неговата любовница, играл го сърдит и когато се е усетил, че все пак няма право на претенции се е кротнал. Малко вероятно, но е възможно да е имал семейни проблеми или жена му да е усетила нещо и той да си е стоял на гъза 10-ина дена.
Подкрепям, защото съм била в почти същата ситуация доста време с разликата, че аз бях "свободна". Постоянно ми повтаряше колко ще е щастлив да срещна някого и да създам семейство, трябвало той да прецени бъдещия ми мъж свестен ли е, не е ли  Joy да не съм изгърмяла с някой нехранимайко...( бившия ми любовник е доста известен и всичко го познават в района и той познава много хора- не е поискал не е разучил всеки). Та това на приказки само . Не дай си Боже да звънне и да не вдига- после 1-2 дни не си чува телефона, като го търся аз. Като му го кажа в очите, че е смешно и детинско - той бил зает, бизнес въртял, не бил като мен... Пък ако се засечем по дискотеки или заведения и аз не страня от мъжете- с месеци се чепкаме после, че еди кой си ми бил "тайно гадже".

Общи условия

Активация на акаунт