Кое кара един мъж да се държи така?

  • 50 427
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 231
АЗ - първо говоря, после мисля ...

Аз друг вид жена досега не съм срещал Simple Smile

# 46
  • Мнения: 275
Аааааааа недей така аз като почна с едни размисли и страсти кое да кажа и кое не и накрая нищо не казвам.  Joy

# 47
  • София
  • Мнения: 2 217
Защо? С дебел задник ли си? Wink

Абсолютните стойности на задника ми нямат никакво значение. Относително говоря. Държа жената до мен да има по-малък задник от моя.

Ужас.... Joy

# 48
  • Мнения: 755
Яко. Каприз и аз съм така с размислите и страстите.Wink

# 49
  • Мнения: 47

[/quote]

Аз друг вид жена досега не съм срещал Simple Smile
[/quote]

хахааааа чесно ли  ...а на мен все ми се повтаря че само аз съм такава чавръста в приказките ...

# 50
  • Мнения: 62
 Simple Smile Мъжете телци са чувствителни, нестабилни, обидчиви, обичат да фантазират, също и мързеливи, и глезени.  Ако иска тя да му се обади, да не чака него. Ако си го иска, да го покани на вечеря да си поговорят. Казват, че има и друг вид телци, ама аз не не познавам други.

# 51
  • Мнения: 3 231
в такива връзки и мъжът и жената не се ревнуват, но само от законните си половинки.

В миналото, когато съм поддържал приложението "любовница", винаги рано или късно е започвала буйна ревност срещу законната жена. До крайна злоба... Впечатляващо е ревността в какво може да превърне едни иначе прекрасни, цивилизовани създания. И не ми е правило впечатление да има връзка между лудата ревност и това дали любовницата си има законен съпруг или е сама. Накрая все избухва и става страшно.

# 52
  • Мнения: 5 892
Като жена- телец, била любовница 4 години на мъж-телец ще ви го обясня: изпитваме силно чуство за собственост. Много хора не могат да ни разберат.
Побяснявам, ако сервитьора ми вземе мръсната салфетка, без да ме е попитал може ли, ако някой ми вземе вестника, преди аз да съм го прочела, или ако реши да си бодне от чинията ми без да ме попитал. Такива сме( обсъждала съм го и с други телци). И не си ревнувам мъжете, защото се притеснявам, че някоя е по- хубава от мен или прави по-хубав секс- просто моето си е мое и не трябва да се пипа. Благодарение на това съм се научила как да не го/ги  дразня и се получава хармония! Аналогично се разбирам и с мъжете- скорпиони...

# 53
  • Мнения: 43
Здравейте и от мееен:)))) Все си мисля че ако мъжът е имал проблем с жена си или нещо друго, щеще съвсем спокойно да го обясни на нашето момиче, а той си е направил фасона и и се е изрепчил после. Малко тип ние като се цупим и ни питат кво ни е и веднага сме "Ми нищо", ама с такъв тон че от хеликоптер ще ти стане ясно.... Според мен е его и собственическо чувство, като това далеч не значи чувства като цяло. А защо не го пита директно, и без това мъжете май така най-много вдяват....а и ще задоволи люботитните ни форумски глави Simple Smile))))

# 54
  • Мнения: 62
Мдам, тва е! ''Ми нищо!'' и цупене. Мъжете телци са си женствени, реагирал е като ''женска''. Laughing

# 55
  • Мнения: 47
Andji_B има ли някакво развитие в сериала че ще се пукна от любопитство ... много ще е тъпо ако всичко приключи така недоизяснено. Като онея филми дето ги гледаш 2 часа и чакаш да стане интересно и накрая бам филма свърши red ...

добре че поне стана весело с тея женски мъже телци... божеее човека как ли го сърби задника ...тука сумати народ за него говори.

# 56
  • Мнения: 146
Станало е наистина весело с обясненията за зодия Телец, ама наистина този знак бил опасен  Laughing
Аз си признавам, че нищо не разбирам от зодии и личностови характеристики на хората според зодиакалния им знак. И затова, естествено съм направила грешка, приятелката ми е Водолей, много се смя като й казах коя зодия е според мен  Embarassed, но то за нея няма писано така или иначе.

Развитие в сериала няма, ако вярно се цупи, голямо цупене пада, ужас ooooh!

Ако иска тя да му се обади, да не чака него. Ако си го иска, да го покани на вечеря да си поговорят.
А защо не го пита директно, и без това мъжете май така най-много вдяват....а и ще задоволи люботитните ни форумски глави Simple Smile))))
Защото това изисква да му се обади тя, т.е. да си плюе на гордостта и достойнството. Както тя казва "...чак пък толкова ...". И наистина колко пъти трябва да се опита една жена, преди да разбере, че не е желана?

# 57
  • Мнения: 1 127

Защото това изисква да му се обади тя, т.е. да си плюе на гордостта и достойнството. Както тя казва "...чак пък толкова ...". И наистина колко пъти трябва да се опита една жена, преди да разбере, че не е желана?

Скрит текст:
Това за гордостта понякога може да се окаже наистина препъникамък в дадена връзка /нямам предвид конкретната, а въобще/. Всеки изчаква другия да направи първата крачка към помирението, и ако и двамата са прекалено `горди`, това да не се случи, а не че не го искат. Говоря в общия случай - има такива хора по-скоро са склонни да страдат, отколкото първи да предприемат нещо в тая посока и се изяснят.
В конкретния случай приятелката ти най-добре си знае има ли смисъл, а и доколкото разбрах е  опитала. Peace

Телец при караници и сдобряване:
http://try.bg/n-6514-%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%86_%D0%BF%D1%80 … D0%B0%D0%BD%D0%B5

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Краят на тази връзка вече е ясен, няма за какво да го търси, няма смисъл.

От последния разговор не мина ли вече месец?

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
И двамата са инатливи зодии.Колкото повече време минава, толкова повече ще държат на ината си- особено Телеца.

И по-добре, докато не са забъркали кашата.За мен е недостойно поддържането на паралелни връзки, но това е друга тема.

Общи условия

Активация на акаунт