Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 73

  • 72 236
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 178
Благодаря на всички за отговорите  newsm51

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 167
ПРЕВОД НА ФРАГМАНА ОТ РУСКИНИТЕ
 Хю-Защо Рустем паша не е дошъл още?
Сюмб- Казаха че са му направили капан Насред пътя каретата му се запалила Казаха че е умрял
Мерджо - Тои си отиде завинаги Нека Аллах прости греховете му
Сюмб- В името на Аллах,,,,,,
Руст- Как изглеждам?
Оливия- Както винаги паша-властен
Сюл-Рустем паша от днес ти си кубе везир Желая ти късмет
Хю- Аз направих това което ти поиска,дадох ти Михримах Сега и ти направи това,което аз искам Не знам как но трябва да направиш така,че моя лъв да отиде в санджака в Маниса Санджак след които е пътя към престола

Последна редакция: пт, 10 май 2013, 21:47 от darkroze

# 17
  • Мнения: 4 936
Много съм разочарована - можеха да дадат малко повече драма у Хю като си дава чедото на Ристю

# 18
  • Мнения: 7
Благодаря за труда,и толкова бърз превод,дори и не сме мечтали  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 0
Благодаря за превода Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 351
а дали ще има магнет?

# 21
  • Мнения: 7
Рустемчо - Черен гологан не се губи !
Благодаря за преводите!  bouquet

# 22
# 23
  • Мнения: 6
98 серия, превод Елена и Невин  Heart Eyes        Магнитен линк: magnet:?xt=urn:btih:C7C01AAB17C21387C31E0A776656F97A42EE3491

http://thepiratebay.sx/torrent/8460236

# 24
# 25
  • Мнения: 5
Благодаря за трейлъра и превода, както и на Невин и Елена.    bouquet  bouquet  bouquet









Това е Ойку Челик ,която за малко да се превъплъти в  Хюрем Султан:

"Ако самата аз бях продуцент,непременно бих се спряла на Мерием.Аз получавам огромно удоволствие,когато наблюдавам актьорската и игра.Избраха нея за тази роля,не защото някоя от нас е по-добра или по-лоша.Просто Мерием не е като другите.Тя е неповторима"


Напълно съм съгласна. Добре, че са предпочели Мерием.

# 26
# 27
  • Мнения: 14 418
Момичета,то по-бързи те и от мисълта Hug Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 485
Преведох един материал за вечерта на къната ,който предстои да видим в 99 епизод.

Вечер на къната или още "геджеси",2-3 дена преди сватбата се прави тъй наречената "вечер на къната".Това е много красив обряд ,който е посветен на невястата.Булката се къпе,след като се къносват косите и ,а китките на ръцете и глезените на краката се рисуват с различни красиви завъртулки.Тази вечер булката облича специално ушита рокля,като правило това е тоалет от коприна в лилавата гама ,прошит със златни нишки.Главата на булката е покрита с прозрачно червено було.Прахообразната къна смесена с вода се слага в купички/чиния/ а наоколо се слагат запалени свещи.С купичките се обикаля около младоженката,а самата тя седи в центъра на стаята.Поканени са приятелките и роднини /само жени/,пеят се народни песни,плачат защото това е последна вечер на момичето в дома на родителите и.Слагат и червени ръкавици ,а всички присъстващи се поканват на масата.В стаята обикновенно е нареден и чеиза на булката.Този обред трае до късно през ноща ,а приятелките на момичето остават до сутринта.

Последна редакция: пт, 10 май 2013, 23:04 от trendafilka

# 29
  • Мнения: 445
  bouquet благодаря за фрагмана Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт