КЪРТИЦАТА по ТВ7: седмица 13.05-19.05

  • 30 497
  • 493
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: X
Марияна в сутрешния блок каза, че е започнала да играе с Марина, но след като Андрей е казал, че едната от тях е отговорила с да, а другата с не на не знам си кой въпрос, се е разколебала и продължила да играе с Кирил. Общо взето каза, че сама се е прецакала.....

# 376
  • Мнения: 19
Марияна в сутрешния блок каза, че е започнала да играе с Марина, но след като Андрей е казал, че едната от тях е отговорила с да, а другата с не на не знам си кой въпрос, се е разколебала и продължила да играе с Кирил. Общо взето каза, че сама се е прецакала.....
Ясно. Благодаря за отговора.
Значи не е Марина.

# 377
  • Мнения: 0
Тази сутрин имаше ли Къртицата на светло?

# 378
  • София
  • Мнения: 627
Тази сутрин имаше ли Къртицата на светло?
Не , нямаше  Crossing Arms
И аз се бях наточила да гледам ама даваха Волен Сидеров и т.н.

# 379
  • Мнения: 0
Тази сутрин имаше ли Къртицата на светло?
Не , нямаше  Crossing Arms
И аз се бях наточила да гледам ама даваха Волен Сидеров и т.н.

То пък как все по това време са извънредните включвания

# 380
  • Мнения: 63
Добре бе, в предварителните разговори даваха как Рубо и Лют са убедени, че къртицата е Кирчо, а после нищо.... копието си го забиват другаде. Още преди няколко седмици Любо подозираше Киро и беше казал, че ще изчака една седмица няма да му забива копието и от тогава минаха 3-4 седмици и пак не му го забива. И как така вчера още в началото на лайфа даваха колко много подозрителен е Киро и накрая нито копие, нито пък публиката го подозира.... Не мога да разбера.... Как всеки път се измъква супер невинно ...

# 381
  • Мнения: 0
Аз пък опитах да намеря някакви видеа за италианския вариант,но абсолютно нищо не намерих...

# 382
  • Мнения: 1 246
Добре бе, в предварителните разговори даваха как Рубо и Лют са убедени, че къртицата е Кирчо, а после нищо.... копието си го забиват другаде. Още преди няколко седмици Любо подозираше Киро и беше казал, че ще изчака една седмица няма да му забива копието и от тогава минаха 3-4 седмици и пак не му го забива. И как така вчера още в началото на лайфа даваха колко много подозрителен е Киро и накрая нито копие, нито пък публиката го подозира.... Не мога да разбера.... Как всеки път се измъква супер невинно ...


Няма смисъл да вадят къртицата сега  Peace
Пък и Любо точно снощи му го заби и каза, че е подозрителен, а реакция никаква.

# 383
  • Мнения: 63
Сори  Simple Smile Е как може точно това да пропусна, сега си го пуснах  Simple Smile  Понеже Киро е единственият ми заподозрян и ми се иска вече да го номинират поне един път, да видим какво ще излезе на теста ....
А между другото нали и в чуждите издания са си пазили къртичока за накрая, може и тук така да стане  Peace

# 384
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Нещо не разбрах...Ако сега бъде разкрит 1/2 от парите му отиват за групата,избират друга къртица,а кой ще спечели парите,ако я разкрият  на финала,делят ли си ги останалите участници  newsm78

# 385
  • Мнения: 475
Нещо не разбрах...Ако сега бъде разкрит 1/2 от парите му отиват за групата,избират друга къртица,а кой ще спечели парите,ако я разкрият  на финала,делят ли си ги останалите участници  newsm78

Ако Къртицата бъде разкрита на финала парите от сметката й ги печели един от зрителите, гласували за въпросния човек.

# 386
  • Мнения: 2 182
От гражданската квота останаха само 4 човека. Другата седмица предполагам пак ще номинират Марина и тя ще си ходи.

Между другото от известните до сега излезе само Емануела.
Азис и Николета не ги броя..То там беше ясно.

# 387
  • София
  • Мнения: 7 800
Само за Меги и Мишо съжалявам, че излязоха.

# 388
  • Мнения: 19
Само за Меги и Мишо съжалявам, че излязоха.
И аз само за тях.
Гледате ли сега?  10 мин. празни приказки. За една седмица това ли беше най-интересно.

# 389
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Още се чудя да гледам ли...

Общи условия

Активация на акаунт