КЪРТИЦАТА по ТВ7: седмица 13.05-19.05

  • 30 553
  • 493
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 248
Не мисля, че някой въобще може да повярва на такива писания  Laughing

Относно Радина и Деян .. голяма мазохистка е Радина, как търпи не знам  ooooh!

# 406
  • Мнения: 0
Относно Радина и Деян .. голяма мазохистка е Радина, как търпи не знам  ooooh!
Ще ти подчертая отговора  Laughing

# 407
  • Мнения: 1 248
Относно Радина и Деян .. голяма мазохистка е Радина, как търпи не знам  ooooh!
Ще ти подчертая отговора  Laughing




Ама тва е отвъд всякакъв мазохизъм ..  #Crazy

# 408
  • Мнения: 2 183
Някой може ли да ми даде линк за вчерашния епизод?

# 409
  • Мнения: 19
Някой може ли да ми даде линк за вчерашния епизод?
Тук http://vbox7.com/play:meeefca4f2 или http://karticata.tv7.bg/epizod/9744983

# 410
  • Мнения: 0
Радина не е лоша момичето ама е много безхарактерна и е прекалено зависима от чувствата си. Такъв човек можеш да го въртиш на малкият си пръст и колкото и да го унижаваш и малтретираш най много да се разциври. Не харесвам такива хора, най малкото всеки човек трябва да пази най-скъпото - достойнството си иначе не е по различен от някое катунджийско магаре дето освен да тегли каручката и да яде бой на лягане и на ставане за друго не става.
Тъй като ги гледам с Донков са все едно някое малко момченце дето не знае какво иска и неговото куче - в един момент стопанина гали животинката в друг му е бил шута щото е направило беля и то е избягало скимтейки ама след малко като му подхвърли някой кокал пак му се въргаля в краката.

Последна редакция: сб, 18 май 2013, 17:13 от delinquent

# 411
  • Мнения: 0
http://karticata.tv7.bg/Tazi-vecher-v-KARTITsATA-ochakvayte/9748024 Честно ви казвам,не мога да разбера Радина..вижте го това промо и вие.

# 412
  • Мнения: 1 248
delinquent , абсолютно съм съгласна. Peace

А промото е просто ... потресаващо  #2gunfire

# 413
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
От това, което видях мога да кажа само едно искренно съжалявам това момиче, да си обира парцалките и да се маха. Не се знае какво точно ще ни се представи на нас, но да я скубе, да я унижава и тя да се чуства застрашена по някакъв начин са достатъчни причини за да премисли връзката си. Не се знае какво е като няма камери, дано се осъзнае, не би трябвало да говоря така за човек когото не познавам и нямам никакви наблюдения върху него, но от това, което видяхме всички снощи и предстоящото тази вечер съм искренно възмутена и аз не бих позволила такова отношение към мен , независимо от кого. Или може би и това ще бъде оправдано със таланта и "величието" на българските звезди. Crossing Arms

# 414
  • Мнения: 0
Хах това промо дойде точно като потвърждение на горният ми коментар. "Аз съм безсилна" вика..еми като си безсилна се вземи в ръце и направи нещо! Само с рев и сополи не става, а така се излага пред цяла България. Не ми се мисли като няма камери и съжителстват заедно какво е. Бях чул някакви слухове из жълтата преса преди за тея ама си мислех, че е поредната измишльотина пък то имало зрънце истина. Разбира се може от шоуто да са преекспонирали нещата за рейтинг ама де да знам даже и режисирано пак не ми се вярва някой доброволно да се постави в такава светлина.  newsm78

# 415
  • Мнения: 1 117
Горката Радина.. наистина я съжалявам.  ooooh! Не мога да повярвам как може Деян да се държи по такъв начин с това момиче.  #Crazy Аз бях останала с впечатление, че се държи мило с нея, а то какво било.. А и вече щом се стига до това тя да се страхува от него, значи държанието му е прекалено. Мисля, че е най-добре по-бързо да се маха от този човек, той не изглежда съвсем наред.  ooooh!

# 416
  • Мнения: 6 604
Горката Радина.. наистина я съжалявам.  ooooh! Не мога да повярвам как може Деян да се държи по такъв начин с това момиче.  #Crazy Аз бях останала с впечатление, че се държи мило с нея, а то какво било.. А и вече щом се стига до това тя да се страхува от него, значи държанието му е прекалено. Мисля, че е най-добре по-бързо да се маха от този човек, той не изглежда съвсем наред.  ooooh!
Деян е насилник като по учебник направо. Като е трезвен много обича Радина,но напие ли се става страшно.
Аз не бих издържала на такова напрежение и тормоз. И не си представям да прегръщам и целувам някой,който ми причинява това Sick. Дано се осъзнае по-скоро Радина.. Peace

# 417
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
http://karticata.tv7.bg/Tazi-vecher-v-KARTITsATA-ochakvayte/9748024 Честно ви казвам,не мога да разбера Радина..вижте го това промо и вие.

 Shocked
Просто не знам,защо още с него  ooooh!

# 418
  • Мнения: 5 813
От колко часа е предаването тази вечер?

Опс, сега видях в сайта им, че ще бъде от 22ч.

# 419
  • Мнения: 1 117
От колко часа е предаването тази вечер?
22:00 часа.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт