Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 923
  • 900
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Записвам се в темата.Днес гледах количките и много ми харесаха.Новата Поп ап е супер

# 181
  • Мнения: 66
Здравейте мами, продаваме си количката, в много добро състояние е.Ако има заинтересовани да пишат.Лек ден.

http://prodavalnik.com/peg-perego-book-plus-completo-i45751807

# 182
  • София
  • Мнения: 622
Здравейте и от мен,
Влизам да дам мнението си за марката и дано помогна на някого в избора, че като се сетя какво търсене и четене падна при мен...Simple Smile
Ползвам Бук Плюс от 8 месеца и съм много доволна. Количката е изключително маневрена, широка и комфортна. Качвам и слизам на задни колелета всеки ден с пълен багажник и засега да чукам на дърво нямам никакви поражения. Кошовете се монтират страшно лесно, а количката наистина сама върви. Аз я експлоатирам доста интензивно- по цял ден сме навън без пропуск и доста я товаря. Като единствено неудобство посочвам багажника- мн е голям, но не е с твърдо дъно- сгъва се през багажника и няма как. Аз си реших проблема като сложих катон отдолу като подложка. Имам пълен комплет включително и чадърче, макар че сенника пада до краката на детето го взех, за да може да вижда все пак Simple Smile)) Покрай намаленията взех и Плико мини, която ползваме при пътувания и кратки разходки с колата. От нея дъщо съм много доволна - сгъвам и разгъвам с една ръка, много лека, има легнало положение и голям сенник. В началото се притеснявах с тези малки гуми ми се струваше доста крехка и неустойчива, но спокойно си правя преходи и с нея Simple Smile Естествено като проходимост не е толкова добра колкото Бука, който направо си е офроуд:)

# 183
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Някой да си е поръчвал количка чрез Вито де Симоне Пловдив.Нямат голяма наличност и ако го няма се поръчва,това което искаш.Но колко време ви беше доставката?
Също дали са ви изпълнявали нещо по-нестандартно.Примерно новият модел Поп Ап го работят само в два цвята,които са доста мрачни за девойка.Но в Италия си го има в подходящ цвят и мислех да ги питам дали ще ми го доставят

# 184
  • Мнения: 256
Някой да си е поръчвал количка чрез Вито де Симоне Пловдив.Нямат голяма наличност и ако го няма се поръчва,това което искаш.Но колко време ви беше доставката?
Също дали са ви изпълнявали нещо по-нестандартно.Примерно новият модел Поп Ап го работят само в два цвята,които са доста мрачни за девойка.Но в Италия си го има в подходящ цвят и мислех да ги питам дали ще ми го доставят
Елфита  Hug мила аз си поръчах от там и тогава понеже нямаха налични шасита за Pliko и ми  предложиха да платя половината сума и че до месец ще ми я доставят в пълен комплект, но аз отказах и си поръчах Book Plus видях че имат цвят Мока на другите модели и попитах дали може да е такъв но те ми казаха че този цвят е от старите и вече не го работят! Доставиха ми я на следващия ден със Спиди

# 185
  • Мнения: 256
Елито, аз също си купих Бук Плюс, но честно казано малко се притеснявам тази дръжка дали ще ми е удобна  newsm78 а и още не съм я ползвала.
При теб как е ? Удобна ли е?

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Мими,за теб знам,но ти така и не стигна до чакане на доставка.Иначе те казват месец,но може да стават и два.Знае ли човек  Grinning
А в дръжката какво те притеснява?Според мен изглежда много удобно.И това,че е чупеща е още по-удобно.Предната ми беше с издърпване и е по-кофти

# 187
  • Мнения: 256
Да наистина не стигнах до чакане  Crazy ами знам ли за дръжката аз точно заради дръжката си бях харесала Пликото защото е цялата равна отпред ако ме разбираш какво искам да кажа  newsm78
абе какво такова  Mr. Green
знаеш ли като щях да си я поръчвам и нямаха това шаси реших да звънна в магазин Рошко във Варна, защото в сайта им пишеше че я имат налична, да ама не и те нямаха шаси и жената ми каза че щяла да се свърже с доставчиците и аз и казах че вече съм говорила с тях и тя ме попита с кой? защото за БГ били двама  newsm78 обаче кой е втория и идея си нямам. Дали при тях няма да има и други цветове на Поп Апа.

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Да,двама са.Издирихме и другия.Той уж работи с моя цвята,но е по-скъпо.В крайна сметка решихме,ако не намерим желаното от Вито де Симоне,да вземе по-скъпата.И двамата не си представяме да возим дамата в чисто черна количка или черно със зелено.Второто е по-приемливо,но все пак

# 189
  • Мнения: 256
не определено и на мен не ми допаднаха цветовете за момиченце и още по вече за лятно бебе!
А този втория има ли сайт?

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
А този втория има ли сайт?

Ето го http://www.patilanci.bg/modulna-sistema-peg-perego-book-pop-up-2014-fleur
С отстъпката от Витото излиза по-изгодно

Тази количка искааааааааааааааааааааааааааааам  Grinning

# 191
  • София
  • Мнения: 622
Аз си поръчвах от Вито де Симоне минито- доставката беше за тяхна сметка, нямаше я в желания от мен десен- веднага се обадиха и предложиха друг, който ми хареса. Доставиха я за ден- два.
Дръжката на Бук Плюса е супер удобна, не знам какво те приеснява- с една ръка я карам и е много лесно и стабилно. Можеш да си я нагласяш спрямо височината и за мен е мн умно измислена Simple Smile))

# 192
  • Мнения: 727
Ето това е вторият дистрибутор на Пег Перрего за БГ. http://www.ecobebe.bg/

Аз от тук си взех Бук плюс, доставиха я за около месец, но тогава жената в магазина ми обясни, че времето на доставка зависи от това кога правят внос.

А дръжкат й е много удобна!  Peace

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ето това е вторият дистрибутор на Пег Перрего за БГ. http://www.ecobebe.bg/

О,и те има промоция.Супер.Аз мислех,че втория е Патиланци.Но и те нямат цвят Fleur,но пък Agata става

Последна редакция: сб, 12 апр 2014, 17:03 от ♥Elfita♥

# 194
  • Мнения: 727
Ето това е вторият дистрибутор на Пег Перрего за БГ. http://www.ecobebe.bg/

О,и те има промоция.Супер.Аз мислех,че втория е Патиланци.Но и те нямат цвят Fleur,но пък Agata става
Можеш да звъннеш и да питаш за цветовете. Жената в магазина е много любезна. Иначе цените са като във Вите де Симоне. Аз съм ги сравнявала няколко пъти.

Общи условия

Активация на акаунт