Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 907
  • 900
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 173
Не можах да разбера нещо: защо увисва кошът за багаж?

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
защо увисва кошът за багаж?

То и аз много не мога да разбера,но мисля,че защото няма твърдо от долу или от страни,което да го държи.Освен това платът е в повече и като се сложат неща вътре увисва яката,и се влачи по бордюрите

# 272
  • Мнения: 5 173
Ааа, ясно.
Мн съм се наточила на Буука, обачеее с този багажник хич не ме радва. На нашата количка багажникът е хванат на 6 места отгоре и нищо не виси и не можех да си го представя, затова се зачудих.

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Шушулче,ходи го виж на живо и прецени.Всичко друго е много изпипано и багажникът се преглъща.
Лека е като за комбинирана.Зимният кош е лек,сгъва се и има положения на гръбчето.Летния кош е с огромен сенник до борда и положенията на гръбчето се нагласят с една ръка.Много е маневрена количката.Като сравнявам с предната ми /Куини Спиди/ Пег Перегото е супер

# 274
  • Мнения: 5 173
Сегашната ни количка ми е сууупер удобна, просто съм адски доволна от нея, недостатък е, че заема цял багажник и затова се загледах по буук-а, ама да изсипя една торба с пари и багажникът да се влачи по бордюрите, не, мерси Naughty.

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ама да изсипя една торба с пари и багажникът да се влачи по бордюрите, не, мерси Naughty.

Ам,тъй е  Peace

Сегашната каква ти е

# 276
  • Мнения: 5 173
X-Lander X-Move

# 277
  • Мнения: 229
Здравейте момичета, аз ползвам бук плюс и също си имах проблем с багажника преди да ми кажат, че не е сложен правилно. Нека всички, които имат този проблем да погледнат в левият и десен заден ръб на багажника отдолу дали има кожени дупки, които се захващат за рамата на специални копчета. Надявам се, да съм била полезна Wink

# 278
  • Мнения: 727
Аз съм с Бук плюс и много се учудих на коментарите, че багажника висва. Не съм имала такъв проблем, колкото и натоварена да е била количката, а в квартала е доста оф роуд положението и ми се налага да я карам през големи препятствия. Това, което е написала Тифани явно обяснява нещата.
Препоръчвам количката с две ръце, досега не ми е дала повод да съжалявам, че съм я избрала  Peace

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
има кожени дупки, които се захващат за рамата на специални копчета.

 newsm20

Малеееее,колко питах дали има врътка с багажника.Момиче,що не се появи по-рано  Laughing Тъй,значи има таквизи джаджички и горе и долу от към страната на големите колела.Багажника се фиксира чудно
Е,вече имам перфектната количка

# 280
  • София
  • Мнения: 622
И аз съм с Бук плюс и докато разбера номера с багажника беше весело  Laughing Количката е страхотна и суууупер маневрена. Ние вече все по-рядко я ползваме, защото взехме и Плико мини, ако някой в темата проявява интерес да купи втора употреба, да ми пише. Моята е цвят мента  Peace

# 281
  • Мнения: 431
Момичета,
 някоя мама ползваща седалка Pop up може ли да ми измери каква е дължината и ширината в най- легналото  положение, както и дължината на облегалката( от главичката до дупето) в най- седналото положение?

# 282
  • Мнения: 431
Шушулче - аз се колебая точно между X- move и Book с седалка Pop up.

Оххх, голямо чудене. Не мога да реша и това е,

# 283
  • Мнения: 256
Е не, не може да сме толкова  Shocked че да не разберем че не е сложен правилно. Ама и никъде няма показано как се закрепя! Ще се  #2gunfire
Аз като амсалак слага и махам твърдото  rotfImbo #Silly

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета,
 някоя мама ползваща седалка Pop up може ли да ми измери каква е дължината и ширината в най- легналото  положение, както и дължината на облегалката( от главичката до дупето) в най- седналото положение?

В седнало положение-долната част на количката /дупето,където сяда/-от сгъвката докрая е 40 см.Горната част /гръбчето/ е 49 см.Пълно легнало положение няма.Има наклон 30 градуса според мен.Не знам защо я водят с пълно легнало.В най-легналото си положение цялата седалка е дълга 90 см

Снимки на седалката Поп ап

Е не, не може да сме толкова  Shocked

Пълна трагедия сме  Joy

Общи условия

Активация на акаунт