Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 793
  • 900
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Alfi_88, голямо благодаря, че се включи!
Много е полезно мнението ти.
За тракането- имам чувството, че всички лятни колички, с които се разминавам по улиците тракат, може би не са така устойчиви. Но знам ли, нямам опит досега.

За поставката на крачетата и аз това се чудех, не е като на обикновените колички да е подсилена частта. Ще питам в темата за количките.

Днес побутах на една майка Chicco London- ужасно неманеврено, а терена беше равен. Пликото, поне в магазина, вървеше много добре.
Как мислиш, сенника ще е достатъчен ли за лятото или ще трябва и чадър?

@Еовин- много е хубава твоята количка, миналия ден я гледах в магазина.

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Момичета помагайте,ще купувам ПегПерего-това е окончателното ни решение.Но съм малко объркана-чудя се м/у два модела Book Plus или PLIKO SWITCH EASY DRIVE MODULAR.
Може ли някоя по компетентна от мен да ми обясни разликите м/у двата модела.
ето на тези съм се спряла:
http://www.babystoreisernia.it/lang-en/modular-system/4395-trio- … -color-denim.html    - Пликото
http://www.babystoreisernia.it/lang-en/modular-system/4755-trio- … o-peg-perego.html -Бук суич комплето
http://www.babystoreisernia.it/lang-en/modular-system/4384-trio- … go-color-geo.html  -тази е Бук спортиво
Не ми е ясна разликата в последните два модела.Но като цяло ако може да ми изясните  м/у буука и пликото.И разбира се коя е по добра като модел,качерство,харектиристики,тегло.Макар че живея в къща и малък град.Няма да я вдигам и разнясам много.
Благодаря!!!!!

Защо не се обадиш във Вито де Симоне и не ги разпиташ какви са разликите?
Много са любезни и не вярвам да ти откажат.
http://www.vitodesimone.com/content/view/62/101/

# 137
  • Мнения: 101


Защо не се обадиш във Вито де Симоне и не ги разпиташ какви са разликите?
Много са любезни и не вярвам да ти откажат.
http://www.vitodesimone.com/content/view/62/101/
[/quote]

Благодаря,направо като отида в някой магазин там ще питам.

# 138
  • Мнения: 67
Portokalche, моля  Hug
Според мен е достатъчно дълбок сенника,мисля че не трябва чадър (макар че ние имаме от предната).Според един форум,Пликото е с най-голям сенник спрямо другите летни.Ние си поръчахме и борд към количката, за още 50 лв Simple Smile

За поставката на крачетата-ММ мислеше да го подсилва,но всъщност няма как, защото точно там се сгъва  newsm78

# 139
  • София
  • Мнения: 266
Катрин, аз бутам една бук спортиво, разликата с другата е само в цветовете, по-нови десени и това ги оскъпява. Аз да ви кажа съм много доволна от количката, бута се с една ръка, но коша за новородено е много тежък и както отбелязах и кошчето за кола също. Но рамата е толкова компактна и лесна, че си я мъкна навсякъде и нямам проблеми. Иначе Пликото не бих я взела, защото гумите са и по-малки и мисля, че при не много равен терен ще има повече вибрации. Най-добре иди да ги видиш и разгледаш лично  Peace

# 140
  • Мнения: 101
Катрин, аз бутам една бук спортиво, разликата с другата е само в цветовете, по-нови десени и това ги оскъпява. Аз да ви кажа съм много доволна от количката, бута се с една ръка, но коша за новородено е много тежък и както отбелязах и кошчето за кола също. Но рамата е толкова компактна и лесна, че си я мъкна навсякъде и нямам проблеми. Иначе Пликото не бих я взела, защото гумите са и по-малки и мисля, че при не много равен терен ще има повече вибрации. Най-добре иди да ги видиш и разгледаш лично  Peace

Благодаря ти много за отговора.Ще отида да ги погледна.Но сигурно ще се спра на бука.При нас няма  много неравни улици,но все пак държа да не друса много.Все пак ми се изясниха някои неща.

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Portokalche, моля  Hug
Според мен е достатъчно дълбок сенника,мисля че не трябва чадър (макар че ние имаме от предната).Според един форум,Пликото е с най-голям сенник спрямо другите летни.Ние си поръчахме и борд към количката, за още 50 лв Simple Smile

За поставката на крачетата-ММ мислеше да го подсилва,но всъщност няма как, защото точно там се сгъва  newsm78

Благодаря, Алфи! Ще помисля още и ще разгледам други вариати също. Не бързам.

# 142
  • Мнения: 22
Здравейте момичета Simple Smile Казаха ми сред вас да търся момичето, което бута Пег Перего Си - Как е количката по нашите павета, че живеем точно на такава улица Sad да ми пише на ЛС ако иска, да не ви спамя.

# 143
  • Мнения: 6 992
Е, то не е спам, то и за другите ще е полезно.  Wink
Количката се кара според мен безпроблемно на всякакви терени  Peace Според мъжа ми, на павета много му вибрирала на ръцете, ама аз такова нещо не усещам. Карах я и в малкото сняг без проблем. Карам я предимно офроуд  Crazy Много е лека и маневрена. Засега е здрава (половин година), но имай предвид, че аз излизам рядко с нея, предимно съм със слинг. Т.е. няма как да знам при екстремно ползване как ще се държи.  Simple Smile

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Нов модел Book е излезнал, изглежда много добре:
http://www.youtube.com/watch?v=n6LXsr8INWY

# 145
  • Мнения: 6 992
radystin4ety,
сега чета, че си чела, че в руски сайтове не били доволни.
Аз четох предимно западни, там бяха доволни  Joy
Но и самата аз съм доволна  Peace Моето изискване също беше да е много лека количка, защото преди това бутах няколко пъти много тежка (нашето бебе и беше номер 4 и се счупиха колелата, затова взехме друга). Много е маневрена, когато се налага да го бутаме из къщи, за да заспи, примерно или да се успокои, мога да завивам в тесния коридор  Crazy И е компактна, побира се безпроблемно в багажник дори на малка кола. Абе аз съм много доволна, зарежи ги руснаците  Crazy Laughing

# 146
  • Мнения: 22
Еовин много ти благодаря. Да питам : ползвала ли си Si още от първите дни на бебо? Имах Пег Перего Уно лятото (за съжаление заради килата я продадох) много маневрена минуса беше че отпред на крачетата стойката все падаше надолу и бебо се изхлузваше и се притеснявам Си как е за новородено.
Рускините се оплакваха, че не вървяла в сняг и лед (те горките предимно в такива условия бутат явно), но ти ме разубеди.

# 147
  • Мнения: 6 992
Е, то пък...тука няма толкова сняг и лед  Crazy Като беше завалял сняг през ноември нарочно я изкарах, вървеше си. Не са били някакви огромни преспи и поледици Simple Smile)
Ползвам я от както беше на 2м. и половина някъде. Не се е изхлузвал, ама и ние си го вързвахме с коланите  Laughing Нашата стойка не пада, не сме я смъквали още.

# 148
  • Мнения: 351
Здравейте! Simple Smile

Ние се сдобихме с новият модел на Book - pop Up. Но нямаше шаси Pop Up затова взехме със старото. Количката е прекрасна, но шасито или по точно дръжката се клати. Изглежда нестабилно. Нормално ли е това?  newsm78

# 149
  • Мнения: 3 944
Момичета, има ли някоя от вас опита с Плико П3, да сподели мнение? Чудя се дали да не си я взема за лятна количка?

Общи условия

Активация на акаунт