Денсинг старс България по Нова тв - сезон 2013 - тема 4

  • 30 227
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 502
Румен или Петко?
Ще залагаме ли?
Категорично Румен си тръгва този петък. Петко ще е следващия път Simple Smile. Ако има все пак някаква логика в това предаване, това би следвало да е редът, поне според мен Simple Smile.

# 61
  • София
  • Мнения: 357
 Румен. Петко се ползва с протекции. Ще си тръгне, когато сам реши  Laughing Надявам се това да стане преди финала, защото ще е смехотворно той да се намърда там  Twisted Evil
 Само да не ни изненадат с отпадане на Елен, примерно, че тогава вече ще се откажа да гледам  Crossing Arms
 

# 62
  • Мнения: 64
lulu7, извинявай много и в други теми съм те засичала, обаче като те чета, понякога имам чувството, че си на 5 години. Къде видя съблазняване на журито от страна на Глория? Че при това нагло и без срам? Ами че те на тази самба всички се кълчеха, Елен цяла визитка с ханш и дупе изкара, ти в леля ти Глория се огледа...
Jaded, Елен го направи доста грациозно. На Глория беше излишна, заигравката с журито.
А и тези кървави следи. Просто беше грубо. Текста на песента на Бионсе, не бива да се
тълкува първосигнално.

Последна редакция: вт, 14 май 2013, 11:26 от lulu7

# 63
  • Мнения: 1 517
запис и да чета Grinning

# 64
  • Мнения: 9 258




Подкрепям останалите искам Румен вън !!!



http://www.youtube.com/watch?v=vSo1grEyYLc   Танца на Део.. Crazy  далеч много далеч няма поддръжки няма нищо сравнен към този отбор

# 65
  • Мнения: 505
Снощи шоуто беше хубаво, много ми харесаха и двама отборни танца. Направо си пожелавам всеки път да има такива отборни, много настроение и духовитост, много много ми харесаха.

# 66
  • София
  • Мнения: 23 130
Подкрепям останалите искам Румен вън !!!
А след него с маршова стъпка и Петко, че се застоя мнооого повече, отколкото заслужава.

# 67
  • Мнения: 1 318
Такаааа... Стела си показа злобата (спортна или не, пролича си). Иначе накрая вика "Ние сме куул с всички!" Ми не, не е "куул" това, дето го изпляска. Не е "куул" да сочиш кой с какво се е занимавал, щото видиш ли не си единствен. Не е "куул" да кажеш, че танцът на Райна можеш да го изиграеш със затворени очи, щото няма да го изиграе никога като Райна (ефирно и красиво). Стела за мен е тежка и груба (не визирам килограми, защото не е дебела в никакъв случай). Танцът им не ми хареса. Калин Сърменов беше прав - техника, техника, ама музиката не влиза вътре...
И не знам само мен ли ме дразни това вмъкване на английски... познавам толкова много хора, които години наред са живели извън БГ, почти нямат контакт с българи и пак нямат този навик.

# 68
# 69
  • Мнения: 10
В оригинал повече ми харесва танца на Стела много любима песен ми е call me maybe  Heart Eyes а и на тях им се получават нещата
Гангнама на оригиналите ми е скучен

# 70
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ауууу, не видях снощи танца на Стелиту...
Обаче приказките и коментрите й, след него.  Sick

НИЕ в Америка нямаме такива хора...  ooooh!
Ай сиктир  Naughty, от кога си американка... Гнус ме е от теб  Angry bash и от такива като теб, забравили род и Родина.

# 71
  • Мнения: 9 710
Изпуснах ви.  Sad

Нещо май много започна да личи злобата (спортна или не) и интрижките (сценарии или не).
Предпочитам да гледам само танците без коментари на участници, жури и водещи.  Peace

# 72
  • Мнения: 18 057
Изпуснах ви.  Sad

Нещо май много започна да личи злобата (спортна или не) и интрижките (сценарии или не).
Предпочитам да гледам само танците без коментари на участници, жури и водещи.  Peace

На мен пък не ми допадат "филмчетата" преди танца, много нагласени, не е нужно чак такова преиграване и предистория

# 73
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Току-що гледах началото в Нова Плей и останах много разочарована от Стелла и по-точно от думите и "НИЕ в Америка нямаМЕ такива хора". Т.е. тя не се чувства българска, а американка. Видно е че има самочувствие и че се приема за победителка, но не и прави чест да се държи така. А изказването за танца на Райна - МЕГА тъпо. Райна е чувствена и танцува убийствено. Докато Стелла е технична, но не се усеща чувство с нея, като робот е. И Калин и го каза - музика я чува, но не я усеща (дано ме разбрахте какво имам предвид). И ако победителят се определя от публиката, струва ми се че Стелла няма да победи, хората не я харесват.
И на мен повече ми хареса танца на отборта на Део .
Не смятам 4е Стела ще спе4ели -става все по-противна .Знам 4е е шоу за танци ,но все пак и за хора (в смисъл -характер)Не бих гласувала за нея ако ше да е наи-техни4на

# 74
  • Мнения: 10
И на мен това ми направи грозно впечатление може да се чувства американка все  пак 20 години не са малко ама чак пък толкова айдее Naughty . Била голямата  американка пхха американка е ама  на кукуво лято . Май не й е ясно , че ако ще й 50 години да живее в САЩ пак си остава българка . Пък ако ще да вика НИе в америка или да вкарва думички на английски пак няма да е американка .

Иначе да питам Илианка каква й е функцията там .?!Вчера много се изложи тя освен участието с в едно от изданията на шоуто има ли някакви документи и т.н че е танъор ? Как аджеба Галена и Алфредо казаха че Елен има самба в танца си а Илианка почна да критикува без да разбира толкова много .
За мен журито трябав да е съставено само от професионалисти които дават точни и ясни оценки и коментари а не търсят под вола теле .

Последна редакция: вт, 14 май 2013, 12:45 от malko_angel4e_

Общи условия

Активация на акаунт