Томболи,игри,конкурси,награди и подаръци,анкети-15

  • 46 074
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Аз така и не мога да се разпиша за 3 в 1 с никаква награда,не денем,не нощем  Cry

# 16
  • Мнения: 5 435
Много късмет на всички!   bouquet
При мен никакви награди, играя на Нес кафето, но цъ.....

# 17
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Вчера от Тип-топ ми звъняха за някаква награда от Милка, че ще ми носят, питах за вафличките ли става въпрос, жената не знаеше- каза, че може пък одеало да е, но аз нямам спечелено. А пък за вафлите-спечелени има майка ми, на моя номер няма... Много странно, днес каза, че ще мине , кой знае кое от спечелените отдавна неща ще домъкне  Laughing

# 18
  • Мнения: 704
Здравейте, вчера ходих до Кауфланд и видях ,че на информацията имаше кутии на Ариел и Нестле но не разбрах какво точно трябва да се прави newsm78 . За Стара Загора се отнася .

# 19
  • rousse
  • Мнения: 19
Нова тема-нов късмет !

# 20
  • Мнения: 190
Обадиха ми се във петъка ,Че пеЧеля обеци и гривна от Чипито  Hug

# 21
  • Мнения: 1 110
успех на всички Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 514
Късмет на всички пожелавам . Оказва се , че не само късмет да спечелиш е нужен , но и късмет с куриерите . Заради тях се губи кефа от спечелването на нещо . Особено Тип -топ , честно казано нищо не им е тип топ на тези Sad

Довече на концерт , благодарение на Каменица и едно момиче от групата Simple Smile Drunk  superuu

# 23
  • София
  • Мнения: 627
 Hug Привет , мривет
Нищо не печеля от това 3 в 1  Confused.... сигурно защото не съм купила до сега нито 1 опаковка Laughing
Да взема да си купя , пък току виж съм ударила нещо  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 420
Късмет на всички пожелавам . Оказва се , че не само късмет да спечелиш е нужен , но и късмет с куриерите . Заради тях се губи кефа от спечелването на нещо . Особено Тип -топ , честно казано нищо не им е тип топ на тези Sad

Довече на концерт , благодарение на Каменица и едно момиче от групата Simple Smile Drunk  superuu
На мен мъжът от фирмата ми презванява и аз знам,че има пратка за мен и ходя до тях да си я взема. Сетете се първия път-от 2 дена презванява непознат номер,аз не набирам.На втория ден викам айде ще звънна да видя кой има зор.Звъннах,човека каза,че е от тип-топ,но не ходят по адреси,да отида до тях да си взема пратката  Laughing

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 808
Успех на всички, хубаво време, много настроение и прекрасни дни:-)

# 26
  • Мнения: 95
успех на всички  Wink Wink Wink

# 27
  • Мнения: 4 841
Успех на всички. Трябва да си кръщаваме темите 13та с продължения, че при нея тема доста от нас имаха късмет  Mr. Green

Аз чакам кошница на името на приятелка и едно портмоне дето незнам дали ще пристигне, понеже установих, че телефона е изключен. Та до тук бяха експериментите ми с приятелски номера.

# 28
  • БГ
  • Мнения: 1 163
Честито на спечелилите и мнооого късмет на играещите!   Peace
Днес би трябвало да изтеглят печелившите от доста игри, стискам палци!    Flowers Four Leaf Clover

# 29
  • Мнения: 1 351
Иииииииииии аз тук, при Вас!! Много късмети на всички...много награди...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт