Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 84

  • 23 324
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Не? Браво на теб! Устискала си, не си се предала. Само така! Иначе ти се качват на главата и по-лошо става. И за тях също.

# 76
  • Мнения: 445
Не се крия аз, ама досега бях на центъра, детео умря от кеф, вози се на количките, яде боклучета и сега спи щастлив  Wink
А аз ям захарна ябълка и се кефя, че езика ми е червен, постоянно ходя да се плезя на огледалото  Joy Joy Joy Joy Голямо съм хлапе 'начи  hahaha
Ето и вие да се почерпите, а след малко ще сложа и снимка от празненствата  Hug

# 77
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Не се крия аз, ама досега бях на центъра, детео умря от кеф, вози се на количките, яде боклучета и сега спи щастлив  Wink
А аз ям захарна ябълка и се кефя, че езика ми е червен, постоянно ходя да се плезя на огледалото  Joy Joy Joy Joy Голямо съм хлапе 'начи  hahaha
Ето и вие да се почерпите, а след малко ще сложа и снимка от празненствата  Hug



Не сме казали, че се криеш. Такива обвинения не мога да отправям аз. Само, че се помайваш.

А сега, ако може, и ние искаме захаросани ябълки.
Но и тортата е супер. Не съм виждала чак толкова шарена.

# 78
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Ехе запис нямам търпение за довечера Simple Smile

# 79
  • Мнения: 445
Боооже! 2003 г. На колко е? Няма 20 сигурно, нали е роден в края на годината.
На ангелче прилича, толкова е нежен, млад и невинен. Дааа! Как минава времето!

А сега е грозен, стар и порочен,нали?

Киво грозен няма начин да бъде ни-ко-га  Wink  Hug Значи той за мен е като Брад Пит - тоя човек на колкото и години да стане си е красив  Wink В тая връзка на тая реклама го гледам ей така  newsm53  smile3521


Гласът, погледа... Абе някои хора само с присъствие те завладяват.. Ей го - няма нищо в тая реклама, съвсем нищо и все пак я гледам 976987 хиляди пъти, щото ме кефи  Mr. Green
Та и Къванч така - ако ще и само да седи и да гледа в една точка пак ще го гледам  Joy

# 80
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ехе запис нямам търпение за довечера Simple Smile


Любов, Heart Eyes казва се ''запис...да ви следя". Е, тва като го прочета ми се дига адреналина на върха на косъма на главата. Crazy Joy hahaha

# 81
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Хеленче, мило, това си е закачка в темата ЗП. По повод това, че на някои дружки тряпките казвали, че Кивчо "остарява красиво", че "не бил нищо особено" и т.н.
А иначе - ние си знаем защо го гледаме, не е като да не разбираме от мъже.
А сравнението с Брад Пит според мен е в полза на нашия.

# 82
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Ехе запис нямам търпение за довечера Simple Smile


Любов, Heart Eyes казва се ''запис...да ви следя". Е, тва като го прочета ми се дига адреналина на върха на косъма на главата. Crazy Joy hahaha

Ако ти кажа колко време съм се чудила какво означава това "запис....   Или пък +1 без нищо друго.

# 83
  • Мнения: 1 012
Ако ти кажа колко време съм се чудила какво означава това "запис....   Или пък +1 без нищо друго.

То може да се избегне, като просто натиснете под темата бутона *извести*.

# 84
  • Мнения: 445
Светле,  Hug разбира се, аз не съм го приела на сериозно, щото и моята тряпка ми задава въпроса "И кво толкова го харесваш, не разбирам..."  Joy

А иначе Брад Пит си е класика за мен, много го харесвам и него. Досега в лош филм не съм го гледала  Wink А за Киво направо си нямам думи - очертава му се същото бляскаво бъдеше, дай Боже  Praynig

# 85
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе, Хел, Heart Eyes гледам си изтипосала Стафанаки на подпис...не те ли е страх от Поли? ся ше извади боксовите ръкавици... Joy hahaha hahaha Joy

# 86
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Светле,  Hug разбира се, аз не съм го приела на сериозно, щото и моята тряпка ми задава въпроса "И кво толкова го харесваш, не разбирам..."  Joy

А иначе Брад Пит си е класика за мен, много го харесвам и него. Досега в лош филм не съм го гледала  Wink А за Киво направо си нямам думи - очертава му се същото бляскаво бъдеше, дай Боже  Praynig


А пък моят казва на децата: "Майка ви... на стари години... май ще вземе да събира картички на артисти.

# 87
  • Мнения: 2 282
Госпожата, Hug сподели инфо за пътуването. Да се поразходим и ние с теб из Европа.

# 88
  • Мнения: 0
Ехе запис нямам търпение за довечера Simple Smile


Любов, Heart Eyes казва се ''запис...да ви следя". Е, тва като го прочета ми се дига адреналина на върха на косъма на главата. Crazy Joy hahaha
HugЕх,Зизу пак Joy Joy Joy ме разсмя,как детайлно описваш къде ти се качил адреналина Joy
 Hug Heart Eyes Hug

# 89
  • Мнения: 445
Абе, Хел, Heart Eyes гледам си изтипосала Стафанаки на подпис...не те ли е страх от Поли? ся ше извади боксовите ръкавици... Joy hahaha hahaha Joy

Ааааааа, Зиз, и аз съм подала завляние, че го тача  Hug Още от първи сезон съм му фърлила очо  smile3508 Тя, Лудостчето, ще ме прости, нали сме дружки  Wink, па и тя сега гледа Саваш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт