Домакини - първи сезон/тринадесети епизод - късметлийски

  • 32 931
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Оф божеееее... Тука имаше буря, изключих лаптопа и карах на спомени... То било 200 гр сол и 400 мл вода... Е, водата я пропуснах и явно имам много сол  hahaha Но пак мие и то много добре  Peace И стана почти твърдо, като Тест-а hahaha hahaha hahaha Лелей, мноо съм зле!!! hahaha hahaha hahaha

# 706
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
хахахахахаха  Joy Joy Joy Joy Голяма скица е майка ти Simple Smile приличаме си...
Мари най-накрая за кръвна група Б Simple Smile
Скрит текст:
КРЪВНА ГРУПА "В"
 
Кръвна група В – полезни:
Агне, Овнешко, Заек, Елен
Бяла нетлъста риба, Есетра, Камбала, Риба-тон, Мерлуза, Морска пъстърва, Скумрия, Писия, Сардина, Треска, Хайвер от есетра
Йогурт, Кефир, Рикота, Фета, Моцарела, Прясно сирене, Обезмаслено мляко, Козе мляко и сирене, Кисело мляко
Зехтин
Едрозърнест бял боб Лима, Лимец, Обикновен зрял боб, овесено и оризово брашно, Просо, Дългозърнест ориз, Овесени ядки
Оризови питки, Просо, Хляб от кафяв ориз, Хляб "Езекил" и "Есен", Овесено и оризово брашно
Брюкселско, китайско, бяло и червено зеле, Броколи, Жълти, зелени и червени чушки, Листа от цвекло, Кел, Салата от млад синап, Кейл, Магданоз, Моркови, Цвекло, Сладки картофи, Патладжан, Пащърнак, Карфиол
Банани, Папая, Червени боровинки, Грозде, Сливи, Ананас, Грозде, Зеле, Папая, Червени боровинки, Женшен, Градински чай, Джинджифил, Листа от малина, Люта мента, Магданоз, Сладък корен, Шипка, Зелен чай
Джинджифил, Магданоз, Лют червен пипер, Къри, Хрян
Кръвна група В – неутрални:
Биволско, Говеждо, Телешко, Пуйка, Фазан, Черен дроб
Акула, Бяла риба, Лефер, Канадска пъстърва, Риба-меч, Малка мида Сен-Жак, Калмари, Сьомга, Шаран, Херинга
Соево мляко, соево сирене, Бри, Едам, Грюем, Провалон, Ементал, Пармезан, Камамбер, Чедар, Мътеница, Суроватка, Казеин, Необезмаслено мляко, Масло, Топено и холандско сирене
Рибено и ленено масло, Орехи, Макадамия, Бадемово масло, Ядки от личи, Бразилски орех, Кестени, Бадеми
Бакла, Зелен боб, Зелен грах Тамаринд, Соя, "Грейпнътс", "Гранола", "Фамилия", "Фарина"
Овесени кифли, Питки, Хляб от лимец и от соя, Хляб с високо съдържание на протеини (непшеничен), Бял и кафяв ориз, Хляб без съдържание на глутен, Бяло брашно, Брашно от лимец, Макаронени изделия от грис, Брашно грахам, Киноа
Алабаш, Аспержи, Целина, Бамбукови стебла, Краставици, Кервел, Праз, Ряпа, Кълнове от люцерна, Бамя, кромид лук, Бели и червени картофи, Гъби, Копър, Кресон, Цикория, Морски водорасли, Зеле, Маруля, Спанак, Джинджифил, Чесън, Шалот, Грах, Хрян
Дини, Пъпеши, Круши, Къпини, Малини, Смокини, Ябълки, Ягоди, Нектарини, Праскови, Кайсии, Червен и черен касис, Череши, Бъз, Стафиди, Сушени сливи, Сини боровинки, Фурми, Гуава, Манго, Киви, Грейпфрут, Лимони, Мандарини, Портокали
Лимонов сок, Зеленчуков сок, Грейпфрут, Краставици, Кайсии, Моркови, Портокали, Целина, Черни череши, Сини сливи, Ябълки, Ябълково вино, Лайка, Бъз, Бял равнец, Бяла бреза, Валериана, Върбинка, Пчелник, Глог, Глухарче, Сарсапарила, Ехинацея, Жълт кантарион, Звездица, Зелен чай, Люцерна, Кора от бял дъб, Коча билка, Листа от ягода, Мащерка, Черница, Мента, Репей, Бира, Бяло вино, Кафе без кофеин, Червено вино, Кафе, Черен чай (без кофеин)
Анасон, Ароматен оцет, Кервел, Бергамот, Босилек, Бял оцет, Бяла захар, Ванилия, Горчица, Винен оцет, Градински чай, Мед, Дафинов лист, Планински лук, Джоджен, Естрагон, Желатин, Индийско орехче, Кориандър, Италиански кимион, Кардамон, Каперси, Карамфил, Маранта, Кафява захар, Кленов сироп, Мащерка, Люта мента, Люти чушки, Червен пипер, Келп, Кимион, Копър, Меласа, Мента, Оризов сироп, Мисо, Рожков, Розмарин, Риган, Соев сос, Сол, Сироп от кафяв ориз, Тамаринд, Сос Тартар, Шафран, Шоколад, Черен пипер на зърна, Чубрица, Чесън, Ябълков оцет, Желе, Кисела и сладка туршия, Конфитюр, Майонеза, Сос "Уорчестър", Сос за салата с ниско съдържание на мазнини

Кръвна група В - да се отбягват:
Бекон, Гъска, Кокошка, Свинско, Патица, Пилешко, Пъдпъдък, Яребица, Сърца, Шунка
Аншоа, Баракуда, Белуга, Змиорка, Жаба, Стриди, Сьомга, Миди, Костенурка, Октопод, Охлюви, Скариди, Морски и речен рак, Омар
Американско топено сирене, Сладолед, Пресен кашкавал, Синьо сирене
Памуково, слънчогледово, царевично, сусамово, фъстъчено и рапично олио, Шафран, Шам-фъстък, слънчогледови и тиквени семки, Кашу, Фъстъци, Макови и сусамови семена, сусамов тахан, Цариградски лешник
Леща, Шарен боб, Житен зародиш, "Амарант", "Корнфлейкс", Пшенични трици, Ръж, Пшенично и царевично брашно, Ечемик, Елда
Геврек, Пшенични и царевични кифли, Пълнозърнест хляб, Ръжени курабии, Типов хляб, Твърда пшеница, 100% ръжен хляб, Брашно от булгур, от ечемик, Див ориз, Брашно от твърда пшеница, Кускус, Брашно с глутен, Ръжено брашно, Пълнозърнесто пшенично брашно, Елда
Авокадо, Артишок, Земни ябълки, Бяла и жълта царевица, Градински ангинари, Домати, Репички, Гръцки, зелени, испански и черни маслини, Кълнове от репички, Тиква, Тофу
Карамбола, Нар, Ревен, Кокосови орехи
Домати, Алое, Липа, Царевична свила, Овчарска торбичка, Лопен, Скутелария, Ревен, Сена, Сминдух, Тинтява, Хмел, Червена детелина, Хидрастис, Газирани напитки, Диетична сода, Кока-кола, газирана минерална вода, Ликьор
Бадемов екстракт, Бахар, Бял пипер, Канела, Млян черен пипер, Тапиока, Царевичен сироп, Чист желатин, Кетчуп

 


 Hug Hug Hug

# 707
  • UK
  • Мнения: 5 999
Оф божеееее... Тука имаше буря, изключих лаптопа и карах на спомени... То било 200 гр сол и 400 мл вода... Е, водата я пропуснах и явно имам много сол  hahaha Но пак мие и то много добре  Peace И стана почти твърдо, като Тест-а hahaha hahaha hahaha Лелей, мноо съм зле!!! hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy

# 708
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хехе, тамън се зачудих дали за една и съща рецепта си говорим! Simple Smile  Laughing

Лимоните принципно е добре да са големички, това съм пропуснала да го упомена в публикацията.  Peace

То и така не може да стане към два литра, но мене за мерки и теглилки ХИЧ не ме търси.  Mr. Green

# 709
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Големички не са, но пък и без това рецептата отиде по дяволите... Пак мие де, другия път ще ми се получи по-добре  Hug Знам си аз, че ако не гледам рецептата все нещо ще омотам  Laughing колкото и да е с 3-4 продукта

# 710
  • Мнения: 843
Здравейте!Моята малка мишка спи и аз релаксирам с лаптопа.
Усложнението от операцията ми е,че от едната дупка на конеца изтичат разни секрети.Уж нямало нищо страшно и опасно,ама не е много приятно.И си чувствам едно такова странно долната част на корема.Ама какво да се прави ще мине.
За носенето на ръце аз съм много против,уча го да заспива сам и колкото може повече време да си лежи в кошарата.Но сега заради коликите иска да го гушкаме като го заболи коремчето.И затова се радвам,че има и някои друг да го разнася.

# 711
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен.Малко зе позахубих,ама имах малко работа.При нас вали вече.. не помня от кога newsm78 все едно е есен Shocked Връщам се да ви чета  bouquet
Стади,не ти ли махнаха конците вече?На мен не са ми текли секрети от конците,но после ми се дигаха едни като пъпки,и от тях изтичаше.Извинявам се за гнусното описание Embarassed

# 712
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ау, как звучи само, аз от сега се ужасявам по тези въпроси, раждания, секцио Crazy
Как сте бре? Тази вечер съвсем никакви ви няма Crossing Arms Аз гледам Младост5 ама много тъпо ми идва нещо и го зарязах Crazy

# 713
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
За носенето на ръце аз съм много против...

...защото?  newsm78  Rolling Eyes

# 714
  • София
  • Мнения: 9 865
Това Младост5 аз не го разбирам, въобще не вдявам смисълът му, не знам то ли е тъпо или аз...
Второлачето ми днес завърши с отличие, доволна и щастливо от изминалата учебна година. Ние също сме доволни от нея.
Нощни, аз също не съм носила децата много на ръце. Впоследствие съм чела тука из форума колко е лошо това, но си признавам, че новите тенденции са постоянно носене на ръце, спане на детето в леглото на родителя до  първи клас и кърмене до 3-4 годишна възраст са доста далеч от моята представа за отглеждане на моите деца. Не че не съм носила, не че не са спали при мен, просто това са изключения, не правило. Това от моята си камбанария, надявам се да не го приемеш като заяждане. Hug

# 715
  • UK
  • Мнения: 5 999
За носенето на ръце аз съм много против...

...защото?  newsm78  Rolling Eyes

Свикват децата и после искали само на ръце Crazy

# 716
  • UK
  • Мнения: 5 999
Валенцеее Hug честито ти завършило второкласниче, малейййй сега ваканцията започна Mr. Green

Ама, как ще спят при родителите си до 1-ви клас Crazy Нали затова им се купуват детски кошари, легла обзавеждат се детски стаи Thinking Аааа аз съм против, за малко и някоя вечер да, ама постоянно НЕ Naughty

# 717
  • София
  • Мнения: 9 865
Мерси, Коконче, наесен- с песен!
Аз това за първи клас образно го казах, де...макар че имам нагледен пример пред очите си. Просто всеки родител си е различен и  си прави нещата както си прецени- ние децата ги отделихме в самостоятелна стая , когато малката беше на седем месеца. Не са ми правили децата някакви проблеми, спокойно си им беше да си спят сами, не са ми ревали да ги нося постоянно на ръце, напротив, особенно малката  почти не е носена, освен по време на коликите.

# 718
  • Мнения: 2
Първите 1-2 месеца,бебето не може да се разглези,има си нужда да усеща допира и миризмата на мама,и се чувства спокойно и сигурно. Peace А ние нашето дете,като направи 1 год си го отделихме от нас в негова си стая.Не спи от 1 год при нас,искаме да я направим самостоятелна от малка.А не кат мен,на 12 години момиче,ревях за майка ми кат луда:crazy:

# 719
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
*

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 21:23 от Нощни очи

Общи условия

Активация на акаунт