Домакини - първи сезон/тринадесети епизод - късметлийски

  • 32 907
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
*

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 21:22 от Нощни очи

# 721
  • София
  • Мнения: 9 857
Нощни, аз не говорех за такива малки бебета, а по принцип.
и да, ходила съм нееднократно в дом за деца. Нали сега като пиша че не съм си държала постоянно детето на ръце, това не би трябвало да означава, че се е чувствало като дете от дом. Shocked  Да не говорим, че голямата ми дъщеря беше два месеца след раждането в болница и като си я взехме не даваше на никой да я пипне. Бог ми е свидетел колко сълзи съм проляла от това, че собственното ми дете предпочита да си лежи в леглото и да не го докосва човек. Но това е друга тема. Гушкани са, носени са, толкова колкото е трябвало, колкото са искали и колкото съм преценявала аз. И татко им. И досега са гушливи и двете, много. А малката до двумесечна възраст все спеше, само вечер поплакваше, колики, носене....Просто не съм била от типа майки, дето  буквално не се отделят от децата си, готвят с тях на ръце, къпят се с тях и ходят с тях до тоалетна.
Всъщност смятам да приключа с темата за носенето на ръце и спането в леглото на родителя. Tired Не е тук мястото да я разискваме, а и опита ми във форума  е , че тази тема винаги има един и същи край, недобър.

# 722
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
*

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 21:22 от Нощни очи

# 723
  • София
  • Мнения: 2 265
Оф божеееее... Тука имаше буря, изключих лаптопа и карах на спомени... То било 200 гр сол и 400 мл вода... Е, водата я пропуснах и явно имам много сол  hahaha Но пак мие и то много добре  Peace И стана почти твърдо, като Тест-а hahaha hahaha hahaha Лелей, мноо съм зле!!! hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy

Това е като първата супа на дъщеря ми... на около 9 години... Чете рецепта - 1 л. вода... та сложи една лъжица... изгоря всичко, заедно с тенджера отиде на боклука Joy Joy Joy Joy Joy Детето беше много разстроено...

# 724
  • София
  • Мнения: 9 857
Защо реши, че съм се засегнала?
И аз дадох моето си мнение по моя си емоционален начин.
Всщност, признавам си, ето това ми се набоде в очите:
"Темата ме докосва сериозно, признавам си, и винаги много ме боли, защото децата се нуждаят от този контакт. Няма нищо лошо в това детето да бъде носено и гушкано, да не говорим, че това му е вродена нужда."
Прозвуча ми като да те боли за децата, които не са постоянно на ръце, но всъщност може би не съм те разбрала правилно.
Наистина ми се иска да приключим тази тема, поне аз да я приключа, ще се опитам!
Хм, сега гледам си изтрила поста си, така излиза че си говоря сама Grinning, но аз го правя наистина и вкъщи, тъй че съм свикнала! Laughing

# 725
  • Мнения: 991
Заповядайте - НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт