Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 13

  • 78 413
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 21 207
Благодаря ти , galeta  Hug

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз с въпрос.Первол в Кауфланд-4,5л=75 пранета за 12,49 лв някой вземал ли е?Интересно ми е тази бройка пранета за 2-3 килограма ли е/няма как да е за 4-5 кг,много евтино излиза/?
galeta,аз никога не слагам омекотител според дозировката.Винаги ми идва в повече,затова слагам 1/2 капачка.

# 677
  • Стара Загора
  • Мнения: 833
Аз имам немски Первол, на който пише, че дозировката се отнася за 2,5 кг. пране. Предполагам, че и за карфурския Первол важи същата дозировка, понеже този препарат е специализиран за финни и деликатни тъкани, а те се зареждат до 2-3 кг. в пералнята.

# 678
  • Мнения: 5 207
Някой да е ползвал Рекс прах? Ако „да“, запазва ли се ароматът му след изсъхване на дрехите? Днес в Карфур попаднах на някакъв Рекс 2 в 1 с аромат на зелен чай и жасмин, който много ми хареса и бих се прежалила да купя един пакет, ако ароматът е траен.

# 679
  • Мнения: X
Преди време работех в едно заведение, където перяха покривките с Рекс на прах (първо "бадемово мляко", после "китайска градина"), естествено без омекотител. Миришеха прекрасно, особено докато чистачката ги гладеше Heart Eyes Но пък пералнята беше MIELE (втора употреба), може тя да е допринасяла за запазването на аромата... Peace

# 680
  • Мнения: 5 207
Хи-хи, май съм слънчасала. Забравих, че имам две малки кутии Рекс - с люляк и с амазонска свежест - и мога да пробвам траен ли е ароматът. tooth
wdv, благодаря! Дано да си е траен, а не да е от Мийлето, защото този мирише много хубаво.

Аз течен Рекс съм ползвала преди години и беше с много траен аромат, но прахът обикновено е по-нетраен, а и не ми се взима течен; предпочитам прах.

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 890
Да дам и моя глас в подкрепа на розовия омекотител Бинго. Приятен нежен аромат, като че ли е и траен  Peace
П.П. С моята пералня няма и помен от аромата на течния Рекс, усещат се единствено Первол-ите  Thinking

# 682
  • Мнения: 2 286
Коколино Бергамонт е най-дълготрайният омекотител, който съм ползвала. Много хубаво мирише и много дълго време Party

# 683
  • Мнения: 40
Аз имам един течен Рекс сензитив, мнооооого се усеща след пране. Когато пера с него не слагам омекотител. Прахообразно не съм пробвала, защото в магазина забелязах, че миришат различно newsm78, а са уж еднакви.....

# 684
  • Мнения: 1 110
И аз много харесвах Коколино Бергамонт, но от известно време просто спрях да го използвам. Много тежък ми стана аромата, направо ужас. И по-малко количество слагам и пак ме задушава. Прибрах го и днес ще търся нещо по-свежо и леко.

# 685
  • някъде там
  • Мнения: 95
Само на мен ли това Коколино не ми мирише толкова след пране Rolling Eyes Много е странна моята пералня,само течния Ариел мирише след пране,нито един друг омекотител ooooh!  Пробвахте ли течния Бинго?Имаше закрепени мостри към омекотителите последно като ходих до Карфур гИ видях?

# 686
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Аз съм забелязала като цяло, че всеки път мирише различно - понякога повече, понякога по-малко, а основно ползвам две програми за пране и еднакви количества прах и омекотител /напоследък и еднакъв, че имам промишлени количества/. Освен да влияе престоят на дрехите в пералнята преди изваждането им от там. Знам ли? Crazy Понякога миришат супер, понякога миришат на прано, но без аромат, а понякога на нищо, все едно съм забравила да сложа прах и омекотител, а не съм.

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 890
Аз пък вече набеждавам пералнята  Crossing Arms А и е от значение къде съхнат - на остъклена тераса  Sick, на сушилнята в къщи поне се усеща лек аромат...
Имате ли отзиви за новата (рекламирана) Semana ?

# 688
  • Мнения: 40
Пробвала съм бялата и лилава Семана от новите. Много ми харесват Heart Eyes омекотяват отлично и ухаят.

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
И аз имам бялата. Постоянно се борят за надмощие, т. е. все се двоумя между нея и бергамота. Другите омекотители малко ги оставих да почиват.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт