Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 13

  • 78 411
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 3 830
И аз много обичам лен. Имам едно бяло ленено яке - любимо ми е. И ленени панталони. Наистина, идеални са за лятото. Пера ги на 40 градуса с прах за бяло и омекотител, абсолютно нищо им няма.

Може ли някой да обясни показания Dixan power gel на снимката горе какво производство е?

Според мен е гръцки, поне надписа най-отдолу това показва  Peace

# 661
  • Мнения: 3 191

Може ли някой да обясни показания Dixan power gel на снимката горе какво производство е?

Според мен е гръцки, поне надписа най-отдолу това показва  Peace

Точно така - гръцки е. Само не разбрах дали е униврсален?

# 662
  • Мнения: 5 207
Универсален е.

Хайде, и в Карфур от 9 юли до 21 юли гел и прах Персил ще са на цена 7.39 лв. Просто го очаквах това. Смятам да ходя да си купя един гел Pure & Natural.

Последна редакция: пн, 08 юли 2013, 13:22 от Guess Who

# 663
  • Мнения: 3 191

Имаш ли отзиви за него? Питам по-конкретно за качеството на изпиране, т.к вчера пуснах една пералня чаршафи и не мога да преценя. Също така дали е много избелващ?

# 664
  • София
  • Мнения: 3 817
Кой беше писал скоро за прахове за пране Heitmann?
Днес ги набарах в Билла. Ето в по-ясни снимки как изглеждат - за бяло и за цветно. Единият беше 5.99, другият - 4.99 лв. Имаше и течен за цветно. Предстои проба.

Аз бях писала за тези прахове. Понеже като им четох състава, видях, че на прахообразния за цветно пише, че съдържа фосфонати, реших, че това са фосфати, затова си взех течен, който е 2 пъти по-скъп, ама пуста краста... Но пък ухае страхотно. Прах няколко пъти с него, доволна съм, добре се комбинира с омекотителите. Нямам впечатления как се справя с петната, не съм имала такова пране, надявам се на още отзиви... Simple Smile

# 665
  • Мнения: 21 206
Ех,само уж влизам да попрочета и все ме зарибявате с нещо  Mr. Green

# 666
  • Мнения: 807
За съжаление не мога да открия Ariel Excel Colour вече повече от седмица  Sad може ли да ми препоръчате друг прах/гел за цветно, който със сигурност е щадящ към цветовете?

# 667
  • Мнения: 5 207
Имаш ли отзиви за него? Питам по-конкретно за качеството на изпиране, т.к вчера пуснах една пералня чаршафи и не мога да преценя. Също така дали е много избелващ?
Не съм го ползвала, но от състава, който е публикуван в интернет, считам, че е добър. Има си 5 ензима, пълен набор ПАВ - също като стандартния Диксан.
Навремето имаше един такъв гел с аромат на магнолия, който беше много орязан, но сега гледам друго в сайта.

# 668
  • Мнения: 762
Пробвах новия Персил за цветно с една много мръсна кърпа ( бърсах балкона с нея) изпра я. Вярно че петната не бяха стари. Доволна съм благодаря на Guess Who че ни го представи.

# 669
  • Мнения: 1 753
Пробвах новия Персил за цветно с една много мръсна кърпа ( бърсах балкона с нея) изпра я. Вярно че петната не бяха стари. Доволна съм благодаря на Guess Who че ни го представи.

Къде го откри?Аз днес проверих в нашия квартален магазин/верига,ама нямаше Thinking

# 670
  • Мнения: 762
Пробвах новия Персил за цветно с една много мръсна кърпа ( бърсах балкона с нея) изпра я. Вярно че петната не бяха стари. Доволна съм благодаря на Guess Who че ни го представи.

Къде го откри?Аз днес проверих в нашия квартален магазин/верига,ама нямаше Thinking
От Карфур Русе преди две седмици

# 671
  • Мнения: 305
Ех,само уж влизам да попрочета и все ме зарибявате с нещо  Mr. Green
Peace и мен

# 672
  • Мнения: 3 191
Не съм го ползвала, но от състава, който е публикуван в интернет, считам, че е добър. Има си 5 ензима, пълен набор ПАВ - също като стандартния Диксан.
Навремето имаше един такъв гел с аромат на магнолия, който беше много орязан, но сега гледам друго в сайта.

Много ти благодаря за отговора!   bouquet

# 673
  • Мнения: 21 206
Ех,само уж влизам да попрочета и все ме зарибявате с нещо  Mr. Green
Peace и мен
Mr. Green

Момичета , имам една плетена покривка и малката я е омазала с какво ли не - бяла е , някой да има идеи как и с какво да я изпера да светне малко ?

# 674
  • Стара Загора
  • Мнения: 833
Малка лисичка, напръскай я с някякъв препарат п/в петна ( когато ми свърши препарата п/в петна натърквам петносаните бели или светли дрехи с домашен сапун, оставам да постоят така в хладка вода и след това слагам в пералнята ) и я изпери с прах за бяло.
Днес си купих омекотител Сано Максима от 1 л. и като загледах, пише за 10 пранета, т.е. по 100 мл. на пране. Ами това количество едвам ми се побра в отделението ( даже около 10-20 мл. не можаха да се съберат ). Всички омекотители на Сано ли се ползват в такива големи количества, или аз съм попаднала на такъв?

Общи условия

Активация на акаунт