Отговори
# 645
  • Мнения: 18 060
Добре де, какво значи "лее крокодилски сълзи"  newsm78, не му намерих съответствието аз  Embarassed

# 646
  • Мнения: 14 481
Ама,че работа току-що изгледах"Ана Каренина".
Да и от името на герой,май доста познаваме тук.

# 647
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 718
Браво на РИО Сливен, намери занимание за майките, да решават тест вместо да гризат нокти...  Mr. Green
Дидева, мерси.   bouquet

# 648
  • Мнения: 416
Вече нямам спомен дали учихме, че Елин Пелин е искал да стане художник. Дано децата да се сетят Praynig

# 649
  • Мнения: 4 936
като чета теста и си мисля: ей тука ще се обърка, ей това няма да може да го направи.
Фразеологизма е лесен, но дали ще се сети...

# 650
  • Мнения: 14 481
По методът на изключването остават Елин Пелин и Йовков-дано се сетят.

# 651
  • Мнения: 11 607
Благодаря за споделените линкове - Дидева, Neli_M   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 9 770
Текстът за преразказ поне според мен е приятен и достъпен. Добър избор са направили тази година.

# 653
  • Мнения: 363
Дидева благодаря, да запълним малко време с решаване на теста Simple Smile

# 654
  • Мнения: 4 936
Текстът за преразказ поне според мен е приятен и достъпен. Добър избор са направили тази година.
е от къде го разбра кой е?

# 655
  • Мнения: 416
Дидева, благодаря! Hug Текста за преразказ не ви ли се вижда доста кратък?

# 656
  • Мнения: X
Текстът за преразказ поне според мен е приятен и достъпен. Добър избор са направили тази година.
е от къде го разбра кой е?
Пуснала съм го като скрит текст, но можеш да изтеглиш файла от РИО Сливен и да въведеш паролата. Там е качен и звуковият файл.

# 657
  • Мнения: 416
Текстът за преразказ поне според мен е приятен и достъпен. Добър избор са направили тази година.
е от къде го разбра кой е?

По-нагоре Дидева го е сложила в скрит текст.

# 658
  • София
  • Мнения: 5 203
Това бгмама е голяма сила:) Дано и в четв успеем да свалим тестовете по мат  Embarassed

# 659
  • Мнения: 14 481
Кратък ,ама сложен-какво вижда и знае бащата,не е равно на написаното,има опасност и отношение да се изрази-все пак баща дете спасява,но децата си знаят,спокойно.Това са и врътките на преразказ от името на герой.

Общи условия

Активация на акаунт