"Дързост и красота"- тема 81:"Ако всичко изглежда добре, значи нещо не е наред"

  • 45 037
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
По такъв хладнокръвен начин Брук сподели с Ерик, че е бременна от Бил...  Joy И директно му каза - ти вече си бащата и ТОЧКА.  Joy Joy Joy  baby_neutral

# 16
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
имам чувството, че стария Бел - баща (лека му пръст) имаше по-добри хрумки

# 17
  • Мнения: 906
Не е за вярване какъв манталитет се защитава редовно от феновете на Брук... ooooh! Не стига, че си легна с мъжа на сестра си, ами сега ходи и при Ерик и директно му поставя задължението да лъже, че бебето й е негово... без въобще да й пука, че ще съсипе връзката и на този мъж. И дотук с обясненията колко много Тейлър не уважавала паметта на Стефани... Къде е самата Стефани да види сега 'прекрасната жена', на която остави завета си. ooooh!
Човек да се смее ли, да плаче ли... Joy

# 18
  • Мнения: 65
Ерик, ти си бащата на детето ми!  Twisted Evil  :3:
http://vbox7.com/play:42308d7aeb

# 19
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Интервю на Катрин във връзка с номинацията за "Еми"- резюме
Колко време снимахте епизодите, където Брук и Стефани си казаха сбогом?
                                           
KATHERINE:   Решихме да го направим в два епизода. Въпреки че Сюзън не говори много, тя бе номинирана за водеща актриса. Това беше невероятен момент. Нямаше съмнение, че ще получим  Daytime Emmy номинации за този момент.
Колко пъти дублирахте  прощалната сцена със Стефани??
KATHERINE:   Бяхме сигурни и искахме да стане от първия дубъл.                         
                                             
-Ще присъствате ли на наградите?
KATHERINE:   Всъщност ще бъда в Европа през Emmy седмицата, но предполагам, че ще трябва да се върна по-рано. Отивам да Monte Carlo за TV Festival-а, след което ще посетя моя втори баща, който живее там, ще бъдем цялото семейство, ще отбележим Деня на бащата, който е в деня на Еми наградите! Но ...  ще трябва да си сменя полета, за да се върна по-рано.
-Как реагира  Сюзън Фланъри, обади ли се, когато научи новината? Тя искаше това за вас от толкова дълго време!
KATHERINE:   Аз й се обадих! Тя беше много развълнувана и отидохме на вечеря, за да празнуваме.

-В речта си Брад каза, че сте една от "най-големите международни сапунени звезди", което е вярно!
KATHERINE:   Това е прекрасно!
-Какво мислите за сегашната си история и да свържат Брук с героя на Don Diamont?
                                       
KATHERINE:    Искам да започнат да променят характера ми малко. Не ми се искаше да правя едно и също.  Лично аз не бих направила това на сестра си!
-Бяхте ли тогава разстроена, че Брук трябва да спи с мъжа на сестра си?
KATHERINE:   Не ми хареса тази история. Нищо против Don, защото го обичам и  е страхотно  да работя с него, но ... това е! Пет минути след като Кейти излиза, Бил и Брук  правят секс. Не бях щастлива за това, но го има в сюжета. Искам да направя нещо различно за Брук.
-Трябва ли да се консултирате с Брад Бел първо, ако искате да се промени начина, по който да играете сцени като тази?
KATHERINE:   Мисля, че трябва да се опитаме да покажем различни неща,  дори ако скриптът казва: "Brooke плаче и е толкова объркана." Ще се опитам да работя  срещу това, защото  в почти всеки скрипт пише така!  Ще я представя малко по-силна, може би дори ядосана от време на време.  Не винаги трябва да плаче, и да бъде отчаяна и объркана. Опитвам да се намеся в сценария и да им покажа, че не е така, както искат да го направя. Ще видите, че тя може да бъде по-различна.
-Е, Брук винаги е участвала в някои горещи, скандални сцени. Ами, когато се появи наскоро в бельо отново в спалнята  на Брук? Как се почувствахте за това?
                                       
KATHERINE: Мислех, че е интересно за  момента. Не искам да парадирам по бельо през цялото време. Може да има по-добър начин за представяне, отколкото да я гледате по бельо. Биха могли да ползват модели, които са супер високи и слаби и показват предимно сутиени и бельо. Мисля, че Брук ще има винаги по някакъв начин участие в модата, но не по бельо, но ...ще видим.

# 20
  • Мнения: 906
-Какво мислите за сегашната си история и да свържат Брук с героя на Don Diamont?
KATHERINE:    Искам да започнат да променят характера ми малко. Не ми се искаше да правя едно и също.  Лично аз не бих направила това на сестра си!
-Бяхте ли тогава разстроена, че Брук трябва да спи с мъжа на сестра си?
KATHERINE:   Не ми хареса тази история. Нищо против Don, защото го обичам и  е страхотно  да работя с него, но ... това е! Пет минути след като Кейти излиза, Бил и Брук  правят секс. Не бях щастлива за това, но го има в сюжета. Искам да направя нещо различно за Брук.

Ето, Брук фенове, тя сама си го казва! От целия ви отбор единствено Рик го призна в директен текст: "Не ми харесва, не трябваше да прави така, ужасно беше". Други пък бяхте уверени, че така е трябвало да направи, че било едва ли не 'благородно' към 'клетия' незадоволен Бил... ooooh! А самата ККЛ си казва колко е неправилно и как се надява Брук все някога да се промени...

Последна редакция: нд, 19 май 2013, 14:08 от SuperGeorgi

# 21
  • Мнения: 632
Ми то явно и на ККЛ и омръзна героинята и да е к...та на сериала!

# 22
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Кейти сама си е виновна Naughty Рева, рева и си замина, а Бил го остави при Брук. Ами да си го беше прибрала, а не да й го оставя. ooooh! После все Брук е виновната. Crossing Arms А колкото до молбата на Брук към Ерик да бъде баща на бебето й, това е най-правилното, което може да се случи; Долар Бил доказа вече милион пъти, че не става за баща с отношението си към Лиъм.  Naughty Така е по-добре, отколкото Ерик да се изявява като някой млад плейбой на средна възраст и да задоволява вечно отчаяната и втора по важност Тейлърица. Peace

# 23
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
От друга страна обаче много от феновете на сериала в САЩ смятат, че ККЛ не е искрена. Посочват друго нейно интервю, заедно с Бел през септември миналата година, където тя сама казва, че голяма част от идеите около смъртта на Стефани са нейни и Бел добавя, че се радва, че са я приели в творческия(сценарния) екип на сериала:
Коментар на зрител:
"Тя иска Brill, иска  Брук да има всички мъже в краката си. КKL и Bell съсипаха характера на Бил благодарение на извратената манията на Brooke Logan. Те  създадоха филм на ужасите, вместо нещо интересно, Brill са нецензурни и гротескни, вулгарни и смешни. Bell трябва да пише за зрителите, а не за разглезените актьори!"

# 24
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Характера на Бил бил съсипан?!  Crazy Оле, мале. Значи това да си гаден, подлец, лъжец, манипулатор, правещ всичко с пари, за да вреди на хората, особено да вгурчаваш живота на сина си, е нормално и естествено. ooooh! Crossing Arms Значи да си легнеш с една прекрасна жена като ККЛ/Брук е престъпление, така ли?  newsm78 Хубаво, ами да не го е правил Билчо, ами да си е седял при жената и детето си като толкова го е разочаровал секса с Брук. Sick

# 25
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
                 
"Спрете упреците моля"- Катрин се моли на потребителите да не я упрекват.

А това е написал във ФБ Winsor Dewey Harmon III(Торн):
                       
WOW.....I just watched when Steffy found out she lost the baby. Anyone who has lost a baby would agree that Jacqui's portrayal of this was real...I have great respect for her as an actor. It made me cry..... ♥
Скрит текст:
Току-що гледах когато Steffy разбра, че губи бебето. Всеки, който е загубил дете ще се съгласи, че  Джаки играе реалистично ... Имам голямо уважение към нея като актьор. Това ме накара да плача ..... ♥

Последна редакция: нд, 19 май 2013, 18:28 от Marsia

# 26
  • Мнения: 65
Аз пък помня, че ККЛ на няколко пъти отрече, че пише за сериала.  Thinking

# 27
  • Мнения: 769
Ами тук мога да кажа, че Бел не трябва да си измива ръцете с актьорите - т.е. ККЛ! Ако тя пише сценария - да напишат, че сценарист е ККЛ, а не Бел. За какво му плащат, след като актьорите ще си измислят сюжета?!

# 28
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Бел е продуцент. Няма как той да пише реплики. Има си сценарен екип,
режисьори. Случва се понякога някои от по-известните актьори да им се даде привилегия да участват в сценария или да режисира някой епизод. Сюзън Фланъри, например, е режисирала доста епизоди.

# 29
  • Мнения: 65
Изявление на един от сценаристите по случай слуховете, че ККЛ пише за сериала - напълно ги отрича.
I should probably stay out of this, but as a longtime member of the B&B writing team, I can't stand seeing one of our finest, most loyal actors maligned this way. Katherine Kelly Lang is certainly the least demanding, least diva-esque, most agreeable and adaptable leading lady I've worked with in 34 years. The idea that she "writes for" the show or even sits in on writers' meetings is ridiculous. Never happened. *ALL* committed actors have questions, comments, ideas about the character they're playing — and since any thoughtful actor inevitably becomes the reigning expert on the character, we who write the show would be fools not to listen to them. That is not "writing for the show." That's an actor giving us the benefit of her skills and training, whether it's something we can use or not. I appreciate that people like to imagine cloak-and-dagger backstage drama, but the truth is that our entire cast is the opposite of "difficult," and no one is more accommodating than Katherine Kelly Lang.

Общи условия

Активация на акаунт