ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 17

  • 64 928
  • 724
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 489
Заговаряйки се за базите за очи, да ви попитам някой има ли опит с базата на Есенс:

Аз ползвам тази на АртДеко в бурканчето, но искам да взема и за сестра ми, та се чудя как се държи тази на Есенс? newsm78

Аз имам и двете. Есенса е добра, само че на мен ми е много жълта и тъмна и общо взето задължително след нея трябва да сложа сенки. Но иначе е издръжлива. Арт деко-то ми е любима попринцип, но есенса се нанася по-хигиенично. Всъщност като качество май са равностойни. С арт декото трябва да сложа няколко пласта за да не се съберет сенките, докато с есенса до момента не се е случвало.

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Заговаряйки се за базите за очи, да ви попитам някой има ли опит с базата на Есенс:

Аз ползвам тази на АртДеко в бурканчето, но искам да взема и за сестра ми, та се чудя как се държи тази на Есенс? newsm78

Аз имам и двете. Есенса е добра, само че на мен ми е много жълта и тъмна и общо взето задължително след нея трябва да сложа сенки. Но иначе е издръжлива. Арт деко-то ми е любима попринцип, но есенса се нанася по-хигиенично. Всъщност като качество май са равностойни. С арт декото трябва да сложа няколко пласта за да не се съберет сенките, докато с есенса до момента не се е случвало.
Благодаря ти за коментара!   bouquet
Базата сестра ми ще я ползва само когато се гримира, така че тъмнеенето/жълтеенето няма да е проблем  Peace

# 572
  • Мнения: 34 810
Базата на Есенс е много добра. Hug

# 573
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Базата на Есенс е много добра. Hug
Мерси, Денси!  bouquet
Сега остава трудната задача да открия неотваряна база по щендерите в ДМ и Лили ooooh!

# 574
  • София
  • Мнения: 489
Базата на Есенс е много добра. Hug
Мерси, Денси!  bouquet
Сега остава трудната задача да открия неотваряна база по щендерите в ДМ и Лили ooooh!

Има, има..Моята я взех от молът на Стамболийски и си беше с етикетче. Съвсем неотваряна беше  Peace

# 575
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Базата на Есенс е много добра. Hug
Мерси, Денси!  bouquet
Сега остава трудната задача да открия неотваряна база по щендерите в ДМ и Лили ooooh!

Има, има..Моята я взех от молът на Стамболийски и си беше с етикетче. Съвсем неотваряна беше  Peace
В Пловдив вариантите са по-ограничени: един Елитис, 3-4 ДМ и 3 Лилита Peace Вчера проверих тези по Главната, обаче от наличните по 3-4 основи във всеки обект, нямаше нито една, която да не е отваряна (скъсан етикет) #Cussing out За мой късмет обаче в ДМ си намерих неотварян безцветен молив за устни на Shi Party, с което си спестих 20 лв. отгоре за същия от Isa Dora Mr. Green

# 576
  • Бургас
  • Мнения: 127
Имам нужда от компетентното ви мнение момичета  Simple Smile
Не съм привърженичка на фон дъо тените. Преди криех пубертетските проблеми с пудри, фон дъо тени. От 1-2 години съм ги почти спряла. Ползвам ББ кремове. Последно ползвах Хелти микса на Буржоа. Имам още малко и съм решила да пробвам може би Ревлон, Лумене или нещо друго. На 24г съм, със смесена кожа съм, леко омазняваща се в Т-зоната, от време на време ми излиза по някоя пъпка.

# 577
  • Мнения: 3 451
Нахлувам,но знам,че ще получа адекватен отговор.Искам да си взема база за грим.Колебая се межди лумене,арт деко и гош.Бихте ли ги степенували?С мазна кожа съм.
 Praynig Praynig

# 578
  • София
  • Мнения: 2 952
Базата на Есънс наистина е добра.
Аз съм повече към светла и с жълт подтон. Ползвах я за коректор преди известно време. Не под окото, а за пъпчици, потъмнявания и т.н.
Като база обаче ми дразнеше очите - не драстично, но на мен повечето продукти ми действат така, но все пак не беше приятно. Като цвят е доста сравнима със Soft Ochre от пейнт пот-ите на Mac.

# 579
  • Мнения: 13
Нахлувам,но знам,че ще получа адекватен отговор.Искам да си взема база за грим.Колебая се межди лумене,арт деко и гош.Бихте ли ги степенували?С мазна кожа съм.
 Praynig Praynig
Пилзвала съм прозрачната база на Гош, която е матираща и според мен добра!Леко матира и изглажда, не опъва след нанасяне и фрима се поставя много лесно!Друга база, която е за мазна кожа е тази на Ревлон, също добра, като издържливост малко повече устойчивост на грима спрямо тази на Гош?!Разбира се, това е при мен, при моята кожа.

# 580
  • Мнения: 812
Аз влизам да се похваля,че най после намерих моят фдт.До сега позлвах на диор ,герлен,ланком и др. и винаги лъсвам в Т зоната  Crossing Arms докато една консултантка не ме запозна с Шанел перфекшън люмиер.Влюбих се в този фдт,лицето ми не лъсва изобщо никъде и как хубаво ухае и изобщо не го усещам,все едно не съм си сложила нищо,докато други ме дразнят,усещам тежест,пощипване...а за пудрата Беж нямам думи.Чувала съм,че е хубава от вас  и най - после я взех...наистина е страхотна  Crazy

# 581
  • София
  • Мнения: 5 097
На мен пък базата на Есенс не ми допадна  Thinking
Никаква трайност с нея на моите клепачи. Тази на Ейвън обаче ми понася супер и съм доволна от трайността.  Simple Smile

# 582
  • Мнения: 5 642
Онзи ден се сдобих с Mat Velvet+ на Make up For ever. Просто е уникален. По-хубав фдт не съм ползвала досега. Средна до силна покривност, без характерния пудрен завършек за матиращите фдт. Малко гъста текстура, но въпреки това не е труден за нанасяне и идеално се слива с кожата. Прави я като порцелан. Прикрива добре пъпчици, петна и пори. Вече осми час не е мръднал и не съм лъснала в Т-зоната, имайки предвид, че съм със зелената база на Клиник против зачервявания, която е по-мазничка.

# 583
  • Мнения: 3 451
Аз от 3 години съм с този ФДТ
Скрит текст:
Много искам да си купя основа.база за грим,но не мога да се реша коя.Мислих на Ревлон,но ми се ще като за начало по-евтина алтернатива.На манхатън разбрах,че има база,но дали е добра...

# 584
  • Бургас
  • Мнения: 127
Онзи ден се сдобих с Mat Velvet+ на Make up For ever. Просто е уникален. По-хубав фдт не съм ползвала досега. Средна до силна покривност, без характерния пудрен завършек за матиращите фдт. Малко гъста текстура, но въпреки това не е труден за нанасяне и идеално се слива с кожата. Прави я като порцелан. Прикрива добре пъпчици, петна и пори. Вече осми час не е мръднал и не съм лъснала в Т-зоната, имайки предвид, че съм със зелената база на Клиник против зачервявания, която е по-мазничка.
къде се среща тази марка  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт