ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 17

  • 64 925
  • 724
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 34 808
В Сефора само. Peace

# 586
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Здравей,
ползвали ли сте този ф.д.т-ен - http://beautycosmetic.biz/revlon-nearly-naked-fon-dio-ten-p-9629.html ? Какво е мнението Ви и има ли го някъде в София ?  
Също за тази пудра - http://beautycosmetic.biz/revlon-nearly-naked-kompaktna-pudra-p-9630.html - какво мислите за нея ?

Предварително благодаря!
  bouquet

# 587
  • София
  • Мнения: 7 370
Това май са но ви продукти, не съм ги виждала до сега.
Определено и мен ме интересуват.

# 588
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Онзи ден се сдобих с Mat Velvet+ на Make up For ever. Просто е уникален. По-хубав фдт не съм ползвала досега. Средна до силна покривност, без характерния пудрен завършек за матиращите фдт. Малко гъста текстура, но въпреки това не е труден за нанасяне и идеално се слива с кожата. Прави я като порцелан. Прикрива добре пъпчици, петна и пори. Вече осми час не е мръднал и не съм лъснала в Т-зоната, имайки предвид, че съм със зелената база на Клиник против зачервявания, която е по-мазничка.

Каква ти е кожата?

# 589
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Това май са но ви продукти, не съм ги виждала до сега.
Определено и мен ме интересуват.

Не са много нови. По другите страни ги има от доста време (поне 8 месеца минимум). Просто при нас идват със закъснение както винаги. Но из youtube има доста интересни ревюта за тях (от лоши до хубави).

# 590
  • Мнения: 5 642
Онзи ден се сдобих с Mat Velvet+ на Make up For ever. Просто е уникален. По-хубав фдт не съм ползвала досега. Средна до силна покривност, без характерния пудрен завършек за матиращите фдт. Малко гъста текстура, но въпреки това не е труден за нанасяне и идеално се слива с кожата. Прави я като порцелан. Прикрива добре пъпчици, петна и пори. Вече осми час не е мръднал и не съм лъснала в Т-зоната, имайки предвид, че съм със зелената база на Клиник против зачервявания, която е по-мазничка.

Каква ти е кожата?


Мазна в Т зоната, със зачервявания.

# 591
  • Мнения: 1 415
Здравейте!
Този фдт има ли го в Бг - Maybelline Fit Me

# 592
  • Мнения: 3 714
Виждала съм го в ДМ, също и пудрите, не се сещам само за коректорите дали ги има тук  newsm78

# 593
  • Мнения: 1 110
Похвалиха ми този фдт http://www.ivis.bg/products_images/1278493808.jpg имате ли впечатления за него? Искам да знам дали се правя с матирането, понеже пише матиращ  Peace

# 594
  • София
  • Мнения: 755
Здравейте, моля да ми препоръчате фдт Макс Фактор (видях, че са на промоция) за смесена кожа, склонна към дехидратиране и лющене, и с несъвършенства. Тоест нещо средно покривно, което да не пресушава и да прикрива петънца Grinning

Преди ползвах Loreal Mat Magique, после Bourjois Flower Perfection, а последно ББ крема на Буржоа (който е прекалено плътен и стои неествено при мен). Сега пак си взех Loreal Mat Magique, защото е лекичък и матира, но стои неравномерно, не прикрива петънцата особено, а и много ми изсушава кожата и се почва едно залющване (въпреки че нанасям по-богат крем под него).

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Някой ползвал ли е СС крема на Макс Фактор? Мнения? Каква е покривността?
И аз видях, че са на промоция и нещо ми е влязъл в главата този СС крем. На оферта излиза около 15 лв, но не ми се иска да се затрупвам с продукти, които няма да ползвам.

# 596
  • Варна
  • Мнения: 11 394
Гледам, че се заговори за Макс Фактор.
Това открих в интернет. Някой ходил ли е на подобни грим-сесии и какво точно представляват?
Цитат
Красимира Костова ще Ви даде ценни съвети за Вашата визия и ще Ви гримира в:

Lilly Drogerie, Варна
11.09.2013(сряда) от 11:00 до 19:00
магазин Полихронов
12.09.2013(четвъртък) от 11:00 до 19:00
17.09.2013(вторник) от 11:00 до 19:00
26.09.2013(четвъртък) от 11:00 до 19:00
Beauty Zone, Grand Mall Varna
13.09.2013(петък) от 15:00 до 20:00
20.09.2013(петък) от 11:00 до 16:00
магазин Елитис, Пазара
21.09.2013(събота) от 12:00 до 18:00
30.09.2013(понеделник) от 11:00 до 20:00
Lilly Drogerie, Mall of Varna
23.09.2013(понеделник) от 15:00 до 20:00
27.09.2013(петък) от 16:00 до 20:00
Douglas, Grand Mall Varna
25.09.2013(сряда) от 16:00 до 20:00
магазин Клео
27.09.2013(петък) от 11:00 до 15:00

# 597
  • Пловдив
  • Мнения: 3
... смесена кожа, склонна към дехидратиране и лющене, и с несъвършенства. Тоест нещо средно покривно, което да не пресушава и да прикрива петънца Grinning

...Сега пак си взех Loreal Mat Magique, защото е лекичък и матира, но стои неравномерно, не прикрива петънцата особено, а и много ми изсушава кожата и се почва едно залющване (въпреки че нанасям по-богат крем под него).
Не би ли трябвало да си потърсиш ФДТ, който да не матира (матиращите са за мазна кожа, т.е. допълнително изсушават), защото ти си със смесена, към суха кожа?  Thinking

# 598
  • Мнения: 13
Похвалиха ми този фдт http://www.ivis.bg/products_images/1278493808.jpg имате ли впечатления за него? Искам да знам дали се правя с матирането, понеже пише матиращ  Peace
Хубав е, но не бих казала, че най-вече матира или по-точно не матира, както ревлонския-калър стей.По-скоро е за нормална кожа според мен.Стои естествено, цветовете са в натуралната(неутрални подтонове) гама, близки до кожата, лесно се сливат.Ако използваш преди това матираща база няма да имаш проблем с този фдт.Като цяло е хубав фдт, но не мисля че е матиращ ефект?!Мисля, че всички фдт-ни на марката са хубави, но леко по мазни от колкото ми се иска на мен;)Скоро ще пробвам на Радиант на водна основа един ФДТ и ще д, отзиви.

# 599
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Някой ползвал ли е СС крема на Макс Фактор? Мнения? Каква е покривността?
И аз видях, че са на промоция и нещо ми е влязъл в главата този СС крем. На оферта излиза около 15 лв, но не ми се иска да се затрупвам с продукти, които няма да ползвам.
Аз го използвам в момента, покривността е лека и съвсем естествено седи. Подходящ е за нормална до суха кожа, като моята. За някои, които има много какво да прикрива може да не свърши работа, трайността му също е добра, цял ден ми издържа и въобще не лъсвам в Т-зоната, комбинирам го с Тера Ора, а понякога и самостоятелно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт