ЕВРОВИЗИЯ - Malmö 2013, финал / (тема 15)

  • 21 811
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Трябва ли да са всички песни весели?
Изобщо не става въпрос за това. Просто искам като чуя една песен и ми хареса да поискам да я чуя пак, тази определено не беше такава, натовари ме...
И на шведа му беше сложна за пеене песента, и ми хареса.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Унгария и от полуфинала някак ми хареса - и музичката една такава леко загадъчна, и човечецът пее тихичко - че нещо се поуморих от виещи и викащи певци. Тук-там се чува едно "миш-маш" в песента  Grinning

# 62
  • Мнения: 3 499
Ами много ми харесва Унгария пък Simple Smile. Досега това е най-доброто за мен.

# 63
  • Мнения: 2 786
С унгарската песен се пренесох за няколко минути в един друг свят.  Grinning Не разбирам и дума, но мелодията е завладяваща.

# 64
  • Мнения: 12
 Единственото хубаво нещо в шведското представяне според мен тази година бяха 2-мата екзотични танцьори с опашки хаха
 Унгареца много ми хареса, напомня ми за Горилас, които много ме кефят.
 Ах леле какъв флейтист ... заради него ще гласувам за Дания  Grinning

# 65
  • София
  • Мнения: 15 270
Късно се включвам - от Бони Тейлър нататък, защото обикаляхме музеи.
Не знам кой как е пял преди това.
Великобритания ми отпадна от колебанията за фаворит. Бони Телър не е това, което беше. Sad

# 66
  • Мнения: 1 786
И на мен Унгария ми хареса.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 10 806
И Дания ми хареса, но сякаш повече в частта, където се чува флейтата.

# 68
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Виви, тя (Бони) директно си каза, че участва за да я чуят всички милиони в Европа, тъй като има нова плоча. Ами нека, не я упреквам. Но не ми и харесва особено.

# 69
  • DE
  • Мнения: 9 068
Датчаните знаят, че са сред фаворитите. Май вярно те ще спечелят  Thinking
Публиката викаше най-много на тях.

# 70
  • Мнения: 58
Унгареца ми хареса...много задусевно някак

# 71
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Поздравявам ви с тази песен!  Hug

# 72
  • Мнения: 12
И този русокос исландски екземпляр ми харесва и въздейства много , макар че не разбирам и една дума от езика му ... Гласът му направо гали ухото

# 73
  • София
  • Мнения: 15 270
Датчанката пее много стабилно наживо. Три изпълнения съм гледала - не мога да ги различа едно от друго.
И ми харесва. Само дето младостта не й позволява да контролира емоциите си - знае, че прави много добра песен и е твърде усмихната за драмата в песента.
Остава си в топ 4 засега. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 58
А бе не е много лоса песента на Бонито,но не е победител.....до тук Франция,Русия,Малта,Дания,исландия

Общи условия

Активация на акаунт