SUPERNATURAL:I Need a (Supernatural) Hug

  • 29 379
  • 686
  •   1
Отговори
# 15
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 359
Абе като гледам предишния сезон си мисля, че можеше и да е много по-зле  Mr. Green

Някой знае ли какво се случило със сестрата на Джен? Във ФБ ми изскачат тези снимки.



# 16
  • Мнения: 3 818
Фейова, гледайки някои сцени във финалния епизод, ми се натрапваше в главата твоето изказване, че Сам трябва повече да го показват страдащ. Къса сърца, дума да няма.
Сцената, в която Краули го питаше за изповедта, начинът, по който Сам тръгна към Краули - изтерзан, полужив, ама, мамка му, цялото му същество излъчваше състрадание, и изражението и жеста, с който Краули подаде шията си за поредната доза, беше просто уникална и неповторимо изиграна от двамата. Три я гледах гледах, три пъти ревах.  Blush Честно казано, даже не държа да го гледам гол и страдащ Laughing Безотносително към Джаред, когото иначе много харесвам, героят на Сам за мен е просто невероятен Heart Eyes Което моля да не се чете, че Дийн не е Laughing

# 17
# 18
  • Мнения: 3 736
Ама и как прекрасно си я описала.  smile3501 Много беше силна, да.

# 19
  • Мнения: 61
Гласувах за :
Ангели - и на мен Кастиел ми е много симпатичен,
Вещици - епизодите с тях са много интересни,въпреки ,че няма много такива и
Духове - нещо демоните са ми много на често...

# 20
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Анкетата е  Crazy
Честно всички са ми интересни, но избрах демони, ангели и езически богове.
Ангелите - Кас повлия най-много за избора ми, поради това, че много харесвам героят му. Също така съм много заинтересована от ангелските "връзки" йерархия и прочие, за които честно казанo ме "светна" този сериал, досега не съм се замисляла Peace
Демони - Харесвам ги като персонаж същo така се интересувам и от тяхната митология. Хареса ми това както по-горе спомена Галчето за изгарянето на костите им.  Допада ми идеята, че демоните може да бъдат излекувани, съща така, че те са души, които са станали "зли" може би заради това, че са претърпели доста изтезания в Ада. Харесвам Краули като The King , допадат ми и другите демони и колкото по-нагоре във йерархията са толкова по-зли стават Twisted Evil като Абадон, готина мацка е и мисля, че Краули доста ще се поизпоти със нея във 9 сезон.
Езическите богове - Те също ми допадат като идея, харесвам ги и като малка много се интересувах от Гръцката митология, бях страшен фен на Арес и Хера  Mr. Green

Последна редакция: пн, 20 май 2013, 18:21 от Mystik

# 21
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Цитат
Някой знае ли какво се случило със сестрата на Джен? Във ФБ ми изскачат тези снимки.

Претърпяла е тежка автомобилна катастрофа,състоянието й е критично,но има добри изгледи за нея... Peace

http://jenskles.tumblr.com/

# 22
  • гр. София
  • Мнения: 2 524
Олеле, много лошо. Дано все пак да се оправи  Confused

Айрин, случайно попаднах на дръвчетата ти. У-НИ-КАЛ-НИ са!!!  #Crazy

# 23
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Ужасна новина всеки път като чуя за катастрофа и за човек който се бори за живота си искренно съчуствам и се надявам да се оправи   Praynig

# 24
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950


Айрин, случайно попаднах на дръвчетата ти. У-НИ-КАЛ-НИ са!!!  #Crazy

 Blush Flutter  bouquet  Благодаря:)  Hug

# 25
  • Мнения: 21 275
http://screenrant.com/supernatural-season-9-bobby/

  smile3532

Последна редакция: пн, 20 май 2013, 19:08 от малката лисичка

# 26
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Хаха страшни са особено Джаред  hahaha

# 27
  • Мнения: 21 275
Хаха страшни са особено Джаред  hahaha
Хахха  да  hahaha

# 28
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 359
OO, прелест  Heart Eyes smile3544


Ха добро утро  Grinning

# 29
  • гр. София
  • Мнения: 2 524
Момичета, почерпете се за имения ден на мама  Simple Smile



Честит Имен ден на всички в темата, които празнуват. Бъдете живи, здрави и одухотворени!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт