Защо роклите по абитуриентските балове стават все по-.... на вид?

  • 138 219
  • 2 793
  •   1
Отговори
# 2 730
  • London
  • Мнения: 6 732
Е да , аз се чувствам в квартала като в гиздова махала. Мургавите братя винаги са в ярки цветове , а тези от Конго и не знам къде и с някакви малоумни шалове по главите с височина половин метър. Joy Ако съм в Лондонското Сити ще е само пингвини с раници носещи вътре високите си обувки , а иначе припкащи с балеринки или кецове заради разстоянията. А баш по центъра където е пълно и с туристи можеш да видиш дори бели чорапи на сандал с карирана риза. Joy Изобщо пъстрота  Joy

# 2 731
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Лятна буря, наистина прекрасно момиче! Това е младост, нежност и красота!

# 2 732
  • Мнения: 1 270
От всичко, което успях да изгледам за 2 вечери четене на темата последното момиче е най-най.
Лятна буря ако я имаш в цял ръст пусни я за кратко. Интересна ми е роклята, предполагам че пада свободно надолу.

# 2 733
  • Мнения: 28
Лятна буря, познавам го момичето, макар и само по физиономия.  Peace Тя по принцип си се облича добре.

# 2 734
  • Мнения: 337
Какво лошо има в това да носиш черно? Rolling Eyes

# 2 735
  • Мнения: 3 242
Какво лошо има в това да носиш черно? Rolling Eyes
Посред лято ? хмммм...

# 2 736
  • Мнения: 337
Да, посред лято. И посред всеки друг сезон. Продължавам да не разбирам...

# 2 737
  • Мнения: 3 242
При условие, че има толкова летни цветове не разбирам това желание да ходиш издокарана като вдовица Simple Smile
Лично аз намирам черното за цвета на мизерията Wink

# 2 738
  • Мнения: 616
Няма лошо в носенете на черно само по себе си. Но за много хора носенето на черно е равнозначно на незабележими, "лесни" дрехи. Зимата бях в България, огромен процент от жените в голям възрастов диапазон носеха черни пухенки, сини дънки, черна чанта и черни ботуши. Никакъв намек за личен вкус, стил или себеизразяване - лесни дрехи, няма нужда от мисъл, няма нужда от притеснения 'какво ще кажат хората'. Обсъждахме го по-подробно в темата за външния вид в Чужбинския.

# 2 739
  • Мнения: 3 242
Няма лошо в носенете на черно само по себе си. Но за много хора носенето на черно е равнозначно на незабележими, "лесни" дрехи. Зимата бях в България, огромен процент от жените в голям възрастов диапазон носеха черни пухенки, сини дънки, черна чанта и черни ботуши. Никакъв намек за личен вкус, стил или себеизразяване - лесни дрехи, няма нужда от мисъл, няма нужда от притеснения 'какво ще кажат хората'. Обсъждахме го по-подробно в темата за външния вид в Чужбинския.

Абсолютно! Всякаква липса на собствен стил и вкус Wink

# 2 740
  • Мнения: 337
Харесвам черното като цвят сам по себе си, също така харесвам как ми стои. Не го свързвам с мизерия или траур. Странно ми е, когато някой ми каже "Защо носиш черни дрехи?"  Tired. Не ходя облечена всеки ден в черно все пак...

# 2 741
  • София
  • Мнения: 62 595
Просто най-често и основно продават черни пухенки, черни ботуши, а дънките най-често са сини, ако ли не - черни. Другата вариация на пухенките са бели или кафеникави. Досега само три-четири пъти съм видяла с други цветове, и то те бяха детски. Аз самата исках да си купя и търсих нещо шарено, но така и не намерих.

# 2 742
  • Мнения: 616
Търсенето определя предлагането. Хайде, няма друг цвят връхни дрехи. Една червена чанта ходи на почти всичко; Един жълт шал и шапка, или син, или розов, ако ще се хващаме за примера. С малко аксесоари може да се изрази личния вкус и пак да е практично.

# 2 743
  • Мнения: 1 488
На какво казвате пухенка???? На зимно яке ли?

# 2 744
  • London
  • Мнения: 6 732
Каквото и да си говорим , черното е сред цветовете , които говорят за стил. Аз не харесвам шарении. То и с шарено можеш да лъхаш на мизерия и най-вече на гиздова махала. На битака много шарено се продава. ooooh! А в България дето визирате черни ботушки , дънки и черно яке...и т.нар мизерия ми то иде от бюджета това. С 50 лева няма как да се облечеш качествено независимо цвета или актуално за сезона. Wink

Общи условия

Активация на акаунт