Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 249
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 2 850
  • Мнения: 6 323
Прекалихте! Всички!
Темата е дискусионна, касае явно сериозен проблем.
Смятам, че е нужна.
Всеки и от едната, и от другата страна има право да изрази мнението си.
Мнение! Отношение! Становище!
Но не обиди, спам, КРЯСЪЦИ!

Заключвам темата за 24 часа за успокояване на страстите.

След 24 часа ще я отключа и при първи гневен изблик, КРЯСЪК, обида ще бъда безкомпромисна.
Всеки, който си позволи от тук нататък да не коментира в рамките на добрия тон, ще бъде лишен от правото да пише тук. Това се отнася и за двете страни.

Споровете, аргументите, мненията са едно. Това, което се изля и не можем да смогнем да изметем от тук като обиди и крясъци е нещо съвсем различно.

Темата ще продължи да съществува, но не с този тон и не в този вид, в който се опитвате да я превърнете.

Последна редакция: сб, 02 апр 2016, 01:29 от Mamma

# 2 851
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Аз лично се извинявам за излишното заяждане. Peace

Все пак ще е добре Катрин и Коси да се върнат и отговорят на конкретните въпроси, които им зададохме по n пъти.

# 2 852
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Аз лично се извинявам за излишното заяждане. Peace

Все пак ще е добре Катрин и Коси да се върнат и отговорят на конкретните въпроси, които им зададохме по n пъти.
+100

# 2 853
  • Мнения: 31 697
Катрин може и да не се върне. Все пак я разкрихме, че не е клиентка.  Grinning

Последна редакция: нд, 03 апр 2016, 20:55 от Lаnfеar

# 2 854
  • Мнения: 142
Катрин може и да не се върне. Все пак я разкрихме, че не е клиентка.  Grinning

Здрасти lanfear, не, напротив, клиентка съм си. Просто отношението и обидите, които изрекохте към фирмата и към мен (не директно, а като техен клиент) ми станаха неприятни и реших да ви отвърна. Нещо, което е нормално.

Какви въпроси имате към мен лично ?

И lanfear, тук видях в темата и по-рано да ти се задават въпроси от рода на „Защо пишеш против фирма, в която не си работила и против бранд, който не си ползвала ?“ Мисля, че отговора ти е нещо свързано със съвест или ... не те разбрах много добре. Ето, фирмата си работи напълно законно и няма измамени клиенти, напротив, има доволни клиенти. Знаеш ли колко много повече и по-лоши фирми има от тази, които наистина лъжат, защо не си активна там, а си активна тука ? На мен ми е любопитно, просто от чисто любопитство какви са ти задните цели, да пишеш срещу фирма, с която не си запозната изобщо ?

# 2 855
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
О, Катрин, здравей, чакахме те  bouquet

Моят koнкретен въпрос беше - откога клиенти имат достъп до фирмената кореспонденция /по повод подигравателният ти пост за английския на chessriss/. Кой ти даде тези имейли да ги прочетеш?
Благодаря, ако не ми отговориш, смятам да докладвам на модератор, че ни баламосвате.

# 2 856
  • Мнения: 142
О, Катрин, здравей, чакахме те  bouquet

Моят koнкретен въпрос беше - откога клиенти имат достъп до фирмената кореспонденция /по повод подигравателният ти пост за английския на chessriss/. Кой ти даде тези имейли да ги прочетеш?
Благодаря, ако не ми отговориш, смятам да докладвам на модератор, че ни баламосвате.

Здрасти demmy, нали имейла беше качен тука във форума като снимка и аз го видях и го прочетох. Английския беше ужасен. Вие не видяхте ли снимката качена от коси ?

# 2 857
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Къде е бил качен, аз не съм видяла такова нещо.

Някой друг да е видял?
Имаше мейл от съвсем друга потребителка, която беше отправила запитване към B4U oтносно бранда Дееп - с отговор, че такъв те не произвеждат. Това единственият имейл, мойто съм видяла тук.

# 2 858
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Аз също.  Naughty

# 2 859
  • Мнения: 142
Аз търся в момента назад в страниците, ама не мога да го намеря. Ама съм сигурна, че го видях. Ще пиша лично съобщение на коси боси да го качи отново.

Някакви други въпроси към мен лично ?

# 2 860
  • Мнения: 5 619
Не е пускала скрийншот на имейла Косито, не ни баламосвай, ако обичаш.

# 2 861
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Абсолютни измислици! Сега ще бутнеш по лакътя косето да пусне един скрийншот тук Crazy Не ща на косето доказателството, измъкваш се. Прочетох постът ти, който за твое щастие беше изтрит, изобщо не го беше чела тук!  Защо ни взимате за вчерашни? Ако някой го е пуснал, цитатът ще си стои тук и чакам да ми го посочиш.
Много насериозно се взимате и се оплитате жестоко. Не правите услуга на шефовете си. Ако съм ви шеф, досега да съм ви забранил емнайсе пъти да ме/се излагате.

# 2 862
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
В тази тема няма вече какво да се каже/покаже. Всичко е ясно. Този път наистина съм дотук. Важното е, че който напише името в Гугъл на въпросните фирми ще му излезе тази тема и ще може сам да прецени дали е необходимо да се разкрасява с кремчета събрани от не знам си къде и да се довери на тази фирма. Личен избор, всеки знае най-добре за себе си.
Успех на всички.
На шараните най-вече.

# 2 863
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Чао, Ивексче  bouquet
Скрит текст:
И все пак, ако ходиш на процедурка, нали знаеш - снимчица, нещо
Wink Simple Smile

# 2 864
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Чао, Ивексче  bouquet
Скрит текст:
И все пак, ако ходиш на процедурка, нали знаеш - снимчица, нещо
Wink Simple Smile
bouquet
Не съм забравила.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт