Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 105
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 2 955
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Лягай, Сави, утрото е по-мъдро от вечерта ( в повечето случаи). Пък и утре да не закъснеете, че ще ви смъмрят в офиса.  bouquet

# 2 956
  • Мнения: 31 374
Аз не виждам къде се е закопала Lаnfеar. Световнонеизвестна фирма ли представлява?

Ох, горките, ще ме уморят от смях  Joy
То админ дойде и доказа лъжите и, а тя аз съм лъгала  Joy

Даааа, ще речеш, че фирмата е на татко и'..

Сигурно и е като баща. Страхотно я е обучил - да лъже  Joy




А как ще обясниш времето? Катрин е писала в 16,27 ч. на 4 април, отговорът на Коси е от 8,29 на 5 април. Това как се връзва?

Ще чакаме доста дълго време  Flutter

# 2 957
  • Мнения: 860
Шефовете и' ако знаеха, тя отдавна да е спряла да влиза в този форум. Или щеше да е минала на противоположната страна.
А ако знаят и я насърчават или дори само одобряват, наистина са големи смешници. Ама що ли си мисля, че всичко е самосиндикално. Много плоско ми идва за стабилни и сериозни директори на фирма с клонове по целия свят...   Wink  Wink  Wink

# 2 958
  • Мнения: 11
Аз не виждам къде се е закопала Lаnfеar. Световнонеизвестна фирма ли представлява?

Според мен се закопа в лъжите си. И за мен тя много яко лъже и не само за мен де, аре лека за сега

Може ли да конкретизираш какво точно е излъгала?  Единствените, които са хващани в лъжа тук, са служителите на Дийп.

# 2 959
  • Мнения: 5 593
Скрит текст:

Това са само мои предположения. Нищо не твърдя на 100%. Просто предполагам за тезни неща, иначе не знам техните отношения какви са. Но като говорих с тях те много неща споделиха за чесрес и пред мен успяха да се защитят. Сигурно ако съм била онзи ден в който са имали снимката или около онзи ден не се съмнявам, че за да се защитят пред клиентите си биха я показали. Все пак, нали качиха снимката и във форума ? Аз не виждам никакъв проблем и да я покажат на място ако някой ги пита нещо.


А как ще обясниш времето? Катрин е писала в 16,27 ч. на 4 април, отговорът на Коси е от 8,29 на 5 април. Това как се връзва?
За кой пост кога точно е писан ?

Обърни внимание  на времето на публикуване.
О, Катрин, здравей, чакахме те  bouquet

Моят koнкретен въпрос беше - откога клиенти имат достъп до фирмената кореспонденция /по повод подигравателният ти пост за английския на chessriss/. Кой ти даде тези имейли да ги прочетеш?
Благодаря, ако не ми отговориш, смятам да докладвам на модератор, че ни баламосвате.

Здрасти demmy, нали имейла беше качен тука във форума като снимка и аз го видях и го прочетох. Английския беше ужасен. Вие не видяхте ли снимката качена от коси ?

Здравейте,

Тука пускам линк отново към снимката, която и по-рано бях пуснала:
http://prikachi.com/images.php?images/894/8722894s.jpg

И ако обичаш, не подценявай интелекта на тук списващите като напишеш, че Катрин същата вечер изтичала на процедура и Косито веднага й е показала въпросния имейл. Оставяйки настрани факта, че и двете пишат, че снимката е пусната тук. А Косито кога има време да прави процедури и да пише във форума?

Уф, докато намеря пак цитатите и тя се покри. Айде, да идва следващата "доволна клиентка" да обясни.

Между другото, интересно е ако се разгледат предишните мнения на тия доволни клиентки. Поразителни съвпадения на интереси имат. Whistling "Слочаенос" може би. Съвсем като уж публикуваните снимки.

# 2 960
  • Мнения: 860
Не мислА...  Joy hahaha

# 2 961
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Те ако знаеха, тя отдавна да е спряла да влиза в този форум. Или щеше да е минала на противоположната страна.
А ако знаят и я насърчават или дори само одобряват, наистина са големи смешници. Ама що ли си мисля, че всичко е самосиндикално. Много плоско ми идва за стабилни и сериозни директори на фирма с клонове по целия свят...   Wink  Wink  Wink
Не знаят ами. Просто се забавляват да ни дразнят, като същевременно се излагат. Пропускат важния момент, обаче, че стигне ли до шефовете им, едва ли ще им е забавно.

Кати,  ЕлюмЕнати викаш. hahaha
.

# 2 962
  • Мнения: 6 314
Явно темата има нужда от по-дълга почивка.
Отново не коментирате нито козметиката, нито казуса с фирмите и за пореден път темата продължава с КРЯСЪЦИ, персонални обиди и спам.

Ето в този пост аз съм цитирала първоначално без снимка имейла изпратен от Кристина, след това имам пост със снимка, който е изтрит и след това качих още един пост със снимка, който вече стои и се вижда от всички.

Това не отговаря на истината и мога да копирам и покажа както цялата информация от статистиката за профила Ви, така и за единствения Ваш постинг, който е изтрит и той е с дата 26 януари и няма как да съдържа снимка на мейл от 17 март.

Скрит текст:




Допълвам и скрийншот на статистиката от преди минута, тъй като бях възпрепятствана да публикувам постинга по-рано, когато снимах статистиката за първи път.





Заключвам темата и нарочно няма да трия последните 3-4 страници. Нека да е видно защо е заключена.
Вече подозирам умисъл и организирано опорочаване на темата и дискусията с цел приключване на темата.
Ще разчистя и отключа темата по мое усмотрение.
И за да няма недоразумения, подчертавам изрично, че друга тема по казуса няма да бъде допусната.

Последна редакция: ср, 06 апр 2016, 00:13 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт