Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 243
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 2 940
  • Мнения: 110
[
Ха ха,  hahaha hahaha

ти ако на това му викаш поезия. Аз се върнах и малко на зад и видях, че има пост на 183 страница и малко по надолу коси боси твърди, че има снимка при нея на имейла. Ако катрин ходи на преглед всеки месец, снимката може да й е показана лично също така, според мен има много начини тази снимка да е показана, не само форума. Но и коси е сигурна, че е качвала снимката два пъти
Честно ли смяташ за сериозно клиенти да гледат фирмените мейли? Вие на какво го обърнахте тука? На селската седянка? Ами по тази желязна логика как да са сигурни клиентките, че някоя секретарка не им обсъжда проблемите с който й скимне? Евала, досега не бях чувала за толкова нагло-махленска практика.
Ще се направя, че вярвам, че и ти, и  Катрин сте клиентки, за да видя доколко още можете да се окъкате.  

Това са само мои предположения. Нищо не твърдя на 100%. Просто предполагам за тезни неща, иначе не знам техните отношения какви са. Но като говорих с тях те много неща споделиха за чесрес и пред мен успяха да се защитят. Сигурно ако съм била онзи ден в който са имали снимката или около онзи ден не се съмнявам, че за да се защитят пред клиентите си биха я показали. Все пак, нали качиха снимката и във форума ? Аз не виждам никакъв проблем и да я покажат на място ако някой ги пита нещо.

# 2 941
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Страшни работодатели имате обаче. Присъствието Ви във форума говори не само за Вас, но и за тях. hahaha Представям си колко сте горди от себе си, дано Ви плащат за извънредния труд. Wink
Качете тая прословута снимка, която никой не я е виждал и да се приключва.

# 2 942
  • Мнения: 860
Важното е да си вярваш!

# 2 943
  • Мнения: 110
Браво коси боси, знаеш как да им отговаряш! Чудесна си!!!  Hug Hug Hug Hug
 hahaha hahaha hahaha hahaha

Боже опази да сме всички с такова дар слово!

Абе колкото толкова, важното е, че отговаря и се бори. Браво на нея, аз много и се кефя!!!
 bouquet bouquet bouquet

# 2 944
  • Мнения: 31 692
Ти го плюеш, то си мисли, че дъжд вали...
Колко мъка има по тоя свят!

Важното е, че се закопаха и се видя как лъжат нагло и при видни доказателства продължават да отричат. Е няма как да им се вярва вече.

# 2 945
  • Мнения: 860
Даааа, ще речеш, че фирмата е на татко и'..

# 2 946
  • Мнения: 78
Страшни работодатели имате обаче. Присъствието Ви във форума говори не само за Вас, но и за тях. hahaha Представям си колко сте горди от себе си, дано Ви плащат за извънредния труд. Wink
Качете тая прословута снимка, която никой не я е виждал и да се приключва.

Е, колко пъти да я качвам: http://prikachi.com/images.php?images/894/8722894s.jpg

# 2 947
  • Мнения: 5 618

Това са само мои предположения. Нищо не твърдя на 100%. Просто предполагам за тезни неща, иначе не знам техните отношения какви са. Но като говорих с тях те много неща споделиха за чесрес и пред мен успяха да се защитят. Сигурно ако съм била онзи ден в който са имали снимката или около онзи ден не се съмнявам, че за да се защитят пред клиентите си биха я показали. Все пак, нали качиха снимката и във форума ? Аз не виждам никакъв проблем и да я покажат на място ако някой ги пита нещо.


А как ще обясниш времето? Катрин е писала в 16,27 ч. на 4 април, отговорът на Коси е от 8,29 на 5 април. Това как се връзва?

# 2 948
  • Мнения: 78
Ти го плюеш, то си мисли, че дъжд вали...
Колко мъка има по тоя свят!

Важното е, че се закопаха и се видя как лъжат нагло и при видни доказателства продължават да отричат. Е няма как да им се вярва вече.

Много си в грешка lanfear, ти се закопа и се вижда как ти лъжеш и мажеш. Аз не виждам да съм се закопала с нищо. Форума напълни само с ненужни и лъжливи постове, то оттам имаш и над 5000 поста като гледам. hahaha hahaha hahaha

# 2 949
  • Мнения: 110

Това са само мои предположения. Нищо не твърдя на 100%. Просто предполагам за тезни неща, иначе не знам техните отношения какви са. Но като говорих с тях те много неща споделиха за чесрес и пред мен успяха да се защитят. Сигурно ако съм била онзи ден в който са имали снимката или около онзи ден не се съмнявам, че за да се защитят пред клиентите си биха я показали. Все пак, нали качиха снимката и във форума ? Аз не виждам никакъв проблем и да я покажат на място ако някой ги пита нещо.


А как ще обясниш времето? Катрин е писала в 16,27 ч. на 4 април, отговорът на Коси е от 8,29 на 5 април. Това как се връзва?

За кой пост кога точно е писан ?

# 2 950
  • Мнения: 860
Аз не виждам къде се е закопала Lаnfеar. Световнонеизвестна фирма ли представлява?

# 2 951
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Смешнички. Laughing

# 2 952
  • Мнения: 110
Аз обаче си лягам и изчезвам. Тия дни пак ще пиша  bouquet bouquet

# 2 953
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
О, Косе, ти сега и бройка постове ли гониш? Кажи ми честно, знаят ли шефовете ти, че пишеш /и какво точно/ тук?

# 2 954
  • Мнения: 110
Аз не виждам къде се е закопала Lаnfеar. Световнонеизвестна фирма ли представлява?

Според мен се закопа в лъжите си. И за мен тя много яко лъже и не само за мен де, аре лека за сега

Общи условия

Активация на акаунт