Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 260
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 2 925
  • Мнения: 110
В крайна сметка има пост с информацията от имейла и има и снимка отделно, все доказващи едно и също. Някой, който пише против Дийп козметикс иска да си купи Дийп козметикс, много странно

# 2 926
  • Мнения: 31 701
Косе Босе де така с кремче във ръка? 33uu
Тръгнала си имидж на фирма да градиш, baduu
но е видно, че бърже ще го унищожиш.
Пиар се опитваш да правиш,
но на всички е ясно, че няма да се справиш.
Със словото трудно боравиш Close
 и с лъжите си Банин ще задавиш  tooth
И потребителите от Дийп ти ще избавиш.

 bowuu

Извинете ме за поезията, дойде ми музата  Joy

demmy, все се твърди за тая снимка и все няма пост, къде го тоя пост бре?
А чакай, той не съществува, не е писан.
Ех, Кате какво направи, как се изпусна  hahaha

Ох, а сега Савинчето не прави разлика между текст и скрийншот  Shocked

# 2 927
  • Мнения: 5 619
В крайна сметка има пост с информацията от имейла и има и снимка отделно, все доказващи едно и също.
Хубаво извъртане, ама не става. Те не говорят за текст, говорят за качена снимка.
Дай идея защо две жени, които на теория не се познават, казват, че е имало пост със снимка - едната го е качила, другата го е видяла, а такъв пост не е имало.

# 2 928
  • Мнения: 110
Косе Босе де така с кремче във ръка? 33uu
Тръгнала си имидж на фирма да градиш, baduu
но е видно, че бърже ще го унищожиш.
Пиар се опитваш да правиш,
но на всички е ясно, че няма да се справиш.
Със словото трудно боравиш Close
 и с лъжите си Банин ще задавиш  tooth
И потребителите от Дийп ти ще избавиш.

 bowuu

Извинете ме за поезията, дойде ми музата  Joy

demmy, все се твърди за тая снимка и все няма пост, къде го тоя пост бре?
А чакай, той не съществува, не е писан.
Ех, Кате какво направи, как се изпусна  hahaha

Ох, а сега Савинчето не прави разлика между текст и скрийншот  Shocked

Ха ха,  hahaha hahaha

ти ако на това му викаш поезия. Аз се върнах и малко на зад и видях, че има пост на 183 страница и малко по надолу коси боси твърди, че има снимка при нея на имейла. Ако катрин ходи на преглед всеки месец, снимката може да й е показана лично също така, според мен има много начини тази снимка да е показана, не само форума. Но и коси е сигурна, че е качвала снимката два пъти

# 2 929
  • Мнения: 110
В крайна сметка има пост с информацията от имейла и има и снимка отделно, все доказващи едно и също.
Хубаво извъртане, ама не става. Те не говорят за текст, говорят за качена снимка.
Дай идея защо две жени, които на теория не се познават, казват, че е имало пост със снимка - едната го е качила, другата го е видяла, а такъв пост не е имало.

Кой е казал, че не се познават. Аз знам коя е коси боси. Нали си ходя на прегледи в офиса им веднъж месечно и като им казах, че знам какво се пише във форума и те ми казаха, че знаят. Но това е моя случай.

# 2 930
  • Мнения: 31 701
Савинче, не претендирам да съм поетеса  Hug просто се забавлявам. Не моеш ме жегнеш слънце

Оправданията са като задника, всеки си ги носи със себе си.

А дали се казвате Дийп, Дешели, Даймънд трежър  е все едно. Едни и същи сте.
Вълкът козината си мени, но нрава никога.
Абе вижте, нов бардак със стари к*рви не се прави да ви кажа.

# 2 931
  • Мнения: 860
Lаnfеar, ти, палавнице!  Twisted Evil

Като сте зациклили- имало снимка, имало снимка! Давам жокер- цитирайте поста със снимката! Така вие- бели и добри, Дийп козметикс- реабилитирана, а всички форумки- в ъгъла да се срамуват за лошите си поведение и отношение...

# 2 932
  • Мнения: 78
Lanfear де така, с клевета си ти в ръка.
Тръгна фирма да събаряш
но единствено успя да се унижаваш.
Грешки правописни ти допускаш
и с лъжите си форума задавяш.

# 2 933
  • Мнения: 78
Савинче, не претендирам да съм поетеса  Hug просто се забавлявам. Не моеш ме жегнеш слънце

Оправданията са като задника, всеки си ги носи със себе си.

А дали се казвате Дийп, Дешели, Даймънд трежър  е все едно. Едни и същи сте.
Вълкът козината си мени, но нрава никога.
Абе вижте, нов бардак със стари к*рви не се прави да ви кажа.

Аз нямам за цел да те жегна lanfear, за какво ми е ? Утре и ти като чесрес ще искаш да си купиш козметиката от фабриката или от нас. Така, че не ми трябва да те жегвам. Аз също не съм поетеса ама си скалъпих нещо. Ако искаш да пълним форума с глупости хубаво. Ще си пишем глупостите и така ще продължаваме.

# 2 934
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
[
Ха ха,  hahaha hahaha

ти ако на това му викаш поезия. Аз се върнах и малко на зад и видях, че има пост на 183 страница и малко по надолу коси боси твърди, че има снимка при нея на имейла. Ако катрин ходи на преглед всеки месец, снимката може да й е показана лично също така, според мен има много начини тази снимка да е показана, не само форума. Но и коси е сигурна, че е качвала снимката два пъти
Честно ли смяташ за сериозно клиенти да гледат фирмените мейли? Вие на какво го обърнахте тука? На селската седянка? Ами по тази желязна логика как да са сигурни клиентките, че някоя секретарка не им обсъжда проблемите с който й скимне? Евала, досега не бях чувала за толкова нагло-махленска практика.
Ще се направя, че вярвам, че и ти, и  Катрин сте клиентки, за да видя доколко още можете да се окъкате.  

# 2 935
  • Мнения: 110
Браво коси боси, знаеш как да им отговаряш! Чудесна си!!!  Hug Hug Hug Hug
 hahaha hahaha hahaha hahaha

# 2 936
  • Мнения: 5 619
Аз се върнах и малко на зад и видях, че има пост на 183 страница и малко по надолу коси боси твърди, че има снимка при нея на имейла. Ако катрин ходи на преглед всеки месец, снимката може да й е показана лично също така, според мен има много начини тази снимка да е показана, не само форума.
Което ни връща на първия въпрос:
Моят koнкретен въпрос беше - откога клиенти имат достъп до фирмената кореспонденция /по повод подигравателният ти пост за английския на chessriss/. Кой ти даде тези имейли да ги прочетеш?
Според твоите думи, ако си закупя козметиката, ще ми дадат достъп до фирмените имейли?
Или ги показват на избрани клиентки, за да се смеят на нивото на владеене на английски на трета, непозната на тях страна?
Последното пък, идващо от страна на дами, неособено добре владеещи родният си език, е доста... как да кажа - неприемливо. Това при положение, че оставим настрана доколко е етично.

И не знам как да го напиша по-ясно - снимка не е пускана, а двете дами твърдят, че е пускана и ти постнах съответните цитати.

# 2 937
  • Мнения: 31 701
Lanfear де така, с клевета си ти в ръка.
Тръгна фирма да събаряш
но единствено успя да се унижаваш.
Грешки правописни ти допускаш
и с лъжите си форума задавяш.

Joy Joy

За унижение ми говори тя  Joy То по унизена от теб няма   Hug
Даже малко ми е мъчно за теб. Flutter
Как въобще ти хрумна, че ще си купя от вас козметика. От фирма на  мошеници. Shocked

Та хайде кажи Косенце, след като се изложи яко за пореден път, как мислиш,че четящите темата ще погледнат на теб и на фирмата ти?

И кога ще дадеш поста със снимката, която Катето уж видяла?

# 2 938
  • Мнения: 860
Ти го плюеш, то си мисли, че дъжд вали...
Колко мъка има по тоя свят!

# 2 939
  • Мнения: 11
Браво коси боси, знаеш как да им отговаряш! Чудесна си!!!  Hug Hug Hug Hug
 hahaha hahaha hahaha hahaha

Боже опази да сме всички с такова дар слово!

Общи условия

Активация на акаунт