Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 262
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 2 910
  • Мнения: 78
Пак се започна с развалената грамофонна плоча.  Grinning Едни и същи заучени оправдания се повтарят...

Еми както и при вас, едни и същи клевети, от едни и същи хора се повтарят.


Също така, аз съм 100% сигурна, че снимка е имало. Абсолютно съм сигурна, че два пъти я качих тази снимка. Даже, таба в браузъра ми беше все още отворен и само копирах линка отново. БГ МАМА, моля ви пак да проверите. Преди време качих снимката в дадения сайт и пуснах линка при вас, след което повторно качих снимката, като таба си ми беше отворен и само копирах линка.

# 2 911
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Коси, отговори ми на въпроса, дай да си говорим за конкретика. Обеща ми преди 3 дни още.

# 2 912
  • Мнения: 860
Много ми е интересно, господин Банин дали знае за цялата тази епика тук?
Едва ли, май...
Защото ако малко от малко разбира от PR, а сигурно поназнайва нещо от тази материя, ще се хване за главата как му проваляте страничния проект Дийп козметикс.
BTW, занимавам се точно с PR и реклама...

# 2 913
  • Мнения: 78
Коси, отговори ми на въпроса, дай да си говорим за конкретика. Обеща ми преди 3 дни още.

Еми да, ама ми казват друго, което не го очаквах и мислех, че ще мога да го споделя това с вас. Казаха ми да кажа, че козметиката може да се върне във фирмата, но това е конфиденциална информация и се споделя само с клиента какви са условията. Сега, при такова положение, аз как да ти отговоря точно и ясно ? Ела, прегледай договора, питай на място и ще разбереш, или другите, които ни ползват козметиката да кажат.

Nosferata, браво на вас, поздравления! Аз не се занимавам с това. Както и в началото съм казала, аз си работя във фирмата и съм решила да я защитавам. Не съм PR и не съм специалист по реклама.

# 2 914
  • Мнения: 31 707



Моята дума никога не е значила нищо за тебе, нито пък твоята дума значи нещо за мен. Ти си ми ясна, освен простотия друго аз не прочетох от тебе по темата. А, да, и заяждания.

Като не значи моята дума нищо за теб, защо така се впрягаш?

Успокой се де smile3560

Ако ръсех простотии, нямаше хич да се занимавате с мен.

Я кажи защо излъга за снимката и защо при положение, че админа доказа лъжата ти, ти продължаваш да твърдиш, че си дала снимката?


# 2 915
  • Мнения: 11
Ами всъщност не, използват се различни аргументи. Докато Вие, служителите повтаряте едно и също. Нямам претенции да съм запозната с качеството на козметиката, но колкото й да е добра цената със сигурност е неоправдана. Както и методите на работа. Защото за мен не е коректно да лъжеш клиентите си. Защо съм на това мнение, обясних в постовете си. Освен това в интернет има информация за съставките, които фабриката Б4Ю използва. Това ме навежда на мисълта, че дори и козметиката Ви да се произвежда там, съставките й не са по - екслузивни от тези на останалите марки. Които пък са в пъти по-изгодни. Кое е толкова специално на Вашата? И тук всеки изразява мнение и това, че това мнение не Ви харесва, не означава, че става въпрос за обиди. Wink

# 2 916
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Аз съм убедена, че изобщо идея си нямат за 'будните' си служителки, които тъй горещо ги клепат (упс, защитават)в най-големия форум в Б-я. Ако прочетат, ще им покажат вратата 100%.

# 2 917
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Коси, отговори ми на въпроса, дай да си говорим за конкретика. Обеща ми преди 3 дни още.

Еми да, ама ми казват друго, което не го очаквах и мислех, че ще мога да го споделя това с вас. Казаха ми да кажа, че козметиката може да се върне във фирмата, но това е конфиденциална информация и се споделя само с клиента какви са условията. Сега, при такова положение, аз как да ти отговоря точно и ясно ? Ела, прегледай договора, питай на място и ще разбереш, или другите, които ни ползват козметиката да кажат.

.
Благодаря! От това по-ясно и обещаващо, здраве му кажи.

# 2 918
  • Мнения: 110
Интересно, има пост, който е копие на снимката 1:1 и след това има снимка. При всички положения, информацията я има преди катрин да започне да пише. Аз имам договор с Дийп за козметиката и знам какви са правилата, но по мое усмотрение, решавам да не споделям тази информация с вас.

# 2 919
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Савинче, т.е Mamma администраторът лъже?

# 2 920
  • Мнения: 860
Мисля да пратя линк на едновремешния ми научен ръководител- би се получило страхотно помагало за студенти 1. курс "В никакъв случай не правете като тях, за да не сринете със земята фирмата, доверила се на уменията Ви като PR!"
 Много хубаво, че темата си върви- полезно за бъдещите клиентки на Дийп козметикс! Да преценят дали ще са доволни от инвестицията...

# 2 921
  • Мнения: 110
Савинче, т.е Mamma администраторът лъже?

Нали до момента коси боси си цитира поста. Което значи, че има пост 1:1 със снимката, нали така ? След това се твърди, че има снимка, която е изчезнала, и след това се вижда, че има снимка. По-късно публикувана от коси боси отново. Катрин до колкото виждам ако не греша пише след поста направен първоначално от коси боси. Поне до колкото следя хронологията.

# 2 922
  • Мнения: 78
Мисля да пратя линк на едновремешния ми научен ръководител- би се получило страхотно помагало за студенти 1. курс "В никакъв случай не правете като тях, за да не сринете със земята фирмата, доверила се на уменията Ви като PR!"
 Много хубаво, че темата си върви- полезно за бъдещите клиентки на Дийп козметикс! Да преценят дали ще са доволни от инвестицията...

Еми всеки сам може да прецени за себе си.

# 2 923
  • Мнения: 5 619
Ама Косито твърди, че е качила снимка и Катрин казва, че е видяла снимка:
О, Катрин, здравей, чакахме те  bouquet

Моят koнкретен въпрос беше - откога клиенти имат достъп до фирмената кореспонденция /по повод подигравателният ти пост за английския на chessriss/. Кой ти даде тези имейли да ги прочетеш?
Благодаря, ако не ми отговориш, смятам да докладвам на модератор, че ни баламосвате.

Здрасти demmy, нали имейла беше качен тука във форума като снимка и аз го видях и го прочетох. Английския беше ужасен. Вие не видяхте ли снимката качена от коси ?

Здравейте,

Тука пускам линк отново към снимката, която и по-рано бях пуснала:
http://prikachi.com/images.php?images/894/8722894s.jpg


Според Мамма пост със снимка не е изтриван.

Пробвайте с нещо друго.

# 2 924
  • Мнения: 11
Савинче, т.е Mamma администраторът лъже?

Нали до момента коси боси си цитира поста. Което значи, че има пост 1:1 със снимката, нали така ? След това се твърди, че има снимка, която е изчезнала, и след това се вижда, че има снимка. По-късно публикувана от коси боси отново. Катрин до колкото виждам ако не греша пише след поста направен първоначално от коси боси. Поне до колкото следя хронологията.

Да, само дето коси боси твърди, че е имало снимка. Както и Катрин. Такава до скоро нямаше...

Общи условия

Активация на акаунт