Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 270
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 2 895
  • Мнения: 78
Здравейте, не можах да прочета всички коментари и дали има въпроси към нашата фирма. Попаднах на едни скриптове, които са извадени от Lusi и бих искала да кажа, че това не са нашите скриптове. Според мен не са лоши, но нашите скриптове са други. Ако някой случайно е писал въпроси към нашата фирма Бюти Индъстри или Дийп бранда и не съм го видяла, моля ви да ми пишете и на лично съобщение и ще се постарая да ви отговоря.

Също така при нас постъпи информация, която е малко обезпокояваща. Получихме имейл от фабриката където се произвежда нашият бранд. Имейла гласи:
“Good day, we are interested Do you produce products of Deep cosmetics and if i could i order directly from you ?”

Toзи имейл е изпратен от kristina_kn1@abv.bg.

Сега тука ясно се вижда, че дадената г-жа иска да купи нашата козметика директно от фабриката и нашите подозрения са, че тя иска да вземе нашия бизнес или да бъде наш конкурент или най-малкото иска да ползва нашата козметика. Това е точно същата г-жа, която пише от акаунта chesress, поне като се консултирах тук в офиса, нейните бивши колеги са 100% сигурни в това.

Също така се извинявам за временното спиране на нашия сайт http://deep-clienti.net/ - който иска да види доволните ни клиенти може да заповяда там и да разгледа, сам ще се обеди, че нещата, които се пишат против нас са лъжа и ние подозираме, че това им е стратегията на тези хора. Говорят против нас за да ни подронят имиджа и най-вероятно да ни вземат бизнеса или да ни бъдат конкуренти. Такива са нашите подозрения.

Ето в този пост аз съм цитирала първоначално без снимка имейла изпратен от Кристина, след това имам пост със снимка, който е изтрит и след това качих още един пост със снимка, който вече стои и се вижда от всички.

# 2 896
  • Мнения: 13
Също така искам да кажа, че информацията споделена от Люси Николова е напълно невярна и лъжлива. БГ МАМА направи пост да не се обиждаме и да говорим в добър тон. Също така не би трябвало да се споделя невярна и лъжлива информация. Също така, lanfear ни обижда като използва термина "Дийпшели". Сега ще видим администраторите на този форум и модераторите колко са коректни и защитават правилата на форума след като съм направила репортите за тези лъжливи и обидни постове.

ИСТИНА Е!!!!!!!!!!!

# 2 897
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Току-що Мамма написа, че ня-ма-та-къв-пост със снимка! Косе, ужасно нагло се държите всички.

Mamma,дали ще е удобно с удебелен шрифт или някак кратко и ясно да кажете пак, че коси лъже за този несъществуващ пост? Поне по този парараф да приключи с мазането.

# 2 898
  • Мнения: 78
Мне, нагли са твоите лъжи, ти, тази, която никога, ама никога не е стъпвала в нашия офис и никога не е ползвала нашата козметика. Ако имаш проблеми с г-н Банин си ги решавай с него, не с нас и да ни клеветиш и обиждаш постоянно. Аз си правя репортите към бг мама на твоите обидни постове, нашия бранд е Дийп Козметикс, ние не сме дешели и нищо не ти дава право така да ни обиждаш. Направила съм нов репорт и ще видим колко са коректни администраторите спрямо теб. Щом не знаеш да се държиш нормално като човек и да водиш нормален интелигентен разговор, а знаеш само да обиждаш и да се държиш арогантно правя репорт и ще видим какво ще стане.

# 2 899
  • Мнения: 31 715


Ето в този пост аз съм цитирала първоначално без снимка имейла изпратен от Кристина, след това имам пост със снимка, който е изтрит и след това качих още един пост със снимка, който вече стои и се вижда от всички.

 doh
Егати, не усещаш ли как се излагаш? Плюс излагаш фирмицата си.

Чукча голям писател, ма не и читател.
Миличка, прочети поста на Мамма отново, но бавничкооо и внимателнооо.

Там е проблема, че вие лъжете. Снимката е пускана, само че коментара сигурно беше репортнат и изтрит.
Предполагам не сте наясно, но всички изтрити публикации се пазят. Нищо не се изтрива напълно.
В "кошчето" има един единствен коментар на потребител kosi.bosi и в него не се съдържат линкове или изображения.




Току що мило Косенце ти доказа, че си абсолютно нагла лъжкиня и твоята дума вече нищо не значи. Каквото и да кажеш, не можем да ти вярваме.

# 2 900
  • Мнения: 78
Също така искам да кажа, че информацията споделена от Люси Николова е напълно невярна и лъжлива. БГ МАМА направи пост да не се обиждаме и да говорим в добър тон. Също така не би трябвало да се споделя невярна и лъжлива информация. Също така, lanfear ни обижда като използва термина "Дийпшели". Сега ще видим администраторите на този форум и модераторите колко са коректни и защитават правилата на форума след като съм направила репортите за тези лъжливи и обидни постове.

ИСТИНА Е!!!!!!!!!!!

ЛЪЖА Е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 2 901
  • Мнения: 31 715
Леле мале, какво са направили тия умни кристали с някои мозъци  #Crazy #Crazy #Crazy

# 2 902
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Коси сами се закопахте.

# 2 903
  • Мнения: 78
Там е проблема, че вие лъжете. Снимката е пускана, само че коментара сигурно беше репортнат и изтрит.
Предполагам не сте наясно, но всички изтрити публикации се пазят. Нищо не се изтрива напълно.
В "кошчето" има един единствен коментар на потребител kosi.bosi и в него не се съдържат линкове или изображения.

Къде са администраторите или модераторите тука ? Как може да се оставят такива клевети да се пишат в такъв известен форум ?
Форумът е място за дискусии и комуникация. Форумът не е съд. Администраторите и модераторите не са следователи и съдии, които да разследват и да отсъждат коя информация е истина и коя не.
Намесваме се при лични разпри, директни обиди между потребители, които изобилстваха в последните страници. Модераторите и администраторите не са длъжни да извършват разследване, за да доказват или отхвърлят твърдения, изказани от други потребители по дадена тема.
Всеки има право да изрази собственото си мнение, да цитира, споделя и коментира информация, спазвайки правилата на форума и законите на страната.

а намесвате ли се когато обиждат фирмата ни, като ни наричат Дийпшели ? Или само лични обиди се намесвате ? На фирмени не се намесвате ???
+ това, аз съм сигурна, че два пъти качвах снимката.

# 2 904
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Момичета,зомбирали сме се - хем ни дразнят,хем пак сме тук. Mr. Green

# 2 905
  • Мнения: 860
kosi.bosi, ако ти бях шеф, щях, най-малкото, солено да те глобя за уронване престижа на фирмата. По- вероятно щеше да изхвърчиш директно. Постигате точно обратното на това, което искате!

# 2 906
  • Мнения: 78


Ето в този пост аз съм цитирала първоначално без снимка имейла изпратен от Кристина, след това имам пост със снимка, който е изтрит и след това качих още един пост със снимка, който вече стои и се вижда от всички.

 doh
Егати, не усещаш ли как се излагаш? Плюс излагаш фирмицата си.

Чукча голям писател, ма не и читател.
Миличка, прочети поста на Мамма отново, но бавничкооо и внимателнооо.

Там е проблема, че вие лъжете. Снимката е пускана, само че коментара сигурно беше репортнат и изтрит.
Предполагам не сте наясно, но всички изтрити публикации се пазят. Нищо не се изтрива напълно.
В "кошчето" има един единствен коментар на потребител kosi.bosi и в него не се съдържат линкове или изображения.




Току що мило Косенце ти доказа, че си абсолютно нагла лъжкиня и твоята дума вече нищо не значи. Каквото и да кажеш, не можем да ти вярваме.


Моята дума никога не е значила нищо за тебе, нито пък твоята дума значи нещо за мен. Ти си ми ясна, освен простотия друго аз не прочетох от тебе по темата. А, да, и заяждания.

# 2 907
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Снимка няма и не е имало, Коси продължава с лъжите, цирка е пълен, лек полет на мен. bowuu

# 2 908
  • Мнения: 11
Пак се започна с развалената грамофонна плоча.  Grinning Едни и същи заучени оправдания се повтарят...

# 2 909
  • Мнения: 78
kosi.bosi, ако ти бях шеф, щях, най-малкото, солено да те глобя за уронване престижа на фирмата. По- вероятно щеше да изхвърчиш директно. Постигате точно обратното на това, което искате!

И това е твоето мнение, аз не съм съгласна.

Общи условия

Активация на акаунт