Моля за предложения - подарък за момче на 1г.

  • 8 094
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Дървена играчка за бутане/дърпане. Има много стилни и красиви неща, буквално са вечни. Peace

# 16
  • Мнения: 5 259
Благодаря много за отговорите. Все още мисля по въпроса и не съм избрала.
Не мога да не пратя подарък, защото колкото и да е трудно да избера нещо от тук, все пак детето е на близки роднини и много ми се иска по някакъв начин да покажа лично отношение. Аз много се радвам на детенцето и искам да ги зарадвам някак. Трудното в избора е, че искам да пратя нещо много хубаво или оригинално, а не просто поредната играчка, която да им заема място. Затова толкова много се старая с избора Прегледах сайтовете, които сте дали и току ми хрумват различни неща, но все още не съм се спряла на нещо окончателно. Сега разглеждам влакчета.
Избрах някои озвучени на български играчки на Fisher Price. Ще посетя и панаира на книгата, за да потърся нещо допълнително.
Благодаря ви и ако някой има други идеи, да не се притеснява да ги сподели Simple Smile

# 17
  • Мнения: 468
Казвам добронамерено  Mr. Green: влакчета има навсякъде.
Аз все още съм за книжки на бълг.; няма да стане пакет с недефинирани размери, а едва ли е пълно с такива книжки у тях. Повече няма да си натрапвам мнението  Embarassed

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 097
И аз съм за книжка на български език.
Скоро пращах подарък на най-добрата ми приятелка в САЩ, която ще ражда всеки момент. Исках да е нещо лично и оригинално. В крайна сметка поръчах при златар сребърна лъжичка, чиято дръжка завършва с инициал N(първата буква на очакваното бебче), а отзад на дръжката гравирана годината(2013). Получи се много красиво и оригинално, а чувството, което изпитах като ми се обади да благодари разчувствана не мога да опиша с думи! Дано и ти постигнеш този резултат, каквото и да избереш. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт