Ревността - доказателство за обич или чист егоизъм?

  • 18 265
  • 246
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 136
Благодаря за уточнението , но от постовете ти / извинявай ако греша/ стигам до извода , че си ОК със заглеждането , защото по този начин си 100% убедена че приятеля не ти е гей - това ли имаш предвид?

# 196
  • Мнения: 48
Благодаря за уточнението , но от постовете ти / извинявай ако греша/ стигам до извода , че си ОК със заглеждането , защото по този начин си 100% убедена че приятеля не ти е гей - това ли имаш предвид?

Не това е втората причина, която е маловажна, просто споменах, така като си говорим  Laughing Мисълта ми е, ще ми е много тъпо ако аз си мисля "Тая колко е хубава и какво тяло има, мамоооооооооооооооо  Crazy", а той гледа земята... Или гаджето й  Mr. Green Така че може би е и за да аз да се чувствам по-малко простак  Mr. Green Ох, не знам  Crazy

Просто ми харесва. Не изпитвам ревност, а по-скоро чувството, което изпитваш преди да започнеш игра... някакво такова  newsm78 Пак е неспокойствие, но желано  Peace

# 197
  • Мнения: 1 136
Чакай сега ,защо да си простак -ти си наясно какво ти харесва / не ти харесва и ако имаш фантазии по отношение на жена няма нищо лошо да го споделила партньора си ида освежите връзката , но дали искаш да чуеш  цялата истина - аз не съм ревнива , но изпитвам чувства към този мъж и ще си ревнувам ако се заглежда , това че аз съм перде и не се загеждам често си е мой проблем, но си пазя територията Simple Smile Simple Smile Simple Smile , иначе така както го описваш е добра рецепта за освежаване на връзката .. Само да не прекали с боровия въздух след дъжд Simple Smile Simple Smile

# 198
  • Мнения: 48
Чакай сега ,защо да си простак -ти си наясно какво ти харесва / не ти харесва и ако имаш фантазии по отношение на жена няма нищо лошо да го споделила партньора си ида освежите връзката , но дали искаш да чуеш  цялата истина - аз не съм ревнива , но изпитвам чувства към този мъж и ще си ревнувам ако се заглежда , това че аз съм перде и не се загеждам често си е мой проблем, но си пазя територията Simple Smile Simple Smile Simple Smile , иначе така както го описваш е добра рецепта за освежаване на връзката .. Само да не прекали с боровия въздух след дъжд Simple Smile Simple Smile
Да, сега погледнах и заглавието на темата(чак сега, да  Mr. Green) - ревността не винаги е признак на любов. Има мъже, които не обичат жените, които са с тях, но ги ревнуват. То по-скоро не е ревност, а страх да не им нарушат репутацията или нещо такова, но пак като ревност изглежда отстрани, както и за "ревнуваните".

Пак казвам, това са неща, които всеки сам решава за себе си и за момента! Като по-млада(по-малка де, ама млада ми харесва повече как звучи Sunglasses) съм му "разрешавала" да спи с други, стига да е само секс. Казах му, че е сме млади, че знам, че ще се случи и искам просто да ми го каже. Сега искам отговорност, деца и т.н. истински неща, той е на тази вълна също. Заглежда жени, но не се възползва когато му се даде възможност за повече от заглеждане. Имаше една приказка, не знам от кой - "С времето мъжът разбира, че не на всяка затворена врата трябва да чука и не през всяка отворена трябва да мине."  Peace

Тъй като ние с него започнахме връзка в едни "детски години", смятам, че правилно съм постъпила когато му дадох цялата свобода. Сам се отдръпна от тези неща и не се пита пропуска ли нещо и т.н.
И недейте да ми скачате сега, че не го обичам и така нататък. Обичам го. "Когато обичаш нещо, пусни го на свобода". bowuu Joy

ПП: Това, че се смея накрая на поста, не значи, че се шегувам, че съм мъж и така нататък. Просто знам какви коментари ще последват и колко хора ще се хвърлят в обяснения, че нещо не съм в час, просто защото съм наясно, че една лесна жена няма как да заеме мястото ми. При мен така се е случило, така съм решила, съвсем не значи, че вие трябва да допускате такива неща, че не сте прави, че бъркате. Спокойно   bouquet

# 199
  • Мнения: 3 231

Аз съм напълно съгласен със стратегическия ти ход с "пускането" му да прави секс с други жени в онези "детски" години. Ако наистина искаш един мъж завинаги, а сте на 20... мисля, че няма друг изход. Че сексуално няма да издържи само с теб, това е от ясно по-ясно. Но поне няма да го прави зад гърба ти.

Честно, аз сигурно и до днес щях да съм си с ученическата си любов, ако тя като бяхме на 20 ме беше пуснала да опитам с друга. Не ме пусна... и аз сам се пуснах.

# 200
  • Мнения: 48


Аз съм напълно съгласен със стратегическия ти ход с "пускането" му да прави секс с други жени в онези "детски" години. Ако наистина искаш един мъж завинаги, а сте на 20... мисля, че няма друг изход. Че сексуално няма да издържи само с теб, това е от ясно по-ясно. Но поне няма да го прави зад гърба ти.

Честно, аз сигурно и до днес щях да съм си с ученическата си любов, ако тя като бяхме на 20 ме беше пуснала да опитам с друга. Не ме пусна... и аз сам се пуснах.
Малко по-малки бяхме, сега аз карам 20та година  Wink Той 25та. Надявам се поста да е сериозен, ако не здраве да е... В крайна сметка се връщах назад в постовете, за да проверя дали си същия човек от преди малко  hahaha

# 201
  • Мнения: 3 231


Аз съм напълно съгласен със стратегическия ти ход с "пускането" му да прави секс с други жени в онези "детски" години. Ако наистина искаш един мъж завинаги, а сте на 20... мисля, че няма друг изход. Че сексуално няма да издържи само с теб, това е от ясно по-ясно. Но поне няма да го прави зад гърба ти.

Честно, аз сигурно и до днес щях да съм си с ученическата си любов, ако тя като бяхме на 20 ме беше пуснала да опитам с друга. Не ме пусна... и аз сам се пуснах.
Малко по-малки бяхме, сега аз карам 20та година  Wink Той 25та. Надявам се поста да е сериозен, ако не здраве да е... В крайна сметка се връщах назад в постовете, за да проверя дали си същия човек от преди малко  hahaha

Сериозен беше, докато не си каза възрастта. Аут съм.

# 202
  • Мнения: 48


Аз съм напълно съгласен със стратегическия ти ход с "пускането" му да прави секс с други жени в онези "детски" години. Ако наистина искаш един мъж завинаги, а сте на 20... мисля, че няма друг изход. Че сексуално няма да издържи само с теб, това е от ясно по-ясно. Но поне няма да го прави зад гърба ти.

Честно, аз сигурно и до днес щях да съм си с ученическата си любов, ако тя като бяхме на 20 ме беше пуснала да опитам с друга. Не ме пусна... и аз сам се пуснах.
Малко по-малки бяхме, сега аз карам 20та година  Wink Той 25та. Надявам се поста да е сериозен, ако не здраве да е... В крайна сметка се връщах назад в постовете, за да проверя дали си същия човек от преди малко  hahaha

Сериозен беше, докато не си каза възрастта. Аут съм.
Пфуу, а си го мислех, че така ще стане  Crazy хахахаха

# 203
  • Мнения: 1 262

HAPPY_QUEEN, да, нещо такова. Четох, че огромен процент от хората, които смятат себе си за бисексуални, всъщност предпочитат само един от двата пола. Така че го имам за вид извратеност, не мисля, че съм бисексуална. Бих правила секс с жена, но не бих могла да имам връзка с нея или да изпитвам чувства и т.н.

Ще ме убиеш!  hahaha За теб да правиш секс със собствения пол не е извратено, но да имаш чувства към него, е.  ooooh! В какви времена живеем!  Whistling То точно на сексуална основа е всичко, никой не говори нищо за чувства. От секса се съди. Щом сексуално те привличат жени, ако и ти си жена, значи си бисексуална. Същото може да се случи и при мъжете, без чувства, само секс.  Laughing Интересно е как хората приемат добре бисексуалността, ако е между две жени, но не и между двама мъже. Чудно ми е жена да е толкова против гейовете.  Rolling Eyes Обикновено мъжете са големи хомофоби, особено на думи.

# 204
  • Мнения: 48

HAPPY_QUEEN, да, нещо такова. Четох, че огромен процент от хората, които смятат себе си за бисексуални, всъщност предпочитат само един от двата пола. Така че го имам за вид извратеност, не мисля, че съм бисексуална. Бих правила секс с жена, но не бих могла да имам връзка с нея или да изпитвам чувства и т.н.

Ще ме убиеш!  hahaha За теб да правиш секс със собствения пол не е извратено, но да имаш чувства към него, е.  ooooh! В какви времена живеем!  Whistling То точно на сексуална основа е всичко, никой не говори нищо за чувства. От секса се съди. Щом сексуално те привличат жени, ако и ти си жена, значи си бисексуална. Същото може да се случи и при мъжете, без чувства, само секс.  Laughing Интересно е как хората приемат добре бисексуалността, ако е между две жени, но не и между двама мъже. Чудно ми е жена да е толкова против гейовете.  Rolling Eyes Обикновено мъжете са големи хомофоби, особено на думи.
Казвам, че приемам моето увлечение към жените не като бисексуалност, а като извратеност, съдейки по това, че просто бих правила секс с тях, но не бих имала връзка. За мен тук се разграничава бисексуалността от изратеността. Не се възприемам като бисексуална, но така като те слушам може и да съм  hahaha . За мен в крайна сметка няма значение, не го приемам като обида  Peace
А защо съм толкова против гейовете сама не знам. Противоестествено ми е. Чисти лесбийки също не харесвам, те са и грозни повечето. Но ги приемам по-лесно, гейовете не.

# 205
  • Мнения: 1 262
Е да, то и някой дето е нахакал някой гей, няма да се има за гей ама... е поне бисексуален.  Joy

Както и да е - в секса става интересно именно, когато се забърка нещо извратено.  Laughing

# 206
  • Мнения: 48
Е да, то и някой дето е нахакал някой гей, няма да се има за гей ама... е поне бисексуален.  Joy

Както и да е - в секса става интересно именно, когато се забърка нещо извратено.  Laughing
Скрит текст:
При мъжете няма бисексуалност, има педерастия  hahaha

Разнообразие да има  Mr. Green  newsm44

# 207
  • Мнения: 1 262
Те затова мъжете се крият.  Wink При това доста успешно.  Whistling

# 208
  • Мнения: 48
Те затова мъжете се крият.  Wink При това доста успешно.  Whistling
thumbsup

# 209
  • Мнения: 1 136
Увлечението ти към жените до степен секс си е точно бисексуално и ако си въобразяваш , че ще се откроиш от ежедневието и приятеля ти ще се впечатли колко си освободена и "извратена" не мисля че би имало ефект. Просто му кажи , че искаш тройка с момиче - това се опитваш да прокараш като идея .
Между другото ако той е толкова свободен във връзката ви и имате доста партньора посещавах по-често спец.Simple Smile прегледи- може да има много дами които подаряват неща около него.
И последно бих си позволила да те попитам -защо висиш в този форум , на хора с проблеми, с деца , които намират забавление тук , а ти не
Си купонясваш както си му трябва на необвързан, "извратен " Simple Smile млад 20-25 годишен човек

Общи условия

Активация на акаунт