Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 96~

  • 28 448
  • 749
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 10
Раяяя... иакам да ти видя снимките,ама...йок...не сЪ показват... smile3506

# 526
  • Мнения: 0
Джансу в действие  Peace
hahaha hahahaА това Ча и Бу ли са Mr. Green

Пейкова  bouquetмда затапил го от всякъде Mr. Green

Снежи аз ги виждам Rolling Eyes

# 527
  • Мнения: 1 117
Снежи, имаш някакъв проблем с туитър и никакви снимки от там не могат да ти се показват. Rolling Eyes Не знам как може да се оправи това..

А ето тази вече би трябвало да я виждаш. Heart Eyes

# 528
  • Мнения: 21 201
Огнена зодия си, да не си Лъвица!?


От първия огън съм-Овен  Grinning

Скрит текст:
Попрочетох назад и реших и аз да се произнеса за снощния епизод по бтв. На мен ми е сред любимите. Не знам защо не ви харесва играта им и по-специално че не се е разплакала, но според мен точно това беше търсеният ефект- изумлението, заради факта, че той иска да се ожени за нея, ...до степен, че я остави безмълвна, без сълзи та чак краката и се подкосиха.... ми тя остана като гръмната в онзи момент, какви сълзи?А как хубаво стояха един до друг, когато ги показваха от високо- той силен и голям като гардероб и нейните нежни и крехки бели раменца  Heart Eyes И този контраст- черното и бялото и акцентите с червената шапка и червената кутийка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes... а да и розовата панделка на кръста, нещо като намек за червена такава и значението и колко е чиста, въпреки че натвори един куп лъжи:love:
А момента в стаята и как търсеха устните си и как се целунаха ми е сред най любимите- как я придърпа нежно и как изписка тя, как потъна в тази толкова нежна прегръдка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Толкова истински беше този момент...сякаш не играеха, а си беше самата истина Heart Eyes
Само се чудя, кой изкукумякял сценарист и сложи онези думи в устата, че била далеч от тези неща- ми с толкова други думи можеше да го спре да не продължи по-нататък, и със сигурност нямаше да прозвучи толкова тъпо. Нали всяка крачка, дума и целувка приближава влюбените към същността на нещата  Embarassed Embarassed Embarassed а сценаристите тук направо се изложиха....а как ми се искаше да кривнат малко от клишето и Фери да сЪ даде без подпис, ама не би  Laughing Laughing Laughing

Ясно и ти си огнена като мен. Laughing
ШЪ СЪ даде Фери без подпис друг път, тя е цънцерка, циция и не дава лесно. Joy
Шегата настрани но на мен снощния епизод въпреки, че не го гледах по бтв ми е един от любимите.
Даже думите й, за които споменаваш-тези неща са ми много далечни, въобще не им обърнах внимание, защото когато за първи път гледах тази сцена, потънах във ФЕмирската магия, а и думите, които си казаха преди тези нейни думи, бяха много силни, че простих на сценаристите тези недотам най-подходящи думи на Фери в този момент.

 txtloves
Емир-Много те обичам. Обичам те повече от всичко което съм имал или, ще имам.
Фериха-И аз много те обичам въпреки, че понякога не мога да го покажа, много те обичам.

Сцената на снега беше толкова силна, че останах без дъх.
Фели беше изумена и затова не се разплака, много естествено изиграха и двамата този момент.
Въобще нямам никакви забележки към тях, а се потапях в любовта им.

# 529
  • Мнения: 943
Ако искатате ше ви дам една роля като тази на Джансу бе , някоя вманиячена по Кенан дето го преследва и в тоалетната Laughing или пък изчаткала по Демир както Халил по Фери

# 530
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен  Hug Hug Евита много ми хареса сценарият за сериала супер е  Hug а щом Ча и Бу ще участват задължително ще има успех  Grinning Hug

# 531
  • Мнения: 0
Ако искатате ше ви дам една роля като тази на Джансу бе , някоя вманиячена по Кенан дето го преследва и в тоалетната Laughing или пък изчаткала по Демир както Халил по Фери
 
То май всички сме тия роли  Mr. Green, ама де ти шанс да идеш с някои от тях в тоалетната  Laughing

# 532
  • Мнения: 298


Не съм шофьор,но само какви ни изкараха жените  ooooh!  Joy

Скрит текст:
Нова табела в банков салон гласи:
„Нашата банка инсталира нови Drive-банкомати, които дават възможност на клиентите ни да теглят пари без да слизат от колите си.
Моля, клиентите, които използват новата услуга да спазват процедурите, записани по-долу.
След няколкомесечни сериозни проучвания, са разработени процедури за МЪЖЕ и за ЖЕНИ. Моля, следвайте съответните стъпки според пола си:”
*******************************
ПРОЦЕДУРИ ЗА МЪЖЕ:

1. Спрете до АТМ - машината.
2. Свалете прозореца.
3. Поставете картата в машината и въведете ПИН.
4. Въведете желаната сума.
5. Вземете картата, банкнотите, и разписката.
6. Вдигнете прозореца
7. Отпътувайте.
*******************************
ПРОЦЕДУРИ ЗА ЖЕНИ:

1. Спрете до АТМ - машината.
2. Върнете назад достатъчно, така че прозорецът на колата да бъде срещу машината.
3. Дръпнете ръчната спирачка, свалете прозореца.
4. Намерете чантата си и изсипете цялото й съдържание на съседната седалка, за да намерите картата.
5. Кажете на човека, с който говорите, че ще се обадите по-късно и затворете телефона.
6. Опитайте да поставите картата в машината.
7. Отворете вратата, за да имате по-лесен достъп до машината поради голямото разстояние от колата.
8. Поставете картата.
9. Поставете картата правилно.
10. Преровете чантата си, за да намерите тефтера, в който е записан вашият ПИН.
11. Въведете ПИН.
12. Натиснете cancel и въведете правилно ПИН.
13. Въведете желаната сума.
14. Проверете грима си в огледалото за задно виждане.
15. Вземете парите и разписката.
16. Изтърсете отново чантата си, за да намерите портфейла си и да приберете парите в него.
17. Запишете изтеглената сума в регистъра и поставете разписката вътре.
18. Проверете отново грима.
19. Карайте напред 2 метра.
20. Върнете се обратно до машината.
21. Вземете картата.
22. Преровете чантата, открийте калъфа на картата и я поставете на място!
23. Погледнете мръсно раздразнения шофьор /мъж/, който чака след Вас.
24. Запалете двигателя отново и отпътувайте.
25. Вдигнете телефона и продължете разговора си.
26. Карайте 2-3 километра.
27. Спуснете ръчната спирачка.
Joy Joy Joy Joy

Аз пък съм и се чувствам лично обидена.

Скрит текст:
Та в тази връзка, да ви разкажа една случка. По-миналата събота дъщеря ми беше поканена на РД на една вила. Имаха сборен пукнт - една градинка в центъра на СФ. Спирам аз до градинката, пред мен има друга кола. Ама така съм спряла, че между моята и предната кола има половин метър, а пред него още толкова. И една жена ми казва (това е жената на шофьора) - може ли да дадете малко назад, че няма да можем да излезем. Ние закъснявахме, огледах се и казвам "Ама как няма да излезете, тук има място за две коли, не за една) и си отивам на мястото на срещата, подпалила вече. И нали съм си джаста праста правя следния коментар: "Тоя пък смешник, има място за две коли, не можел да излезе". И се оказва, че "този смешник" е бащата на една съученичка на дъщеря ми.  JoyГолям смях. Но познайте - наложи се да си местя колата, за да може господина на излезе.  ooooh! Та, много мъже са къде-къде по-зле от жените шофьорки.

# 533
  • Мнения: 5 138
Ади къзлар кога ще се съберем на една такава маса

три дена нема да спим, а само ще си говорим за Ча, Бу, Хазал и другите дребни  Mr. Green

# 534
  • Мнения: 10
Ама само аз ли не виждам снимките на Рая ?Защо ли  newsm78
А тази на Хазал,нова ли е...май не,ама...


Вижда ми се по-пълничка тук  newsm78

# 535
  • Мнения: 2
Добър ден и от мен, момичета - кокичета! Hug Hug Hug

Наближава тридневната почивка и ние мислим да забегнем на някъде...

Пак сте загрозявали тема, страшни грозотии сте поствали Mr. Green. Благодаря за, което, също и за снимките, клипчетата, кафенцата, закуските, сладкото, за коментарите за снощния епизод, абе за всичко!    bouquet

Габи, Рени, Hug честити гащури Grinning Много сте хубави Heart Eyes

Наде, Hug благодаря за хубавите новини    bouquet

И аз харесвам музиката на Тойгар, и аз като вас смятам, че е невероятна Heart Eyes

Поздрав специален Heart Eyes

http://vbox7.com/play:m8ecb1a94a

Евита, Hug много хубав сценарии

Хубав ден с много усмивки и положителни емоции! Hug Hug Hug

# 536
  • Мнения: 141
Здравейте всички Hug Hug Hug и тези, които ще се появят по-късно. Hug Hug Hug
Ренка,  Hug Heart EyesСнежи, Hug Heart Eyes Наде,  Heart Eyes HugГаби, Hug Heart Eyes Манка, Hug Heart Eyes
Рая,   Hug  bouquet Бел, Hug  bouquetПейкова, Hug Пепи,  HugГаля х2, Hug

Момичета, много сте загрозили темата. Няма по-грозна от нашата. Видях случайно, т.к. влязох в друти теми по погрешка.
Евита, Hug  bouquet когато имам време ще ти разгледам сценария по-подробно.
Дани,  bouquet  bouquet  bouquet много грозотии.  Да не ти е подарила и на тебе Фериа кош за боклук?


Вие хубаво сте копирали и постнали туитъра на Тойгар, ама не сте съобразили, че има и такива като мен дето чок не разбират от турски.
Напълно възможно е Тойгар Ъшъклъ да пише музиката за новия проект на Чаги и Серенай, защото той работи с екипа на Едже Йоренч.

Бел, може и сценаристите да не са виновни за думите на Фериа, че е далеч от тези неща. Може би така е нормално да се изразяват момичетата на нейната възраст в Турция. Преводът не винаги трябва да е буквален, защото понякога звучи смешно и неестествено.

По въпроса защо Фери не се е разплакала мога да кажа, че когато повечето хора изпаднат в огромен шок се вцепеняват, не знаят на кой свят се намират, устата им пресъхват и не могат да реагират адекватно. Може би този ефект е търсен от сценаристите и режисьора, защото ако Фери се беше разплакала, лесна щеше да разкаже всичко, което таеше в себе си. А и сериите щяха да бъдат много по-малко.
Хайде, че клавиатурата ми се изтърка.

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 13:37 от MrsPetrova

# 537
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 396
Снежи аз ги виждам снимките. Peace
Евитка страхотен сценарий  Hug
Ади на кафенце или чайче
Ани и аз нямам нищо против да се съберем на една такава софра

Последна редакция: чт, 23 май 2013, 13:36 от Пепиту

# 538
  • Мнения: 10
И при мен додЪха снимките  newsm44Много ми е интересна тази с Енгин...дали не е от периода на Орлите...ако е така,значи ТЯ е била при Ча  txtloves

# 539
  • Мнения: 141
Снежи, Heart Eyes
Енгин е на около31-32 години.

Кали, Hug

Общи условия

Активация на акаунт